Bucibigyusz 2012 aug. 26. - 23:34:55
(12/32)
Áááááh! Ez fájdalmas volt :(
Mondjuk amellett, hogy én azért féltem, - mert én ilyen betoji vagyok :) - akkora marhaságok voltak benne, hogy a fejemet fogtam.

SPOILER!

A végén eccerûen nem hiszem el, hogy szemük láttára húzzák be a szeretett nõt a likba, és annyit tesznek összesen, hogy utánavilágítanak az elemlámpával... Minimum fogok egy légkalapácsot (vagy mit :) ) és szétverem a falat és lemegyek az üregbe nagy erõkkel.
Aztán ha mégsem, - mert én ilyen betoji vagyok :), de szerintem ilyen esetben azért inkább mégsem - akkor sem adom el a házat, hogy lehetõleg mások is kinyiffanjanak és eltûnjenek a falban, hanem legalább felgyújtom az egészet, hogy porig égjen...
És vajon mit mondtak a rendõrségnek, hová tûnt az a kedves lány...? Vagy ez nyilván nem tûnt fel senkinek...
Áááááh!

SPOILER VÉGE
Mpaul 2012 júl. 04. - 15:53:56
(11/32)
Ezt a sz*rt... :((( Kár a színészekért...
tdiosi 2012 febr. 15. - 09:26:34
(10/32)
Valaki tudja hogy ithon kijön-e valamikor ?! Mert angolul már láttam és magyarul is kiváncsi vagyok rá ! :D
1/10
pillangókisasszony 2012 febr. 14. - 03:35:13 1/10
(9/32)
Nevetséges.Nagyon gagyi volt!Az elsõ 5 percet leszámítva.
Végigszenvedtem az egészet!
6/10
peejay 2012 jan. 28. - 22:48:20 6/10
(8/32)
Valóban nincsenek benne nagy színészi alakítások. Nekem csak az elsõ 5 perc volt ijesztõ, aztán inkább vígjáték kategóriába váltott át, de a díszletek, kellékek stb. tényleg dicséretet érdemel.
10/10
peca1000 2011 okt. 26. - 23:56:53 10/10
(7/32)
Nagy film, gótikus, sötét mesevilágszerû házban. Ezt fõleg a faragott díszek, festmények, és a zene ami igazán elõhozza.

SPOILER!!!

Én majd beszartam rajta,az a pince, és fõleg a festmény!!

Meg amikor az elején kiveri a fogát a papa a cselédnek, és látszik az õ szája is, és az a hangulat. Húú, bazzz!!!

Sajnáltam nagyon a kiscsajt, hogy vegzálják azok a kis szörnyecskék, meg azért is, mert senki nem akart hinni neki, pedig már majdnem õrületig volt ijesztve.

De a végét nem értem. Miért nem ment a hapsi a nõje után a lyukba, hogy megkeresse?

Meg olyan érzésem, volt a legvégén, mintha a lány és az apja vitte volna oda áldozatnak a nõt, amikor letették azt a rajzot a földre. Nagyon nyugodtnak, majdhogynem vidámnak tûntek.

Vagy mégsem?

Lehet, hogy az áldozatok hangját lehetett eddig is hallani?

Nem értem ,de tessék csinálni egy folytatást de gyorsan, és az remélem, hogy a szörnyek világát is ábrázolja, ahova viszik el az áldozatokat. És úgy ahogy a festményen van!!!

SPOILER VÉGE!!!!

Tetszett na!! Bevallom! :)
Ryuk 2011 okt. 14. - 23:12:58
(6/32)
Látom nincs még sok komment... ezt a filmet vagy egy éve várom, de ki kell hogy ábrándítsak mindenkit, ez a fim nem csak hogy nem félelmetes de röhejes is azonkívül színészek se nyújtanak semmi kiemelkedõt. Egyedül az a pár rajz néz ki jól meg a festmény a falon. Nagy csalódás ez a film számomra.
LCsajszi 2011 okt. 05. - 19:06:32
(5/32)
Érdekes film volt, tetszett a vége.

Nem szeretnék senkit se elkeseríteni, de a bemutató csak rákontrázás, amúgy nem egy ijesztõ film, vagyis én nem féltem egyszer sem a nézése alatt.

SPOILER SPOILER SPOILER
A végén kiderül, hogy nem a kis szörnyecskék beszélnek, hanem az elraboltak, mivel harc közben fura volt, hogy a kis gonosz tündérek nem beszélnek egymáshoz, hanem sima szörny hangot adnak egymásnak. Amikor megszólal Kim is a horror végén, akkor döbben rá az ember, hogy az elraboltak beszélnek egyfolytában és reménykednek, hogy kikerülhetnek.
5/10
bunndda 2011 okt. 03. - 23:07:04 5/10
(4/32)
************** SPOILER ************
Ez a film arról szól hogy hogyan lett Katie Holmes a szcientológia áldozata. Bocs a spoiler-ért. :)
Noncika 2011 szept. 03. - 21:51:13
(3/32)
Finoman szólva nem szívlelem Katie Holmes kisasszonyt, ezért nem is szeretek tõle filmet nézni, de Guillermo Del Toro-ra a Faun labirintusa óta figyelek, Bailee Madison-t több filmben is láttam és engem meggyõzött, jó gyerekszínész. Az elõzetese is rendben van, aszerint jó kis filmnek nézünk elébe, szóval kíváncsian várom mi lesz ebbõl.
Bru 2010 aug. 04. - 00:21:22
(2/32)
retrobaba 2010 júl. 19. - 15:00:18
(1/32)
ez mirõl szól ? :D nagyon érdekelne :)