6/10
idõjós1010 2013 szept. 28. - 22:00:22 6/10
(100/140)
Ez a rész már nekem sem tetszett. Voltak benne jó részek, de azt leszámítva hogy Chow továbbra is erõsen selypít, és Alan még mindig flúgos, hát nem igazán volt ebbe most túl poénos semmi. Az elsõ rész még fantáziadús volt, ötletes, és a megírt szituációk voltak igazán komikusak, nem a karakterek vitték a hátukon az egészet mint most. A második rész meg ugye legalább hasonlított az elsõre.
7/10
King Diamond 2013 szept. 28. - 14:52:32 7/10
(99/140)
Eddig nekem mindkét Másnaposok film tetszett, sõt, a második még egy kicsivel jobban is, mint az elsõ. És most megnéztem a harmadikat is. Eredetileg moziban szerettük volna nézni, mert az elõzõ kettõt DVD-n néztük, de végül a harmadik (utolsó?) részbõl is ez lett. És annyira nem is baj ez szerintem, nem biztos, hogy megérte volna elmenni a moziba. Igen, ez már valóban más egy kicsit a másik kettõtõl, de nem minden esetben pozitív értelemben. A helyszínek nagyon jók, a szereplõk ugye nem változtak (és szerencsére a magyar hangok sem), így velük sem volt különösebb bajom, illetve Chow nekem már a korábbi részekben is sok volt itt-ott, és most még többet szerepelt. Minden dicséretem Józsa Imrének, hogy így el tudta változtatni a hangját, nekem is idegesítõ volt már egy idõ után, gondolom neki is az lehetett (de muszáj volt). A poénok is jók voltak, de azért nem nevettem annyit, mind az elõzõ részeken.
Viszont egy dolgot sajnálok: a legvégét. Pont egy olyan extra jelenettel zárták le ezt a trilógiát, ami méltó hozzá, és ezzel nincs is semmi baj, nagyon jó volt. De simán megnéznék így még egy részt , amiben pedig azt a bulit mutatják be (ennél a harmadiknál jobb lenne szerintem). Ez pedig nyilván nem fog elkészülni, mert elvileg ez volt az utolsó. De hát ki tudja, a mai világban...
Jó volt ez a három Másnaposok rész, úgy különösebben nem állítanék fel sorrendet közöttük, mert kb. hozott mindhárom egy egyenletes szintet. Az utolsó jelenetért +1 pontot adok ennek a harmadiknak.
7/10
4/10
mjani86 2013 szept. 28. - 10:22:17 4/10
(98/140)
Ez egy nagy rakás fos!Semmi köze a másnaposokhoz,akció filmet csináltak belõle, de még ha jó is lenne akkor azt mondom ok,de ez egy unalmas poéntalan fos!!!!!
3/10
czky78 2013 szept. 21. - 22:17:13 3/10
(97/140)
Erre nem lehet mást mondani:
BORZALOM!!!
Unalmas, siralmas.
Én is csak azt tudom javasolni, hogy ne nézze meg senki (kivéve ha szereti önmagát kínozni)!
5/10
beo71 2013 szept. 12. - 20:17:06 5/10
(96/140)
Nincs másnaposság, nincs poén és nincsen film sem.
Remélem lóvé sem lesz többé a producerektõl, bár ez a kevéssé vicces és többnyire unalmas harmadik rész is szépen kaszált. Könnyû így, hiszen az elõzõ részek sikerei miatt, minden "hülye"megnézi, amiben természetesen én is benne vagyok-hiszen én is megnéztem-kicsit.5/10.E helyett csinálhattam volna valami értelmeset is.
tommasi 2013 aug. 20. - 17:14:02
(95/140)
Kínszenvedés volt minden perce.És Unalmas is ráadásul,illetve egy árva vicces jelenet sem volt benne.
Csekély értelmû medvebocs 2013 aug. 05. - 16:36:09
(94/140)
Az elsõ 2 után, ez elég középszerû más szóval átlagos lett. A 2.rész után le kellet állni.
kiss.attila.bp 2013 jún. 27. - 22:03:59
(93/140)
És tudtak újat hozni a filmben az elsõ két rész után! Csavaros, kiszámíthatatlan fordulatok, jó karakterek, gyönyörû tájak! És merész jelenetek! Zseniális!
-csengõzoli-- 2013 jún. 22. - 10:19:44
(92/140)
Szódával elmegy, el lehet nevetgélni rajta.
Akkorát egyik sem fog már ütni,mint az elsõ.(bár attól sem voltam elájulva)
Ez a rész legalább hoz valami újat,nem egy az egyben az elsõ koppintása,mint a második rész volt...
Összességében,akinek az elõzõk tetszettek,azoknak ez is fog.
