Téma: Mavi szerelme

Alberia 2023 jan. 31. - 20:03:38
(7/87)
Huhhh... a mai rész kemény volt. Micsoda erős jellem ez az Ali.
Lassan már az élete rámegy, hogy falaz a bátyjának.
De remélem egyszer csak kiderűl az igazság.
Alberia 2023 jan. 31. - 09:28:00 Előzmény Erikácska
(6/87)
Szia, örülök, hogy valakivel tudok "beszélgetni" a filmről.
Aliról nekem is ugyanez a véleményem, épp ma reggel gondolkodtam azon, hogy biztosan nem véletlen a szereplő választás, mert úgy olvastam, hogy Ali, a magánéletben egyy énekes és nem színész.
Így talán egy-egy helyzetben emberibb a reakciója. Refikát azért nem bírom, mert túljátsza a szerepét, azon túl, hogy egy gonosz gazdag nőt játszik. Fazil urat, kedvelem, nem csodálkoznék rajta, ha egyszer kiderűlne, hogy ő egy szegény sorból származó valaki. Cemal számomra szörnyű, de az igaz, hogy remekül játssza szerepét, de néha "úgybemosnék neki😂".
Alberia 2023 jan. 30. - 08:44:49
(5/87)
Magammal nem szeretnék beszélgetni, ezért megkérdezem van-e valaki, aki rendszeresen benéz ide, és lenne kedve beszélgetni velem, (hátha más is csatlakozna😉) a filmről.
Olyan jó lenne más véleményét is megismerni😊
Erikácska 2023 jan. 27. - 11:20:41
(4/87)
Én is nézem. Nekem tetszik Ali, végre egy sima hétköznapi férfi, amilyenek ott lehetnek a vidéki Törökországban. Szép a szeme. Sajnos Cemal is tetszik, na nem mint férfi, és tudom hogy szemét meg minden de azt nagyon jól játssza.
Ádám Ildikó 2023 jan. 14. - 16:05:36
(3/87)
Én is nézem, bár kicsit nehéz követni a sok szereplő miatt. Számomra az nagyon érdekes, hogy mennyire más a török társadalom és a szokások még ma, a 21. században is.
7/10
Elisah 2023 jan. 13. - 21:09:02 7/10 Előzmény meggymálna
(2/87)
Nézem. Ebben is van ( már az elején) ami zavar. De azért nézem :) Mivel a törököknél 78 részes, és ott egy rész több, mint két órás, így elég sokáig fog nálunk tartani. Ali sem álmaim férfija, de van benne valami amiért meg mégis tetszik !
5/10
meggymálna 2023 jan. 12. - 15:25:31 5/10
(1/87)
Nézi valaki ezt a sorozatot??
Hogy tetszik??