asdfg86 2014 jan. 06. - 15:33:31
(32/72)
Na mondjuk szerintem elég szemét dolog a keretbõl kávézgatni, borozgatni, sõt van aki elment kézmasszázsra is. A saját pénzükbõl tuti nem tennék meg. Ruhára adták a pénzt, nem kajára.
10/10
Swing Wing 2013 dec. 29. - 16:15:23 10/10
(31/72)
Jó nézni, hogy az árkádban a bijou boltok ilyen jól felszereltek, mert a camponában sajnos nem, se egy táska, se egy sál, se egy sapka, se fülgyûrû választék nincs. Az árkád viszont túl messze van.
Tibag05 2013 dec. 19. - 15:50:00 Előzmény Babi néni
(30/72)
"Adott 5 lány, akik élnek-halnak a vásárlásért,.."
azon kívül hogy "kiválasztottak" az életben is sok gondjuk lehet..
10/10
Swing Wing 2013 dec. 19. - 03:30:03 10/10
(29/72)
Szerintem Marcsival semmi baj nincs.
A minap láttam azt a hetet, amikor Vivien nyert, aki meg volt áldva rendesen csöccsel. Tényleg nagyon csinos volt és hál istennek megnyerte. Viszont a többi lány azzal az ürüggyel pontozta le, hogy leggingsz van rajta és ahhoz vagy hosszú pulcsi kell vagy szoknya.
Hát igencsak csodálkoznék rajta, szerintem ez felsõruházatos nadrág volt, ugyanis kétoldalt a csípõjénél vagy 10 cm hosszú függõleges aranycipzár volt.
Elég nehéz elképzelni, ha egy ilyen ruhadarabot alsóruházatnak kellene hordani, szoknyával vagy hosszú pulcsival, akkor minek terveztek volna rá, olyan díszes zsebet, amit soha senki nem láthat, még a saját tulajdonosa sem?
1/10
Deszpina 2013 dec. 18. - 10:09:54 1/10
(28/72)
Ez a Marcsi nevezetû idõsebb hölgy szegény semmi önkritikával nem rendelkezik. Az ékszer lábaival, a modelkarrierrõl való álmodozásával teljesen elrugaszkodik a valóságtól. Nincs a környezetében senki, aki lerángatná a földre és a tükör elé állítaná?
asdfg86 2013 dec. 13. - 14:18:59
(27/72)
Hát ez az Andi vagy ki, a parfüm mániás, az sem 100as. Honnan szedik ezt a sok selejt nõt? Akik imádnak vásárolni. Melyik nõ nem imád vásárolni, ha van mibõl? Mindegyik imádna. De értelmes nõ nem járatja le magát, hogy ide jelentkezzen. Szerintem nem azok jelentkeznek, akik imádnak vásárolni, hanem akinek hiányzik egy kereke és él az ingyen cuccok lehetõségével. Bár nem tudom megtarthatják-e a ruhákat. Érdekes, hogy nem tudnak dönteni és ezért megvesznek 2 cipõt is. Milyen jól járnak.ÉS még kajálnak is a pénzbõl
10/10
Babi néni 2013 dec. 12. - 22:33:26 10/10
(26/72)
Szerintem rosszul állsz a dologhoz. Ha valaki kövér és nem tud rajta változtatni, mert már öreg vagy betegségbõl adódóan, vagy mert lusta vagy mert akármi. Attól még nem árt megtalálni ruhákból azokat a darabokat, amikben mégis szalonképesen néz ki.
Én sokmindennel nem értek egyet, pl. hogy kövérekre újatlan hacukákat aggatnak, amikor csúnya kövér, lötyögõs a karjuk. Vagy nem is tudom, most más nem jut az eszembe.
Én pl. az életben nem viseltem magassarkút és a világon a legkényelmetlenebb dolognak is tartom, ami a mûsorból ki is derül, mert amikor mászkálniuk kell egyik boltból a másikba, mindegyik csajszi meg is szabadul tõle.
De kérdem én, akkor minek viselik.
Amit még furcsállok, hogy minden nõ õsz típusú, talán ha egy nyár típusu hölgy szerepelt a mûsorban, minek a tél és a tavasz meghatározás, ha csak õsz típusú hölgyek élnek kis hazánkban?

A leggingszre visszatérve, szerintem nincs igazad annyiban, hogy kétfélét láttam van a vastag pamút, ami pl. bõrbetétekkel van ellátva, mert most az nagyon cukimuki és Trendi, az szerintem már kimeríti a felsõruházat fogalmát és van, amikor szimpla harisnya van elvágva bokatájékon, na ahhoz minimum egy tunika dukál.

