Téma: Ted 2

7/10
caseyjones 2015 júl. 31. - 21:29:54 7/10
(11/51)
Ja, és nem értem, Liam Neeson miért van mindenhol úgy felsorolva, mintha milyen fontos szerepet játszott volna a filmben! Kb. 1 perc erejéig volt benne.
7/10
caseyjones 2015 júl. 31. - 21:21:20 7/10
(10/51)
Megnéztem ma moziban, nem volt rossz. Bár a poénok szerintem az elsõ részben jobbak voltak, de itt sem volt benne hiány. Mila Kunist egyáltalán nem hiányoltam, ez a szõke csaj nekem sokkal szimpatikusabb volt.
Nálam az elsõ rész 10-bõl 7-et kapott, ez kap 6,9-et.
:)
7/10
m3246 2015 júl. 31. - 11:25:48 7/10
(9/51)
Talán egy kicsit laposabb, mint az elsõ rész DE lényegében hozza ugyanazt a szintet, mégis úgy hogy nem unalmas. Van pár nagyon-nagy ütõs poén benne ami miatt már önmagában megéri megnézi :) hozzá kell tennem nagy SM rajongó vagyok, nálam teljesen betalál a stílusa... nagyon tetszettek az utalások már filmekre (jurisics park, kapcsolat, beetle juice stb :)) Egy rakás tinédzserrel ültünk a moziba (eleve nem értem hogy kerültek oda, hisz eleve korhatáros kéne hogy legyen a film), az már más kérdés, hogy én éreztem majdnem magam kínosan, hisz ötven emberbõl néha csak nekem volt röhögõgörcsöm... nem is értem miért ültek be egy ilyen filmre... mindezektõl függetlenül úgy gondolom sikerült bele tenni néhány annyira ütõs jelenetet, hogy a 2. rész is klasszikussá válik :) nekem se annyira jött be "ismét" az amerikai jogrendszer, de kellett egy történet és ez még éppen elmegy.. akinek az elsõ rész bejött, nyugodtan nézze meg a másodikat nem lesz vele semmi komoly prolémája 7/10
10/10
Chucky999 2015 júl. 30. - 16:35:28 10/10
(8/51)
Azt gondolom, hogy aki ezt lehordja, annak sajna nincs humorérzéke.. Pedig nagyon vicces, és nekem nagyon tetszett!! :DDD
10/10
kovacsadele 2015 júl. 30. - 16:21:38 10/10
(7/51)
Marha jó vígjáték, tele van vicces poénokkal ;))
Ez az alacsony perverz drogos maci meg a többi nemnormális ember számomra egy nagyon jó kis filmet hozott össze. :"D
Sokat nevettem rajta, garantáltan csak ajánlani tudom :DD
Nagyj09 2015 júl. 24. - 09:05:08
(6/51)
Emberi jogokat a drogos, perverz kismackóknak! Kritika a Ted 2-rõl a Librarius portálon:http://librarius.hu/2015/07/24/emberi-jogokat-a-drogos-perverz-kismackoknak_ted-2/
3/10
kmiki85 2015 júl. 21. - 07:17:18 3/10
(5/51)
Nagyon sajnálom... vannak benne jó poénok, de a vágás kritikán aluli lett... fõleg mikor kivágták belõle az egyik legjobb részt, az üldözös jelenetet, nem is értem... És a büfés jelenet is, sokkal viccesebb volt a film elõzetesébe, mivel más volt a szöveg... Nagy csalodás volt, és nem a film, hanem a hazai vágás munka miatt... A Film egy erõs 6 lenne, de igy sikerült kb. 3-4 lerontani... :(
10/10
Bigpapa 2015 júl. 17. - 09:40:23 10/10
(4/51)
Anyu már hónapok óta kérdezgette,mikor lesz már TED 2 :DDDDD így tegnap haverommal elvittük megnézni. Mi szakadtunk a röhögéstõl. Féltem, hogy nem lesz más,mint az elsõ rész koppintása, de szerencsére nem. Sõt! Szerintünk még jobb,mint az elsõ.
Baromi jó kis cameo-k vannak benne. Jay Leno, Liam Neeson, Michael Dorn (Worf a star trekbõl), stb. Nem véletlen, hiszen a TED 50 millió dolláros költségvetésbõl 549,368,315 $ bevételt produkált, egy ilyen sikerhez sokan szeretnének csatlakozni.
Mila Kunis lecserélése szerintem az egyik legjobb dobás volt. Amanda Seyfried 1000x jobban beleillett a filmbe. És ami zseniális Macfarlane-ben, hogy valahogy eléri, hogy minden szereplõ önmaga karikatúrája legyen.
Innen lehet spoiler

