Téma: Mavi szerelme

Gödöllõ 2023 márc. 15. - 11:45:42
(47/87)
ez a sorozat egy bohózat!
7/10
Elisah 2023 márc. 11. - 21:14:48 7/10 Előzmény Alberia
(46/87)
A magyar hangja is irritáló. Persze, lehet, hogy csak azért, mert ezt a karaktert már eleve nem tudom szeretni. ( egy kicsit én is belenéztem néhány "bölümbe", és elkeseredtem Ali miatt. )
Alberia 2023 márc. 10. - 18:10:39
(45/87)
Létezik olyan ember, hogy bosszúálló.
Létezik olyan ember, hogy nagyra vágyó.
Létezik olyan ember, hogy gátlástalan.
Létezik olyan ember, hogy szégyentelen , buta.
..... de, hogy ez mid egy karakterben ( esetünkben Haszibe) kulminálódik, ilyet az életben én nem tudok elképzelni.
Tudom..... film..... de akkor is. Ennyire elszakadni a valóságtól, szerintem tönkre teszi a filmet.
Alberia 2023 márc. 10. - 13:39:10 Előzmény Alberia
(44/87)
Silány cirkuszi produkció.
Mavit sem értem, évekig nem élt az anyjával, most meg, bár tudja, hogy az anyja milyen, mégis őt védi.
Ha az eredeti török filmet nézem, szinte 5 percenként elhangzik " ohh Allah, Allah", a szinkronban még az " óhh édes Istenem" is csak ritkán 😄.
Alberia 2023 márc. 10. - 13:29:35 Előzmény Elisah
(43/87)
Teljesen egyetértek veled. Ennek a filmnek a műfaját sem lehet meghatározni.
Nem értem miért kell ilyet betenni fő műsoridőbe.
Erikácska 2023 márc. 10. - 07:49:25
(42/87)
BUGRISOK! Allah mekkora bugrisok! Mavi is elmehet a p i c s á b a !!!
7/10
Elisah 2023 márc. 09. - 20:32:02 7/10 Előzmény Erikácska
(41/87)
Lehet, a reklámot jobban elviselem - mint ezt, ami ma is történt. A Duna Tv-nek ettől igényesebbnek kellene lenni.
Erikácska 2023 márc. 09. - 12:54:34 Előzmény Alberia
(40/87)
Én már most utálok mindenkit, nem tudom eldönteni kit jobban. Előbb utóbb mindenki szemétkedni kezd. Nekem a legunszimpatikusabb, legrohadékabb Hasibe. Meg a lánya. Őket még Cemalnál is jobban utálom. Tudom hogy sok rész van még, de nekem Mavi sem szimpatikus, egyszerűen nem szereti Alit, bármit is ír az előzetes, hogy kezdi megkedvelni, magának sem meri beismerni hogy szereti, stb. Badarság! Értem, ők így visszafogottan szeretik egymást, de én a nőn nem látok semmit. Alin igen, a nőn nem. De még alakulhat. A SuperTV2-n is indul új sorozat, Titkok hálójában, 2021-es, március közepén. De ahogy írtad, abban lesz 3 reklámblokk, ami idegesítő.
Alberia 2023 márc. 08. - 21:27:11 Előzmény Elisah
(39/87)
Aranyos vagy köszönöm. Ha még azonos is, valószínű újra megnézném inkább, mint ezt a mai képtelenséget😄
7/10
Elisah 2023 márc. 08. - 19:29:39 7/10 Előzmény Alberia
(38/87)
TV2 - A Sors útvesztői a címe. ( nem azonos a hasonló című már lefutott sorozattal)
Alberia 2023 márc. 08. - 19:21:24
(37/87)
Hát....... ez már mindennek az alja.
Ok., hogy film de......
Alberia 2023 márc. 06. - 22:01:48 Előzmény Elisah
(36/87)
Az az igazság, hogy én megnéztem az utolsó 4 bölümöt (a YouTub-on törökül) és nagyon sok embert megutáltam. Egyedül Mavit és Fazil urat nem.
Furcsa egy sorozat, de aki tud nevetni rajta (én nem tudok) az nézze.
