Téma: Lányanya

Meister 2008 márc. 22. - 19:16:23 Előzmény Péter16
(11/31)
Esetleg beszéld meg vele, hogy a magyar nyelvtan oktatására is figyeljen kicsit jobban oda.
kevinspéci 2008 márc. 22. - 12:14:15
(10/31)
Jézus Isten! Stark nem is tudja, hogy van egy unokája!!! :)
Siliana 2008 febr. 03. - 10:43:26
(9/31)
én már szinte mindenhol kerestem... Külföldön kiadták egy Túl fiatal, hogy apa legyen c. DVD-vel együtt. De itt nem tudok róla, h megjelent volna:(
10/10
Péter16 2008 febr. 03. - 00:05:24 10/10
(8/31)
Én egy 16 éves Budapesti bomber dzsekis acél betétes terepgatyás Srác vagyok Tegnap láttam ezt a filmet és anyira meghatot hogy tegnap ota egy Fura érzés van bennem
Komolyan mondom elsirtam a film végét. Való igaz ezt a filmet be kéne nutatni az iskolákban söt én személy szerint beszélni fogok az igazgato nönek erröl a témárol.A film nagyon tanulságos és talán elérte hogy pár fiatal Jobban átt gondolja mikor kivel és hogyan teszi meg!
Aki tudja hol tudnám megvásárolni a Filmet szoljon!!!
9/10
Tiara 2008 febr. 02. - 19:22:44 9/10
(7/31)
Nagyon jo film!erdemes megnezni!(a veget nem birtam ki siras nelkul)
Siliana 2008 jan. 01. - 12:25:39
(6/31)
rám nagyon nagy hatással volt:)
kötelezõvé tenném, lehet hogy többet érne az iskolában mint pár "felvilágosító" óra. sõt.
mwictor 2007 nov. 10. - 22:38:21
(5/31)
jó film, és tanulságos
teeny 2007 nov. 09. - 19:27:16 Előzmény real_madrid
(4/31)
17 éves vagyok, tökre a korosztályomnak szól a film sõt minden osztálytársammal megnézetném :D csak éppen az a baj, hogy amióta anya is megnézte...
real_madrid 2007 nov. 07. - 16:52:49
(3/31)
nagyon jó hogy még idõben rátaláltam erre a filmre, meg fogom nézni. egyébként is a hallmarkon eddig szinte csak jó filmeket láttam, olyanokat amelyek érdekelnek engem.
10/10
mosi1 2007 júl. 24. - 15:02:31 10/10
(2/31)
:)
Moesko!

Persze, nem bántottál meg, dehogyis:)

Inkább csak zavart az egyszer meg lehet nézni kategória:))))
De megértem, hoyg aki nem érintett a téméban, nem is érzelgõs ember, annak valóban nem nagy durranás a film.

Köszönöm a tippeket, én még nem találkoztam ennyire jó filmmel ami az örökbefogadásról szólt volna, de amiket említettél próbálom beszerezni.
Hol lehet ezekhez hozzájutni? DVD-n esetleg??? Vagy arról ne is álmodjak??? :)

Filmes szemmel egyáltalán nem értek hozzá, viszont nagyon szeretném ha több ilyen tipusú filmet láthatnék a tv-ben (mármint hogy nem akció film, nem erõszakos, nem durva, csak jó nézni :))))))!!! Akár igényesebb kiadásban is jöhet ;)
10/10
mosi1 2007 júl. 24. - 01:15:36 10/10
(1/31)
Kedves Moesko!

Egyszeeeeer???
Örülök, hogy te semmilyen részrõl nem vagy érintett a témában...

Én úgy gondolom és nem csak a magam gondolatait továbbítom, hanem nagyon sok barátomét, ismerõsömét is...
hogy ez a film kb. 8szori megtekintésre is kíváló:))
Igaz, hogy vannak benne túlzások, nem teljesen életszerû a történet, de a mondanivalója a filmnek, nem is errõl szól igazán...

Igen, én érintett vagyok a témában, és egy fórum tagja is vagyok... Mikor elõször vetítették egyikõnk felvette kazira, és az országot körbejárta... Minden egyes fórumtársunk írt a kazi mellé ajánlást, és a papírzsebkendõre mindenhol nagy szükség volt!!!

Nagyon megható a történet, nem kell hozzá érintettnek lenni... Nagyon örülök(ünk), hogy a Hallmark már nemegyszer vetítette, remélem még sokszor fogja... Errõl a témáról nemigazán szólnak filmek, és ez az alkotás fantasztikus, annak ellenére is, hogy a gyakorlatban nem így zajlik nálunk az örökbefogadás...

Próbálom legközelebb DVDre venni, remélem sikerülni fog (eddig nem volt elég idõ a megszervezésre...)!

ÉS nagyon jó lenne ha a nagyobb csatornák is vetítenék, hisz a fiatalok számára rendkívül tanulságos lehet...

Nekünk örökbefogadóknak pedig rengeteget ad ez a film!!! Köszönjük Hallmark!!!
A végén mindig sírok és a férjem is, majd a kisbabánkra nézünk, aki már egyre nagyobb, és hálát adunk annak az életetadó anyucinak, aki élete legehezebb döntését hozta!!!
Ajánlom mindenkinek!!!
(Nemtõl függetlenül megható történet!!!)