Téma: Star Trek

leopard26 2009 márc. 10. - 20:53:51
(6/346)
Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!
Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!
Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!
Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!
Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!
Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!
Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!
Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!
Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!
Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!Anyám!

Már alig várom:)
sipka 2009 febr. 15. - 13:55:33
(5/346)
A befejezõ képen egy Nyota Uhura elnevezésû leányt vizslathatunk meg, aki hadnagyi státuszban tartózkodik az Enterprise fedélzetén.
Mellesleg kíváncsi lennék, hogy miképpen folytatódhat le egy ismerkedés a sci-fi világában... Például így?!: "Szia Bébi! Nincs kedved átteleportálni magunkat a C969-es kabinba, ahol majd tazmániai ördögöt csócsálunk, az elefánt turmix mellé, miközben hologramos plazmán nézzük a "(v)Ágyak vonzásában"-t."
Szerintem vicces lenne :)
sipka 2009 febr. 15. - 13:50:38
(4/346)
A sort folytató fényképen a Star Trek gonoszát láthatjuk, aki a Nero névre hallgat. Nem sok mindent tudok róla, kivéve hogy Eric Bana kelti életre....
Amúgy meg NEM!! A tetkóját nem a "Miami Ink" tetoválói csinálták!! :DDD (Mielõtt még megkérdezné valaki.. :)
sipka 2009 febr. 15. - 13:48:10
(3/346)
A következõ grafitképen Spock elevenedik meg, akirõl ha nem tudnánk hogy vulkáni fajú, akkor nyilvánvalóan egy határozatlan és döntésképtelen alakot látnánk, aki még nem hozta nyilvánosságra nemi vonzódását. (Ez fõleg a bilifrizurából és a kialakított szemöldök formából állapítható meg.)
Egyébként Õ lenne Kirk érzelem mentes barátja, aki mindig komolyan beszél..
sipka 2009 febr. 15. - 13:45:05
(2/346)
A Star Trek mostani plakátkínálata kibõvült pár darab karakterképpel, amelyet most mindenki megtekinthet, attól függõen, hogy rendelkezik e internet használattal. (Tehát aki éppen belépett eme topicba, az nagy valószínûséggel beletartozik azon emberek tágabb csoportjába, akinek lehetõsége van ezen információ hálózat mindennapi megtekintésére.)
Az elsõ egyénfotón Kirk-öt nézhetjük, akirõl lerí a kamaszkori hiperaktivitás és a pubertáskori "visszapofázós" agresszió megõrzése. Nyilván Õ okozza majd a moziba járó lányok zavarba ejtõ álmait, amely Freddy Krueger csínytevéseihez viszonyítva biztosan kellemesebb lesz :)
sipka 2009 febr. 13. - 23:14:27
(1/346)
Én nem vagyok különösebben Star Trek rajongó, de azért elismerem a kultuszát. Mindig megpróbáltam bekapcsolódni az Enterprise ûrhajó mindennapjaiba, de sajnos ezen kísérleteim sorra kudarcot vallottak, így nem igazán ismerem a történeti hátterét..
Viszont 2009. május 7.-én belemerülhetek majd a kezdetekbe, ami halovány esélyt ad arra, hogy érdeklõdést mutassak az elmulasztott epizódok iránt. (Bár gyanakszom, hogy ez nem fog megtörténni.)
A film egyébként nagyon látványos egy Star Trek filmhez képest, és úgy veszem észre talán ez lesz a legakciódúsabb megvalósítása ezen filmtörténeti ûrszagának.
Nem is csoda, hisz Kirk kapitány elsõ bevetésérõl szólna a történet, ami ugyebár nem lehet egy unalmas traccs-parti, hiszen az alkotóknak meg kell nyerniük azokat is, akik éppenséggel nincsenek oda a feszülõs textilszövetben mászkáló fickókért.
Tehát a "Mission: Impossible 3." részét is levezénylõ J.J. Abrams-nak olyan megvalósításban kellett tálalnia a Star Trek mítoszt, amely szinte mindenki számára egyaránt élvezhetõ... Ez azért elég nehéz :)
De én már eszméletlenül várom, mivel az elõzetese igencsak felkeltette "a Star Trek-tõl teljes mértékben elzárkózó" figyelmemet :)
Tehát itt a szóban forgó trailer:

www.youtube.com/watch?v=1GbDaBgQu-s

UI: Befejezésül egy Robin Williams-es sci-fis elköszönés: NANU NANU!! :P