Nagyj09 2015 jún. 03. - 14:35:16
(8/28)
Hohenstaufen 2015 máj. 24. - 18:12:42
(7/28)
"Az Amerikai Hadsereg mindent megtesz, hogy megvédje az emberiséget a további hanyatlástól..."

Ez a selyempapírba csomagolt tipikus náci-globalista militarista propagandaszólam a magyarországi nyugdíjak "megvédésére" emlékeztet. A nyugdíjakat úgy védték meg, hogy államosították (=ellopták) a magán nyugdíjpénztári megtakarításokat. A dicsõséges amerikai hadsereg pedig úgy fogja megvédeni az emberiséget, hogy agresszorként bármelyik államot fenyegeti, elfoglalja, bárki nyersanyagkincsét megszerzi, kultúráját, vallását, hagyományait sárba tapossa, bárkit lehallgat, korrumpál, likvidál, terrorizál és terroristává tesz. A propagandából ennek a népnek bõven elege van, hagyjuk már az amerikaiak ajnározását, jó? Láttuk Trianonban, Párizsban, meg 56-ban is, meg 89-ben is, meg Ukrajna kapcsán is, hogy mennyire megvédi az emberiséget a "további hanyatlástól"..... (micsoda pofátlan hamis pátosz!)
kasoko koscivaka 2015 ápr. 20. - 09:10:06
(6/28)
Hétvégén sikerült nekem is megnéznem. Annyiban hasonlított az elõzõ részre, hogy a szörnyek itt is csak a környezet részét képezték, mellékszereplõi voltak a történetnek. Itt is inkább a karakterek fejlõdésén volt a hangsúly, ahogy a nehéz helyzet hatására elõbújik a valódi énjük. Az elõzõ filmben szereplõkkel azonban jobban tudtam azonosulni, itt sokáig senki sem volt rokonszenves.
Azt megértem, hogy ennyi embernek nem tetszik, akik azt várták, hogy végig a szörnyek lesznek a központban, vagy akciódúsabb filmet szeretett volna, azok aligha kapták meg, amit szerettek volna.
SPOILER
Azért voltak durva jelenetek, a kutyaviadal, amikor a szörny egy idõ után bedühödik és játszi könnyedséggel elintézi a harci kutyát, nagyon komoly volt, meg az is, amikor az autójuk mellett futó lényt bámulják és nem figyelnek, hogy elütik a másikat. Azt észrevettétek, hogy a mellettük szaladó szörny megállt a halott társa mellett "gyászolni"?
SPOILER VÉGE
10/10
xardarab 2015 ápr. 11. - 11:59:12 10/10
(5/28)
vontatott... nem lenne rossz ezt leszámítva...

10-6
kasoko koscivaka 2015 ápr. 07. - 13:14:07 Előzmény petse
(4/28)
Olyan értelemben az elsõ rész folytatása, hogy imdb szerint azt a sztorivonalat viszi tovább: "Ten years on from the events of Monsters". Azt sajnos nem csak tõled olvastam, hogy nem éri el az elsõ színvonalát, ami szerintem nagyon jó volt.
3/10
mackó55 2015 ápr. 05. - 10:37:51 3/10
(3/28)
Igazad van!Minden hiányzik ebbõl a filmbõl,ami az elsõ részben megvolt.
Nincs meg az a feszült hangulat,értelmes párbeszédek,stb...Semmi.
Közepesnél gyengébb katonai sztori ürlényekkel.
10/3.Nagy jóindulattal.
1/10
petse 2015 ápr. 05. - 02:08:12 1/10
(2/28)
Szerintem meg nem a 2010-es film folytatása. Legalábbis így jött le nekem. Amúgy az nézze, aki egy amcsi katonás sztorit akar látni mondjuk valahol a közel-keleten. Annak sem jó ez a film, erre belekevernek ûrlényeket. Se eleje, se vége, de még közepe sincs. Alacsony költségvetésû, rengeteg logikai hibával, rossz párbeszédekkel. Nálam mindenesetre 1 pont.
kasoko koscivaka 2014 nov. 10. - 11:23:09
(1/28)
A Monsters címû film folytatása:
http://port.hu/monsters/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=150440&i_city_id=-1&i_county_id=-1&i_topic_id=2

Az nagyon tetszett, ezt pedig február 27-én tervezik bemutatni az Egyesült Királyságban. Valamint további két folytatást terveznek neki (az imdb tanúsága szerint), ha sikerül tartani az elsõ rész színvonalát, akkor remélem összejön nekik. Legalábbis abból kiindulva, hogy még pontosan két részt terveznek, vélhetõen egész konkrét ötleteik lehetnek a sztori folytatására.