4/10
Gabriella54 2010 febr. 26. - 18:08:04 4/10
(28/128)
Holnap nézzük, de kizárólag Karácsonyi Zoltán, Hevér Gábor és Seress Zoltán miatt! Aztán majd kiderül :) Mindenesetre kíváncsi vagyok!
8/10
Retek Rebeka 2010 febr. 26. - 16:36:01 8/10
(27/128)
Tegnap láttuk a csajokkal, és nõi szemmel egyáltalán nem olyan rossz, sõt. Vannak benne tök jó poénok, Seress Zoli miatt pedig pláne érdemes megnézni, egyszer legalábbis mindenképpen.
jenko 2010 febr. 25. - 22:21:59
(26/128)
Hát sajnos ez nagyon rossz volt. Az ember csak kínjában mosolyog fel az agyoncsépelt poénkliséken (a legnagyobb geg, hogy a taxis Scherert nem hagyják szendvicsezni - Bud Spencer babozásai ehhez képest komplett Benny Hill showk).
A film színvonalát egy végeláthatatlan kényszer jóban-rosszbanozáshoz tudnám hasonlítani. A díszletek, a dialógusok, a hiteltelen sznoboskodás... szááánalmas
Panni19 2010 febr. 25. - 18:39:04 Előzmény ChaNel '09
(25/128)
Én is örülök nagyon, hogy nem kell megint Csányit nézni.Nem tudom, honnan ez a hülyeség, hogy csak vele lehet filmet forgatni; nekem egyedül a Kontroll-ban tetszett, a többi mind felejtõs számomra és nem pláne a sok szerplése miatt kezd hiteltelenné és egysíkúvá válni.Néha azért elgondolkodhatna, mennyire tesz jót neki, hogy szinte mindent elvállal, ami szembejön(abba, hogy nekünk nézõknek ez mennyire tesz jót, el se várom, hogy belegondoljon).Többek közt ezért sem a kedvenceim a magyar filmek: mindig ugyanazokat az arcokat pakolásszák bele a filmekbe, és ráadásul azok az arcok nem is a legjobb színészek sajnos. (Ha azok lennének, az némileg kompenzálná ezt a dolgot.) De van még igazság a földön, mert egyik kedvencem Karácsonyi Zoltán, akit eddig többségében színházban láttam, de most végre mozifilmben is láthatom(noha nem tudom, itt milyen a szerepe).

De visszautalva a fentebbiekre: egyszer lenne olyan tökös egy(vagy akár több-de ez nagyrészt hiú ábránd) magyar filmkészítõ, és merne kevésbé ismert(de tehetséges!) színészeket alkalmazni. Sokszor olvastam, hallottam, hogy az a kifogás erre, hogy "de hát erre van igény". Na nem: azt hiszem,ezt minden értelmes, értõ és kulturáltan szórakozni vágyó,ugyanakkor tanulságos "mesére" áhítozó magyar nézõ nevében is kijelenthetem, hogy nem így van; azért nem mindenki ostoba, aki moziba jár. A magyar filmek többségét meg sem nézem moziban, maximum dvd-n vagy tévében, de ezt meg fogom, mert legalább egy új és tehetséges arc van benne. Ennyit azt hiszem az ember el is várhat a pénzéért.
Panni19 2010 febr. 25. - 18:37:25 Előzmény ChaNel '09
(24/128)
Én is örülök nagyon, hogy nem kell megint Csányit nézni.Nem tudom, honnan ez a hülyeség, hogy csak vele lehet filmet forgatni; nekem egyedül a Kontroll-ban tetszett, a többi mind felejtõs számomra és nem pláne a sok szerplése miatt kezd hiteltelenné és egysíkúvá válni.Néha azért elgondolkodhatna, mennyire tesz jót neki, hogy szinte mindent elvállal, ami szembejön(abba, hogy nekünk nézõknek ez mennyire tesz jót, el se várom, hogy belegondoljon).Többek közt ezért sem a kedvenceim a magyar filmek: mindig ugyanazokat az arcokat pakolásszák bele a filmekbe, és ráadásul azok az arcok nem is a legjobb színészek sajnos. (Ha azok lennének, az némileg kompenzálná ezt a dolgot.) De van még igazság a földön, mert egyik kedvencem Karácsonyi Zoltán, akit eddig többségében színházban láttam, de most végre mozifilmben is láthatom(noha nem tudom, itt milyen a szerepe).

De visszautalva a fentebbiekre: egyszer lenne olyan tökös egy(vagy akár több-de ez nagyrészt hiú ábránd) magyar filmkészítõ, és merne kevésbé ismert(de tehetséges!) színészeket alkalmazni. Sokszor olvastam, hallottam, hogy az a kifogás erre, hogy "de hát erre van igény". Na nem: azt hiszem,ezt minden értelmes, értõ és kulturáltan szórakozni vágyó,ugyanakkor tanulságos "mesére" áhítozó magyar nézõ nevében is kijelenthetem, hogy nem így van; azért nem mindenki ostoba, aki moziba jár. A magyar filmek többségét meg sem nézem moziban, maximum dvd-n vagy tévében, de ezt meg fogom, mert legalább egy új és tehetséges arc van benne. Ennyit azt hiszem az ember el is várhat a pénzéért.
10/10
valinagyi 2010 febr. 25. - 17:30:11 10/10 Előzmény ChaNel '09
(23/128)
Igen,Csányiból már sok!!! Ez a film könnyû,szórakoztató,kellemes élmény volt.A "lányok" pedig csodaszépek!
3/10
Fastercowboy 2010 febr. 25. - 11:26:46 3/10
(22/128)
Nem vártam sokat a filmtõl, de még ezt a minimális igényemet is sikerült alulmúlnia a "produkciónak".
Ahogy már elõttem is írták, bugyuta a sztori, a szereplõk játéka 1-2 kivételtõl eltekintve röhejes, ami az ilyen szempontból nálam etalonnak számító Álom.net c. "mûremekkel" szemben azért különösen fájó, mert ebben a filmben elméletileg igazi, hús-vér színészek játszanak, nem pedig többségében ideiglenesen színésznek kikiáltott vlkik...

