sylva23 2008 szept. 30. - 02:57:12
(6/26)
A két film nem ugyanaz :)
vilmos79 2008 szept. 30. - 00:05:31
(5/26)
Ez olyan, mint a Csupasz pisztoly?
motyor 2008 szept. 26. - 14:26:40
(4/26)
Nem volt annyira rossz ez, csak nekem nagy gondot okozott a lányok megkülönböztetése. Tulajdonképpen elvesztem a sztoriban, mert nem tudtam, h most kirõl is van szó...De az alapötlet elmegy. (Amúgy szerintem bármelyik csigolyát tépik is ki, úgyis halál lesz a vége, vagy egy totális bénulás, de azért még mindíg jobb mint a - nem emlékszem pontosan hogy is volt - Kill Bill-es fogás.)
taker-vaker 2008 júl. 28. - 01:21:53 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(3/26)
Egyet értek! Ha valaki az Animaxra kapcsol, ugyan ezt látja csak Mangában!
AvatáR Gil Maerth 2008 júl. 22. - 11:11:41
(2/26)
#68.asszem :)
Szóval a lányok kiképzése rendhagyó, brutális (egymás ölése, ketrecharc, lelövik õket ha menekülnek) de a legcinikusabb a szûzességük elvevése.
Aztán a spanyol bevetés- olyan könnyedén mozognak, mintha balettórára vagy legalábbis sztyepptáncra járnának.

Aztán állandóan belerángatják a történetbe a Nyomozót.
Aki idióta beszólásaival lehuzza ezt a mûvet.

Carlos meghal -.aztán mintha Madam M. is. Aztán Kenji hirtelen elintézi a lányokat - egy rejtélyes távcsöves fazon segitségével (aki a végére eltûnik.)

Kenji meg átképzi magát kung-fu tudornak. Aztán úgy pörgeti a legjobb nõi harcost mint valami rongybabát. RÖHEJ.

Aztán a vége is kész kinszenvedés: ha ennyire vágynak egymásra, a Nõ meg a Nyomozó: miért nem hagytak egymásnak egy telefonszámot, e-mail cimet, füstjeleket, morze-t vagy bármit? így hatásosabb? Vagy szimbolistább?
Én szimplán "hülyeségnek" aposztrofálom.

De azért valamit jól az agyunkba véstek: ha az Ötödik csigolyát megmarkolod és kitéped -beáll az agyhalál... Kész Mortal Kombat.

Mindent összevetve ez a film nem más, mint a Charlie Angyalainak darkosabb verziója.
10/10
tai chi 2008 júl. 21. - 17:38:22 10/10
(1/26)
szep film,aki szereti a harci muveszeteket,es a keleti szepsegeket annak tiszta szivbol ajanlom,a zene is remek,a kulonleges effektusok,szerintem ez mar nem egy B kategorias film,vannak ennel rosszabb A kategorias amerikai akciofilmek.
akarhogy is ez egy akciofilm nem muveszi film vagy drama.