Crissyke 2020 dec. 10. - 11:14:34 Előzmény syuzi
(37/37)
Az utolsó előtti részben még benne volt Laura, az utolsóban nem , a banketten és a tábortüzes jelenetnèl nem... nekem nem hiányzott, nem kedveltem túlságosan, de azt a jelenetet már kibírhatták volna vele, főleg, hogy az lett volna a bosszú lényege, hogy a Roxy a banketten Laurát öli meg vagy csúfítja el...
syuzi 2015 júl. 20. - 13:01:42
(36/37)
Johny is kigyógyult a betegségbõl:) Lettete a drogot:)

Kedvenc sorozatom volt:)
syuzi 2015 júl. 20. - 12:59:09
(35/37)
Végre mindenki boldog lett:) Nayeli és Ernesto, Roberto és Laura, Ofelia és Ulises Jimena végül Pepében megtalálta a boldogságot és az igaz szerelmet:) Szegény Tamarat sajnáltam hogy nem lelt párra:( Georghina is végre barátokra lelt:) Irene és Luis is szép pár:)

Roxana megkapta a méltó büntetését.

Végre mindenki boldogan élt:) Kár hogy Andrea nem volt ott:(
Nagyon jó kis sorozat volt:)
syuzi 2015 júl. 01. - 13:14:00
(34/37)
Na igen már az utolsó 5 részben is bent maradhatott volna a színésznõ.

Kiváncsi leszek a végére:) Szuper sorozat:) Nayelinek szép énekhangja van:)
9/10
nikato 2015 jún. 30. - 16:26:58 9/10 Előzmény syuzi
(33/37)
Mert ez a Sonadoras spin-off-ja. Ott ugye gimisek voltak, ebben már egyetem. Bár nem minden szereplõt hoztak át, és persze mások a nevek, meg a sztori is. Nem értem ezt régen miért nem adták délután, miért csak délelõtt?! Hasonló sikert érhetett volna el, mint a Sonadoras. Azt akárhányszor megtudtam nézni. :)
SPOILER: Ezt nem nézem újra, azt utáltam benne, hogy nagyon sokszor a rossz gyõzött. Meg az egyik csaj az utolsó 5 részben nem szerepelt, mert összevezett az alkotókkal, tehát zûrös természet volt. (Mint anno Adriana Nieto és Shannon Doherty a saját sorozataikból távozásra kényszerültek a nehéz természetük miatt.) De úgy vagyok vele, hogy ha addig kibírták, az utolsó 5 részben mért nem szerepelhetett?! Az egyik fõszereplõ volt, nagyon hiányzott a végére, bár kimagyarázták, hogy hol van. SPOILER VÉGE
syuzi 2015 jún. 30. - 16:15:11
(32/37)
Remélem, hogy Roxanat végre elfogják kapni és lecsukják. Ernesto és Nayeli szép pár:)
Ofelia végre lehet, hogy meggyógyul majd :) Nayeliból sikeres sztár lett , és Johhnyból is:)

Pepe szép pár lenne Jimenaval:)

Nagyon izgalmas sorozat:)Kiváncsi leszek a végére:)
syuzi 2014 dec. 31. - 13:15:10
(31/37)
Nagyon jó kis sorozat hasonló mint a Sondadoras szerelmes álmodozók
még a fõszereplõk is hasonlóak :) Nekem nagyon tetszik ez a sorozat:)
malvinkicska 2014 aug. 24. - 16:55:12
(30/37)
Ezt is miért ismételték úgy látszik még sem szerették meg, nincs nagy tolakodás a topicban, nincs élmény megosztás, szinte véletlenül sem téved ide senki.
10/10
kazsagx 2014 máj. 09. - 19:08:26 10/10 Előzmény ildimix
(29/37)
Szia Ildimix!
A kérdéseidre a válaszok:
***SPOILER PÓTOLVA***
-Carlos és Xiména a végén nem jönnek össze...
-Oféliáék együtt maradnak, a lány fölfedez valami gyógymódot, ami meghosszabbítja az életét...
-Angelát megfogja Roxana ölni(lelövi)amiért az elárulta õt...(elmeséli Robertóéknak,hogy megölte az anyját stb...)
-Roberto úr a végén Carlos anyjával fog összejönni!
Remélem segítettem....Üdv!
offtopic
ildimix 2014 máj. 06. - 12:18:56
(28/37)
A sorozatból még van kb 85 rész amit nem láttam. Valaki megtudja írni mi lesz Karlos és Hiména szerelmével? Uliszesz és Ofélia összejönnek még vagy marad a lány zárdában? Mi lesz Anhelával Roxi barátnõjével? Most ott tartok meghalt az apja. Roberto a végén mármint az idõs kivel jön össze?