Amikor elõször láttam Amandát, egybõl az ugrott be, hogy olyan a szeme,mint Gollamnak. Erre tessék! :D :D Liam Neeson jelenete is qrva jó volt, azt hittem, õ még visszatér valahogy és segít TED nek, pl a Comic Con-on,de ezt a ziccert sajna kihagyták.
Viszont szakadtunk a röhögéstõl a sok filmes utaláson. A TED vezetése, ami a John Candy és Steve Martin filmjébõl, a Repülõk,vonatok és autók jelenetének felidézése https://www.youtube.com/watch?v=zQjKFXA4QPA Aki amúgy nem látta a filmet, nézze meg, mert zseniális road movie. :D millió poénnal.
Aztán a Jurassic Parkos rész, na az kész! És a Dumb és Dumberes......szopaaaaacs! is jó volt.

SPOILER VÉGE

Minden szereplõ jól hozza a figurát, látszik, hogy mindenki élvezte a forgatást. és így jó filmet nézni, hogy tudod, õk is végig röhöghették a filmet, ezért is ad több élményt egy film. Mint amikor látni, hogy egy szereplõ feszeng a szerepben és csak a pénz miatt vállalta el. Amanda Seyfried tényleg üde színfoltja a filmnek, mert a kiscsaj olyan jól elkapta ezt a szerepet, hogy az nem igaz. :)
Aki szerette az elsõ részt az ne hagyja ki, mert tuti nem fog csalódni. Aki meg az elsõt is fikázta, nos lehet, érdemes egy esélyt adnia a filmnek.

Anyagilag is tuti siker lesz a film, hiszen 68 millából készült és már most 127,5 milliónál tart. :)

Sajnos van pár jelenet a bemutatóban, ami a filmbõl kimaradt, pedig kíváncsi lettem volna, hiszen így, hogy láttam a filmet,még érdekesebbé tehette volna.

10/10 párszor még tuti megnézzük.
offtopic
Sz Peter 2015 febr. 01. - 15:32:40
(3/51)
Seth MacFarlane ezen most biztos röhögött volna egy jót! :)
tibor016 2015 febr. 01. - 14:44:29
(2/51)
Láttam az elõzetesét:
https://www.youtube.com/results?search_query=ted+2+el%C5%91zetes

Bizonyos szempontból viccesnek ígérkezik, csak sajnos a film lényegében az élettelen tárgyak jogait illetve az objektofíliát (egy ember szexuális vonzódása egy élettelen tárgy iránt) akarja propagálni.
somersby 2015 jan. 09. - 21:05:57
(1/51)
Seth MacFarlane újabb sztárt nyert meg a Ted 2 szereplõgárdájába: a rendezõ egy korábbi bejegyzése szerint Liam Neeson is játszik a macsó játékmackó újabb kalandjában.

MacFarlane írta és rendezi a folytatást is, emellett ismét õ adja hangját a fõszereplõ mackónak. Néhány napja a színész-rendezõ arról számolt be, hogy Morgan Freemant is sikerült leszerzõdtetni a produkcióhoz, amelyben Mark Wahlberg és Amanda Seyfried is játszik. Neeson egyébként MacFarlane idei nagy bukásában, a Hogyan rohanj a veszTEDbe? címû vígjátékban is szerepelt. A 2012 nyarán bemutatott Ted viszont kasszasiker volt: világszerte 550 millió dollárért váltottak rá jegyet.

Az már korábban kiderült, hogy Amanda Seyfried, a Mamma mia! és a Lopott idõ fõszereplõje lesz a nõi fõszereplõ a Ted 2-ben. Mila Kunis, az elõzõ rész sztárja terhessége miatt állítólag csak egy kis szerepre tér vissza a folytatásban. Mark Wahlberg viszont újra vállalta a fõszerepet.

Bemutató dátuma: 2015. július 16.