1/10
regice74 2014 máj. 05. - 13:22:57 1/10
(8/28)
Francia filmben ekkorát még nem csalódtam! Annyira gyenge, hogy már fájt! Nézhetetlen kategória!
delfinoraptor 2014 máj. 03. - 22:09:14
(7/28)
Nyelvtanulóknak itt a film francia nyelven, francia felirattal: http://www.filmfra.com/profs.htm
Egyszer nézhetõ flúgos film :)
8/10
nvj 2014 máj. 01. - 13:00:35 8/10
(6/28)
Végre egy vígjáték, amin nevetni is lehet.
7/10
Sunboy 2014 ápr. 15. - 03:25:18 7/10
(5/28)
Picit félve mertem megtekinteni, mert olyan komoly elõddel mint az Éretlenek, csak remakelni lehet a dolgot. Sajnos félig, de igazam is lett. Számomra túl sok a közös vonás, viszont a poénok még szerethetõek, jók és egyediek. Ami zavart, hogy az elején ellövik a javát, és a vége kezd ellaposodni. Másik komoly problémám, hogy nagyon kezd elamerikaiasodni (az ének/tánc kimondottan pusztított a végén) a film, amit nem lenne jó, ha követne a francia filmgyártás. Szeretem a beteg, elvont, mégis érzelmi francia helyzetkomikumokat. A színészek szerethetõek, és egyik-másik már komolyabb darabhoz is a nevét adta már. A folytatást várom, de félek, hogy nem lesz jobb. 7/10
Kattuszka 2014 ápr. 13. - 10:34:05
(4/28)
Don't try to hülyére venni engem! :D
Nagyon nagy film, bár nem is számítottam rosszabbra. A franciák nagyon ott vannak vígjáték gyártás terén, most is odatették magukat. Lehet, hogy ezek után megkeresem a képregényt és a 2. rész elõtt elolvasom. :D
10/10
gandalf1 2014 ápr. 09. - 23:22:11 10/10
(3/28)
Nagyon tetszett még ha néhol bõdli is a poénok egy része.
Én fél órán keresztül nem bírtam abbahagyni a nevetést.
Mindenkinek ajánlom egy laza kis másfél órás kikapcsolódásra.
8/10
Nico71 2014 ápr. 09. - 14:31:57 8/10
(2/28)
Nagyon jól szórakoztunk rajta! Valóban "hasfájósnevetõs".
Egyfajta folytatásának tekinthetõ a régi nagy klasszikus Éretleneknek. Legalább is humorát, és az iskolai környezetet tekintve.
A rendezésben találtam némi kiveti valót, de a színészek nagyon hozták a filmet. Nagyon látszik, hogy mozifilm területen nagyon gyerekcipõben jár a direktor Pierre-Francois Martin-Laval. Színészként, és tévésként már bizonyított, ám ebben a filmben sok apró hibát vétett. A humoros jeleneteket kevésbé építette fel, szinte egybõl a poén csattanóját jelenítette meg, rábízza a nézõre, hogy kitalálja, miként történtek egyes vicces részek elõzményei. Ezért néha kissé kapkodónak érezhetõ a film. Mint oly sok mozialkotásnál, a végét valóban összecsapták, a történet ellaposodik. Valahogy olyan érzése támad a nézõnek, mintha elfogytak volna a poénok. A tûzijáték elejére tették a nagyobb rakétákat, a végére csak a maradék jutott. (A stáblista melletti táncjelenetet igencsak elrontották az ismeretlen táncosok hozzáadásával. Bõven elég lett volna, ha a szereplõket látjuk.)
Az iskola elhelyezése (az, hogy a nagy semmi közepén volt egy kockaépület) számomra kissé idegen volt, fõleg egy francia filmtõl. Eléggé amerikai stílusúnak érzõdött. (gondolom, hogy eladhatóbb legyen a film)

A jó hír, hogy forgatják a következõ részt!
10/10
Nyúlós lónyál 2014 ápr. 07. - 00:23:52 10/10
(1/28)
Hát, én sok éve nem szakadtam ennyit egy vígjátékon. A vége egy kicsit leült, de az elsõ egy órát végig visítottam. Elképesztõ agymosó, másodpercenkénti beteg poénokkal.