Köszi a választ!
9/10
nikato 2014 febr. 22. - 13:09:58 9/10
(27/37)
Nah, még annyit, hogy Tamara figuráját, jó lett volna, ha nem írják állandóra, mert teljesen felesleges volt. A szerelmi drámáin kívül semmi érdekes nem történt vele, és még unszimpatikus is volt. SPOILER: Gina meg végül megtartotta a gyereket? Errõl nem is szóltak. SPOILER VÉGE
9/10
nikato 2014 febr. 22. - 13:08:41 9/10
(26/37)
SPOILER: Hát fura volt, hogy alig vannak az érettségi bálon... meg a támadás alatt volt aki tök nyugodtan ült az asztalnál, így a statiszták közül. Roxi is kicsit túl sokszor szökött meg. Laura nagyon hiányzott, hisz' õ volt a történet "kiindulási" pontja, vele kezdõdött el az egész sorozat. Õ volt az alapfigura. Ofelia, hogy örült annak a 10 évnek, pedig úgy csak még rosszabb lesz. Több idõt lesznek együtt, még fájdalmasabb lesz az elválás. Én tényleg arra számítottam, hogy kiderül, hogy rosszak voltak a leletei és még sem beteg. SPOILER VÉGE
9/10
nikato 2014 febr. 20. - 19:02:53 9/10 Előzmény suxel
(25/37)
De már nem bírta volna ki vele azt a 2-3 részt? :D A vége felé amúgy tényleg nagyon keveset szerepelt. Adriana Nieto történetét én is tudom. De az amerikai sorozatokban Shannen Dohertyvel szokott ez megtörténni. 2 nagy sorozatból is kitették a viselkedése miatt. :D
10/10
kazsagx 2014 febr. 19. - 23:47:10 10/10
(24/37)
Jajjj igen Gina volt a neve a csajnak.... elfelejtettem,ebbõl is látszik,hogy annyira nem hatott meg a karaktere...na ettõl még csak a Tamara "mindenáron pasit akarok fogni magamnak" baromsága idegesített. :)
Azért a végén bírtam ahogy Joaquín megszívta.
suxel 2014 febr. 19. - 21:24:36
(23/37)
Laura (Michelle Vieth) azért nem volt ott, mert a producer kirakta a sorozatból a végére, állítólag sok probléma volt a színésznõvel. Nem ritka ez: a Barátok és szerelmekbõl Adriana Nietot penderítették ki, s A szerelem tengerébõl Mario Cimarronál rezgett nagyon a léc, de csak visszahozták a végére egy kis távollétet követõen.
9/10
nikato 2014 febr. 19. - 21:09:21 9/10
(22/37)
Igen, magához tért, természetesen. :) Youtube-on már rég megnéztem az utolsó részeket, de ugye a nyelv miatt nem értettem teljesen. Laura vajon miért nem volt ott? Szombaton nézem az ismétlést, mert sajnos hétfõ-kedd lemaradtam a 2 utolsó részrõl. Ginát én is rühelltem. Még sírni is csak úgy tudott, hogy állandóan a reflektorokba nézett felfelé. Annyira idegesítõ volt. Ááááá.
10/10
kazsagx 2014 febr. 19. - 16:40:11 10/10
(21/37)
Ma néztem meg a befejezõ részt,nagyon tetszett! :) (Laurát viszont azért hiányoltam Robertó mellõl.)
Nekem egyik kedvenc sorozatom volt régen... itt még a szinkronhangokon sem spóroltak nem úgy mint ma.

Szerintem egyébként eléggé lepontozták itt Port-on a sorit az emberkék az utóbbi idõben.
Mai szemmel lehet hogy jobban bele lehet kötni,de ez az adott korában nagyon jó kis sorozatnak számított. Még néztem volna tovább,viszont a Roxána vonalat valóban elhúzták nem is kicsit, a színésznõt sokan becsmérelték,viszont nekem nagyon jól hozta a gonosz formát,annak idején az Angelában is nagyon jól alakította a sírós-picsogós elkényeztetett kis nõcske karakterét is. Engem aki irritált az a csajszi (akit prostiként béreltek fel Sebastiánék,Ullises mellé)na nekem az nem tetszett,hogy a végén több figyelmet kapott,mint pl.Laura.

Egy kérdés viszont:Laura testvére felépült? Mert sajnos errõl lemaradtam....
9/10
nikato 2014 jan. 29. - 17:42:44 9/10 Előzmény malvinkicska
(20/37)
Igen, már nem sok rész van hátra. :) Engem a Gina karakter hoz ki a sodromból, nagyon idegesítõ, és Tamarát sem szeretem. Meg amikor jön egy új ember és elejétõl elmondják neki az életüket. Fõleg Jimena ilyen. Nem bánnám, ha Pepét választana, szerintem nagyon jó pasi. :))
Nem értem régen miért délelõtt adták. Hasonlóan sikeres lett volna, mint a Sonadoras, hiszen ez annak a spin offja.
malvinkicska 2013 dec. 31. - 21:38:19
(19/37)
Békés boldog sikeres új esztendõt kívánok FÓRUMTÁRSAK.
malvinkicska 2013 dec. 28. - 17:28:15
(18/37)
Nikato a sorozat+-on 148-ik résznél tart az RTL2 öt rész ment le ezt ismétlik orrba, szájba ment ettõl sokkal jobb régen a Romantikán azt egyet sem ismételnek. Érdekes a nemrég játszott sorozatok vannak újra színen nem sorolom föl, mert 21-bõl legalább több, mint a fele ismételve van biztosan azt, hiszik emlékezet kiesése van a nézõknek.