Melyik kereskedelmi cs. - n indul az új sorozat, mit tudsz róla?. Engem is érdekelne 😊
7/10
Elisah 2023 márc. 06. - 19:53:44 7/10 Előzmény Alberia
(35/87)
Lehet, hogy a sok verekedés, kiabálás tartozik a hagyományokhoz! ( na jó, csak tréfáltam. ) Az is zavaró, hogy a legkisebb probléma esetén mindent leszórnak, szétdobálnak a házban. Ezt több sorozatban is megtapasztaltam. Igazad van, vannak sorozatok, melyek valóban sok szépet nyújtanak. A hagyományokon, étkezéseken , építészeten túl, még a természet , a táj szépségeiből is kaptunk ízelítő. Állítólag hamarosan indul egy új sorozat. ( Bár a kereskedelmi csatornán) Lehet, hogy átváltok. Hátha nézhetőbb lesz, mert ettől a sok kiabálástól már elment a kedvem. Ali kedvessége tart még itt....
Alberia 2023 febr. 26. - 17:14:39 Előzmény Elisah
(34/87)
Azt azért nem értem, hogy ez a film állítólag ilyen - olyan díjakat kapott, mert hűen bemutatják a török hagyományokat.
Több nagy filmet, és 4 vagy 5 teljesen más műfaji kategóriába sorolható sorozatot láttam eddig. Sokkal több népszokást, hagyományt, vagy épp a török konyha jellegzetes ételeit ismerhettem meg.
Ebben a sorozatban eddig azon túl, hogy Ali és Mavi epizódról epizódre vergődik, csak a bosszút, látom, és azt, hogy az egész társadalomban megszokott?... elfogadott? a korrupció és, hogy mennyire a pénz, a rang a lényeg, legyen szó gazdagról vagy szegényről.
Ez lenne a díjazásra értékelendő hagyomány?
Hát..... engem elgondolkodtat.
7/10
Elisah 2023 febr. 25. - 22:31:23 7/10 Előzmény Alberia
(33/87)
Egyetértünk. Tapasz ügyben is. Az Isztambuli menyasszony sorozattal ez egy napon sem említhető. Ez még az előző sorozattól is lejjebb van! Sok sok része lesz még, mire kiderülnek a dolgok. Nem hiszem, hogy lesz hozzá energiám, pedig szeretném látni, hogy egymásra találnak Mavi és Ali. Talán a tavaszig kitartok. Más csatornákon is mennek török sorik, de a reklámok miatt kihagyom.
Alberia 2023 febr. 23. - 19:41:07
(32/87)
Amikor Cemal lefekszik, NINCS ragtapasz, amikor felel az ágyból ragtapasz VAN , mire átér a másik szobába, NINCS ragtapasz😂😂😂😂...... hogy is van ez.?
A sérülést ezután kéri😂/kapja😂.
Kicsire nem adunk😂😂😂
Alberia 2023 febr. 22. - 15:56:08 Előzmény Brigi52
(31/87)
Pontosan, ahogy írod! Fatmának még lelkiismeret furdalása is volt, hogy ott hagyták a még élő, vérző embert, de Cemal félt, hogy fényderűl a kapcsolatára és nem engedett mentőt hívni, hátha elvérzik Mahmut.
Refika asszonyt egyrészt sajnálom mert Cemal mégis csak a fia, másrészt utálom, amiért, ennyire beleavatkozik a a család minden tagjának az életébe, és csak a rang, a pénz számít. Ahogyan Birgüllel bánik, az csúnya. Más török filmekben a házvezetőnő szinte családtag, mint Esma Boránnál, Nurgül. Ott a család minden tagja egyfajta tisztelettel, szeretettel bánt vele. Itt Fazil urat kivéve mindenki lenézi,
pedig állandóan csak őket szolgálja.
Remélem mostmár Mavi is lekerűl erről a szörnyű érzelmi hullámvasútról.
Bár biztosan lesz még egy - két csavar a történetben, mert még nagyon messze a vége.
Brigi52 2023 febr. 21. - 00:14:32
(30/87)
Azzal nem lenne gond, hogy beverte a fejét, a gond azzal van , hogy nem vitték kórházba, hagyták meghalni. Azért kellett meghalnia, mert megtudta, hogy Cemal és Fatma szeretők voltak/vannak
Erikácska 2023 febr. 20. - 14:51:39
(29/87)
Birgülnek mitől olyan sárga a keze? Nem védem Cemalt, de nem úgy volt, hogy az öreg támadt rá, ő védekezett, dulakodtak, az öreg meg rosszul esett és beverte a fejét? De hát törökbe az özvegyek, egyedülálló idősebb, fiatalabb nők se találkozhatnak, beszélhetnek soha (többet) életükbe, férfiakkal. Szomorú.
5/10
evabloch 2023 febr. 17. - 11:41:46 5/10 Előzmény Alberia
(28/87)
Érdekes módon, pont az "együgyű" Birgül jön rá, hogy Fatmának és Cemalnak már korábban is viszonya volt, és hogy a férfi ölte meg Mahmutot...