Poénok minimálisak, erõltetettek (a biztosítékot a Taxi vonal verte ki), aminél már csak a Família Kft-t és a Kisvárost megszégyenítõ tömeges product placementek szánalmasabbak.

Nem vagyok Sas Tamás ellenes, és ugyan a legutóbbi filmjeiért sem rajongtam, de azért egy kis jóindulattal beférnek a "limonádé" kategóriába, amit kikapcsolódásként megnéz az ember a párjával. Ez viszont katasztrófa volt, és minden jóindulatom ellenére csak Sas Tamás, vagy vlmelyik színész rajongóinak ajánlom megtekintésre. Esetleg mazohistáknak.
Nálam így hirtelen 3. helyen kullog a már említett Álom.net és a Casting minden után. Erõs jóindulattal egy harmatgyenge 3/10.
10/10
Katja167 2010 febr. 24. - 17:21:21 10/10
(21/128)
Viszont van benne Seress Zoltán. A Csak szexbõl nekem nem jött le, hogy õ ennyire jó színész, kicsit bele is zúgtam, na miatta nyomok egy 10-est. (a film meg mondjuk olyan 6-7)
ChaNel '09 2010 febr. 24. - 16:58:17
(20/128)
Végre egy film amiben nincs benne a Csányi.. ezért meg is nézem:D
7/10
Tihuana 2010 febr. 24. - 15:59:22 7/10 Előzmény varju23
(19/128)
Tegnap sikerült megnéznem, és a kommentek alapján, meg a két Fenyõ Ivános kínlódás után sokkal rosszabbra számítottam. Nem mondom, hogy minden világos a sztoriban, de én nagyon jókat röhögtem rajta.
2/10
varju23 2010 febr. 23. - 12:41:04 2/10 Előzmény halasember
(18/128)
Tegnap láttam, hááát.... Harmatgyenge, bugyuta, egyszerû, dögunalom. Sas Tamás is inkább egy kis széket csinált volna, annak több a haszna.
7/10
Tihuana 2010 febr. 21. - 15:03:19 7/10 Előzmény halasember
(17/128)
Én sem értem, miért kéne sajnálni, hogy megint rábólintott egy feltehetõen zsíros szerepre. A filmet én sem láttam még, de kíváncsi vagyok rá, és pont nem Hámori miatt, hanem mert mindig örülök, ha egy magyar vígjáték nem az unásig elkoptatott arcoktól hemzseg. Mint anno a Valami Amerika.
offtopic
kagylóhéj 2010 febr. 21. - 15:00:30
(16/128)
Ahogy elnézem, ez az Álom.net tíz évvel késõbbi kiadása. Véletlenül nem Steiner Kristóf írta a forgatókönyvét?
Muszaj Regisz Tralni 2010 febr. 21. - 14:00:40
(15/128)
A film fõszereplõjét alakító Hámori Gabriella is arról számolt be, mennyire összetett figurát alakít. „A film kedvéért tanultam meg lovagolni. Amikor elkezdtem a leckéket, akkor értettem meg valamit ebbõl az emberbõl, akit játszom" - mesélte a színésznõ.
Muszaj Regisz Tralni 2010 febr. 21. - 13:30:50
(14/128)
Halasember: ki kötelezte Hámori Gabit a szereplésre??? :-))
Nem láttam még a filmet.
1/10
halasember 2010 febr. 19. - 22:31:08 1/10
(13/128)
Sikerült ma egriként Egerben megnéznem. Hát nehéz rá szavakat találni, de sajnos nem azért, mert olyan jó volt... Hihetetlenül bugyuta, feszültségektõl teljesen mentes, s még a poénok sem ülnek. Én végig ültem, pontosabban végig szenvedtem. Inkább volt tragédia számomra. Csak szegény Hámori Gabit sajnáltam, hogy neki még szerepelni is kellett benne, azért õ ennél szerintem magasabb nívóra hivatott.
bpeter.bp3 2010 febr. 15. - 00:30:13
(12/128)
A trailer alapján még akár vicces is lehet...
7/10
Tihuana 2010 febr. 14. - 20:07:39 7/10
(11/128)
Miért, te már láttad? Még sehol nem vetítik, nem? Vagy van idõgéped? Kölcsönvenném.
2/10
emheni 2010 febr. 14. - 19:23:19 2/10 Előzmény dekapetra
(10/128)
Ha rám hallgatsz, MÉG DVD-N SEM NÉZED MEG! Borzasztóan unalmas, koppincs, nehézkes sz.r. Csak azért 2/10, mert értékelem a próbálkozást!
dekapetra 2010 febr. 12. - 12:26:03
(9/128)
Na egy újabb magyar film 4 hülye pináról. :) Talán dvd-n.