Nekem annyiban segített a mûsor, hogy én nem nagyon szeretek vásárolni és cikinek érzem, ha bemegyek egy üzletbe és üres kézzel jövök ki.
Viszont most felbátorodtam és két cipõboltba is bementem halál lazán és körülnéztem.
Én a legritkább esetben próbálok fel olyasmit, amit utána nem veszek meg. csak ha tényleg nagyon nem jó a méret vagy gázul áll.
De lehet, hogy pofátlanabbnak kéne lenni és végigpróbálni az üzlet kínálatát, hogy jobban kiderüljön, hogy olyan szín és fazon is jól áll, amire nem is gondoltam, aztán meg semmit se visszatenni a helyére és pofátlanul kisétálni, üres kézzel.
Biztos túl jólnevelt vagyok, de ha tescoban is meggondolom magam, hogy nem veszek meg valamit szépen visszateszem a helyére, nem hagyom pl. a jégkrémet a wc-papíroknál, ahogy másoktól szoktam látni.

Egy másik mûsorát láttam a Márknak, amiben anya-lányát öltöztette fel két sztájliszt, nah hát az nagyon kemény volt.
Kicsit túlsúlyosak voltak és rájuk adtak térdtõl vállig érõ leszórító fehérnemût és arra húzták rá a ruhákat és aztán mondták, hogy na látod milyen jól nézel ki?
Hát nyáron azért egy ilyen fehérnemû nem kellemes, de akár nem csak nyáron a térdnél felcsúszik, felpöndörödik, huzogatni kell lefelé, pisilni benne fizikai képtelenség és egy fiatal nõnek, azért eléggé Bridget Jones-os nagyibugyis vagy még annál is cikibb jelenet lehet, amikor a pasi elkezdi vetkõztetni.
Aztán, hogy a melltartóból kibuggyan a melle, hát melyik sztájliszt suliban tanítanak ilyet? Az optimális melltartó fazon és méret kulcsfontosságú egy nõ megjelenésében.
Fogfehérítés? Hát marha jó, szép fehérek lesznek a fogaik, de a fogzománc károsodásáról szót nem ejtenek.
A fognak a szépségnél sokkal fontosabb feladata van, mégpedig az emésztés elsõ fázisa a rágás, mondanom sem kell, mennyire fontos élettani szempontból, de NEM, csesszük el csak fehér legyen.
Hialuronsavas ránc és szájfeltöltés, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne...
Na az a mûsor GÁZ.
10/10
Babi néni 2013 dec. 12. - 22:07:21 10/10
(25/72)
Fem3-mon megy eredetileg a tv2-õn meg ismétlik.
1/10
Qksika 2013 dec. 12. - 15:51:11 1/10
(24/72)
Egyetértek. Az Anikó nevû öreglány nem 100-as. Értelmes, magára valamit is adó nõ ilyen szemét mûsorba nem jelentkezik. Márk meg jól keres velük, a saját produkciós cégével csinálja, aztán eladja, ha van rá kereslet. A TV2 meg vevõ, aztán ismétlik a FEM3-on, ha jól sejtem.
1/10
Qksika 2013 dec. 12. - 15:46:22 1/10
(23/72)
Most is ciki, fõleg ha valaki nem tudja, hogy a leggings nem nadrág, hanem harisnya! Ha felvesz hozzá egy csizmát, egy rövid blúzt és rövid kabátot, akkor tulajdonképpen egy harsnyában indul el otthnról, elfelejtett szoknyát vagy nadrágot magára kapni.
A mûsor egy förtelem, tegnap ( a másor története óta másodszor) pár percre belekukkantottam, milyen a felhozatal, ennyi ronda, buta, rosszindulatú, féleszû libát összeszedni, ehhez külön tehetség kell. Egyik sötétebb, mint a másik és úgy kritizálják egymást, mintha valamelyiknek is lenne ízlése. A Márk is elõbb saját magát öltöztethetné föl.
Az esküvõs mûsorában is bálnákat öltöztet be cifra mintás rongyokba, azok meg sírnak a gyönyörûségtõl, hogy valójában õk milyen szépek is. Megáll az ész. Kár, hogy nem lehet nulla pontot adni.
asdfg86 2013 dec. 12. - 15:44:28
(22/72)