10/10
offtopic
orhidea604 2013 jún. 20. - 14:57:40 10/10
(91/140)
Csomó ember véleménye arról szól hogy mi a rossz a filmben, amit nem értek.....szerintem nem szar vagy humortalan. Rengeteget röhögtem rajta és az összes részét imádtam, ezért is ez a kedvenc filmem!!! :D
Egyformán vicces és jó volt az összes része....nekem pont a második része az amelyik kiemelkedett az összes többi közül, de az elsõ része "gondoskodott" arról hogy ezt a filmet megszeressem. A harmadik része izgalmas és vicces volt! Kár hogy vége!!!! :(
sziaszandra 2013 jún. 17. - 15:20:43
(90/140)
Majdnem minden ismerõsömtõl azt hallottam, hogy nagyon gyenge, nem éri meg a mozijegy árát. Eleinte én is úgy voltam vele, hogy nem nézem meg, mert ez csak egy újabb "bõrlehúzás", vagyis akartak vele egy utolsót kaszálni a készítõk. Az utóbbit még mindig így gondolom, de szerintem ez a második részhez képest jobb volt. Örülök, hogy kitaláltak egy új történetet, már féltem attól, hogy egy újabb "lerészegedünk-elhagyunk-valakit-de-a kalandok-után-megtaláljuk" epizódot tekinthetünk meg. Ami viszont idegesítõ benne, az Chow (vagy ki), nem értem miért tették be fõszereplõnek. Alan karaktere is meglehetõsen erõltetett. (SPOILER Például mikor megmondják neki, hogy el akarják vinni abba az intézetbe, és elkezd vinnyogni :/ ) Ízléstelennek tartom a temetésen való viccelõdést - tudom, ez egy film, de akkor is...Ja, és újabb SPOILER: Amikor otthagyják õket a sivatagban összekötözött kézzel, utána a következõ kép, hogy már a benzinkúton vannak..hát, azt megnéztem volna, hogy szabadulnak ki :D mutatnak belõle egy keveset, ahogy ott szerencsétlenkednek, de nem derül ki pontosan, hogyan szedik le a kezükrõl a kötözõt. (Jó tudom, ez már szõrszálhasogatás...)Azért az vicces volt, amikor a hoteles jelenetnél (amikor Alan majdnem leesik) egyszerre hördült fel mindenki a moziban :)
Aki bújt, aki nem 2013 jún. 14. - 00:29:14
(89/140)
Amikor egy ismerõsömtõl megtudtam, h van megint egy rész, nem akartam elhinni, tényleg ekkora igény van a pisi-kaki-sperma humorra?
8/10
Cullangka 2013 jún. 13. - 11:30:37 8/10 Előzmény logitech1542
(88/140)
ilyenkor látszik, hogy kiírnak egy film preimert egyesek a megjelenés elõtt rányomják a 10 pontot... grat!
Szerintem meg sokkal jobb volt mint a második rész (azt végig pörgettem nagyon unalmas) az 10/5 a harmadik 10/8, az elsõ még újdonság volt, de jó h itt nem betéptek..
Kristalycsillar 2013 jún. 11. - 23:00:36
(87/140)
Tetszetõs férfi lábak, szeretem!
7/10
Murphyyy 2013 jún. 11. - 22:46:35 7/10
(86/140)
Teljes csalódás. Kár volt ebbõl trilógiát csinálni, az elsõért nagyon oda volt mindenki, köztük én is, imádtam! A 2 sem volt már az igazi, viszont ez a 3 már nagyon erõltetett, tele van egyáltalán nem vicces poénokkal, és nem teljesen értem, miért Chow a fõszereplõ(?) Kötelezõ, mert mégiscsak másnaposok és befejezõ rész, de sajnos nagy csalódás..
10/10
logitech1542 2013 jún. 11. - 09:03:25 10/10
(85/140)
Hát nem volt nagy szám, kár volt megnéznem!
jerome86 2013 jún. 10. - 19:58:45
(84/140)
Köze nem volt az elsõ két részhez, ezzel még nem is lett volna baj, de nagyon kevés volt benne a jó poén, inkább le se forgatták volna...
HungryNerds 2013 jún. 09. - 12:11:05
(83/140)
Rövid kritikánk a filmrõl:
http://www.youtube.com/watch?v=-Bvs0CHbAes
10/10
Sonic8 2013 jún. 08. - 00:31:33 10/10
(82/140)
Mennyire jó lett volna egy fasza III. rész. Mondjuk Európában és akkor börtön,allan,eiffel torony bármi lehetett volna és akkor egy AMERIKA,ÁZSIA,EURÓPA keret, de nem.Kaptunk egy krimit Chow fõszereplésével.Bradley semmit nem aktivizálta magát, de fõszereplõnek beírták õt mint a huzat.
Az elsõ rész 10/10-es mestermû!
A második rész 10/5-ös remake de nem annyira fos!
A harmadik pedig ha nem írják oda hogy The Hangover part III akkor oké de így nem.
Lelkem mélyén ez egy 7-es ha nincs ott hogy Hangover III amúgy 4-es.
De ahogy elnézem a pontozásokat föltolom egy tízessel nehogy már 1-es átlaggal zárjon a The Hangover Trilogy
4/10
filmbuzi89 2013 jún. 07. - 13:33:59 4/10
(81/140)
Másnaposok fan vagyok, vagyis voltam, ez a film kicsit csalódás volt számomra. kiszámítható, 1-2 poén ütött de nem volt a legjobb. többre számítottam, nem érte meg a mozijegyet, sajnos. remélem a Nagyfiúk 2 nem ehhez hasonló lesz. nem volt jó hogy csináltak egy 3 részt ami nem épült az elsõ két részre. 10/5. sajnos