Jó lenne ez a mûsor, ha nem ilyen hulladék nõket raknának bele. Egyikre sem lehet mondani, hogy értelmes. Ezen a héten pl. az a 46 éves Anikó....azt hiszem annak valami baj van az agyával. Tuti hiányzik egy kereke. Már komolyan ijesztõ, ahogy beszél, nem lepõdnék meg, ha kiderülne, hogy elmegyógyintézetbõl jött. Ráadásul korához képest úgy öltözködik, mint egy 5 éves, aki az anyja cuccait magára aggatja. "Felhívom a fiam...csak nem tudom, hogy van benne a telefonomba..." idióta. Jó nyomorultakat szednek össze
1/10
pmatez 2013 dec. 12. - 15:24:11 1/10
(21/72)
A legrosszabb szavazattal is túlértékelem ezt a kegyetlen színvonaltalan, értelmetlen, butító szart.
10/10
Babi néni 2013 dec. 12. - 11:33:26 10/10
(20/72)
A leggingsz most nagyon trendi, pár éve még cicanadrágnak hívták és baromi ciki volt.
10/10
Babi néni 2013 dec. 11. - 22:37:48 10/10
(19/72)
Nehezen tudnék elképzelni az állatmintásnál (pl. párduc) ízléstelenebbet mégis, hihi most ez a TREND.
10/10
Babi néni 2013 dec. 07. - 19:40:06 10/10
(18/72)
Ez a Sznezsi melyik bolygóról jött?:D
10/10
offtopic
Babi néni 2013 dec. 06. - 23:37:53 10/10
(17/72)
???
A buzik összetartóak?
he?
és ezt miért nekem írod?
zoltán52 2013 dec. 06. - 15:47:51 Előzmény Babi néni
(16/72)
A héten részletekben néztem a mûsort,de elõre tudtam ki nyer.Semmi gondom a "másokkal",de sajnos az összetartásuk irigylésre méltó.Nem tévedtem most sem.
10/10
Babi néni 2013 nov. 28. - 20:33:49 10/10
(15/72)
Úgy látom ezt a mûsort, rajtam kívül senki sem kedveli.
Én szívesen nézem, bár mivel nem figyelnek rá, eléggé feltûnõek a kamu elemek a mûsorban.
Például Klárika letette a deszkát a pénztárnál, bemegy átöltözni és mikor kijön a fülkébõl megint a kezében van. Szóval olyan beállított az egész. Ráadásul valami olasz ruhabolt reklámja miatt a sztároknak mindig abba az elegáns - öreges boltba kell menni elõször, akkor is, ha nem illik bele a feladat megoldásába.
Befutnak a sminkbe, hogy megcsinálják a hajukat meg a sminkjüket, mégis mire a szinpadra érnek néha sokkal jobb a hajuk, meg a sminkjük, mint ahogy azt elõtte megcsinálták...
Én mégis ennek ellenére kedvelem.
Jó nézni, ahogy mások vásárolgatnak és próbálnak.
Én utálok vásárolni, mindig célirányosan megyek, ha látok valami jót.
Sosem lehet tudni egyébként, honnan tudok elcsípni valami tuti tippet.
Eléggé homofób vagyok és a homoszexualítást betegségnek tartom, de valahogy buzimárkot már annyira megszoktam.
Tippelgettem mennyi lehet az összeg, amelybõl költekezhetnek, elõször 100rugóra gondoltam, de aztán 50-re, mert néha annyi minden belefér, néha meg egy cipõ elviszi a fél összeget.
Mostanában arra jutottam, hogy kb. 60ezer lehet.
Kb.
Cipõ 20 000-
Felsõ 13 000-
Nadrág 20 000-
Táska 8 000-
Kiegészítõk 5 000-

Egyébként eléggé különbözõ alkatú, korú hölgyek válogatnak különbözõ alkalmakra, ha valaki odafigyel, sokat tanulhat arról, hogy milyen típusú, hölgynek milyen színek, formák állnak jól.

Még azt furcsállom, hogy minden nõ magassarkút hord és vesz, tõlem ez annyira távol áll, azért aki autót vezet vagy lót-fut, az nem engedheti meg magának ezt a "luxust".

Mindent egybevetve szórakoztató, érdekes hogy ugyanazokba a boltokba járnak az egész Árkádban, de a legérdekesebb, hogy milyen reklám az, hogy van 1-2-3 üzlet, aminek nem is mutatják a táblájukat, így fogalmam sincs, hogy melyek lehetnek.
C&A, Reno, Caprisa és ennyi a többinek sosem láttam még a márkáját.
1/10
csikosi 2013 nov. 28. - 15:50:58 1/10 Előzmény romantika5
(14/72)
kakaszar mûsor
1/10
offtopic
csikosi 2013 nov. 28. - 15:37:24 1/10
(13/72)
Ezeket LIBÁKAT valaki, valamiért eltartja!
Ugyan miért????