Téma: Vad szív

reni22985 2011 ápr. 14. - 10:37:50 Előzmény Dina1987
(30/650)
Ennél még egyszerûbb- nem kell leadni.Ahogy a hozzászolások száma mutatja másnak sem igen tetszik.Én se irtam volna ide ha nem lenne ennyire "gagyi", és igen nyilvan nem is nézem.
Dina1987 2011 ápr. 13. - 14:14:10
(29/650)
2011. március
Dina1987 2011 ápr. 13. - 13:32:18 Előzmény reni22985
(28/650)
Mi sem egyszerûbb nem kell nézni!
reni22985 2011 ápr. 12. - 18:08:13
(27/650)
Hat sok szornyu sorozatot adtak már, de ehhez hasonlo rosszat még nem láttam.Egészen elképesztõ ez a két öregasszony mint fiatal(Rojo, meg Flores)és az a sok eszement kiabálás, sikitozás, nem csoda h megbukott.
Hope7 2011 ápr. 09. - 17:29:58
(26/650)
Most nézem az ismétlést és azt vettem észre h a Soy tu Duenában ugyanaz volt a hangja Luceronak mint most Laura Floresnek és Fernando Colungának is ugyanaz volt a hangja mint itt Juan del Diosnak...
Dina1987 2011 ápr. 08. - 19:15:56
(25/650)
Nagyon szívesen! :-)
Hope7 2011 ápr. 08. - 18:58:35 Előzmény Dina1987
(24/650)
Nagyon tetszett, és még vicces is volt! :)
Hope7 2011 ápr. 08. - 18:48:44 Előzmény Dina1987
(23/650)
Köszönöm! :)
Dina1987 2011 ápr. 08. - 02:12:11 Előzmény Hope7
(22/650)
1 rész tartalma tõlem, már amire én figyelek...:-)

Kezdõdik a rész egy utazási irodákat megszégyenítõ idegenvezetéssel! Ismerjük meg Veracruzt egy percben! Szinte várnám a feliratot a képsorok alá, hogy Veracruz vár mindenkit sok szeretettel. A hotelekbe a szobafoglalás díjtalanul hívható a 111111 számon!
1850-et írunk és gigantikus méretû vihar van! Elsõ szereplõ, akit van szerencsénk látni, a fõhõs apja Juan del Dios, aki szó szerint annak hiszi magát, mert a vihar közepén itt örömködik, hogy villámlik! Szól a gregoriánus zene, ez meg itt hawaii dizsizik a háborgó tengeren! A titanicot egy nyomorult jéghegy elsüllyesztette, ez meg csak egy pindur kis ladikkal szórakozik! A legkisebb hullám is háromszor akkora, mint õ meg a ladikja együttvéve, de sebaj. Akkora az életöröm, hogy holmi hullámok nem állhatnak az útjába. Ki is ér a partra és elordítja magát: Maria del Rosario!!!! Ne ordítsál ember, mert ha felébreszted Montes de Ocaékat nem teszed zsebre amit azért kapsz!
Mutatják is egybõl a következõ hónapokban napjainkat betöltõ családot, akik nem is alcsiznak, hanem éppen vacsiznak, erre a vihar hatására kicsapódik az egyik ablak, elalszanak az étkezõ asztalnál a gyertyák…mondhatni nagyon szellemes helyzet…gondolom mondani nem kell ki az aki egybõl ajjog és ijedten rezzen össze…hát persze, hogy Leonarda! Noel Vidal ki a Ramona sori óta célbaért azonnal pattan is, hogy ablakot csukjon. Amilyen bátor legény mindjárt kiordít a viharnak, hogy héééj te, ne hozzad itt a frászt a nõmre vagy összeakasztom veled a bajszomat.
Közben Juan del Dios már a házuk tetején ténfereg a vizes cserepeken! Kb kilencvenkilenc százalék rá az esély, hogy megcsúszik és leessik! De akkor hogy is talizhatna élete asszonyával íly nagy csendben! Ezalatt Rodrigo felállt…. az asztaltól....mielõtt még bárki rosszra gondolna és nekiállt puncsolni Maria del Rosarionak. Hozott neki az utazásból egy nyakláncot…Leonardanak meg smafu? Szegény Lea próbál érzelemmentes arcot vágni, magában bezzeg kb azt stagnálhatja, hogy….nem utálom a testvérem…nem utálom a testvérem….huh de utálom ezt a kis ribancot!!!
Dioska odafent ezerrel mászik tégláról téglára…bírnám ha Leonarda szobájában kötne ki! Dörög egy nagyot mire Clemencia, mindneki dadája….kb 220 évesnek kéne lennie de mindegy… elejti a kávés tálcát! Ohhhhh és erre beindul a ccea történik valami zene! Hát igen, nejünk sorijából cuccok beszerzése és vissza -verza mindig is ment Mejiaéknál!
Rodrigó meg még egy: Ezen az este még szebb vagy Maria del Rosariot odapuncsol a Caspernak én ráborítom az asztalt az fix! A nyalizásra Maria del Casper ecseteli is, hogy mennyire hálásak Rodrigonak amiért befogadta õket, Leonarda persze vágja a pofákat…mi van kincsem te másmilyen fogadtatást szeretnél? Végre senor Noel Vidal is megszólal, hogy õ,mint a család jegyzõje….reklámozzad is magad Noelem, akár a kamerába is kikacsinthatnál….szóval õ mint jegyzõ hozta a papírokat és elintézik, hogy Leonardaék is Rodrigóval egyenlõ jogokkal rendelkezzenek!
Ahogy ezt így Noel kimondja, Lea mindjárt meg is küldi egy mosollyal! Gondolom René Casadosban már itt megfogalmazódik, hogy napi szinten mivel ajándékozzam meg ezért a szerepért Mejiat. Maria de Rosario erre sopánkodni kezd, hogy jaj Rodrigo ez nem szükséges! De a gavallér Rodrigo… mondja, hogy mostantól õk egy család! Oh azt a szirupos mindenit neki! Kérdés, hogy ki milyen szerepet töltene be ebben a familiaban?
Váltás volt!
Dioska bejutott Maria del Rosariohoz és mivel már kis sandokan ugye a pociban van így mondjukazt hogy ismétlik a fogantatást!
Noel muja vagyok Vidal és Rodrigo pedig elmentek inni egy kávézó feliratú helyre! Régen ezt így írták? Hm…hát legyen! Rodi szerint Noel túl szentimentális, fõleg Leonardaval kapcsolatban és jobban kell próbálkozni nála….hát anyádat most már neked is. Ugrás Leonardara, aki láthatóan legyûrte az átkozott vihar iránti ellenérzéseit és minden dühe épp az ujján lévõ gyûrûre irányul! Alig bírja leszedni! Hozzon valaki gyorsan szappant a mûvésznõnek vagy egy kis kézkrémet, hogy haladjunk! Na… csak sikerült letépnie az ujjáról és mérgesen el is hajítja. Most mi lett volna, ha kidobja a gyûrût véletlenül a jelenetbõl? Mászhattak volna René Casadosék utána négykézláb a Televisaban! Jaj de nem kellenek Renéék, Leonarda maga sprintel a gyûrû után! Kicsit sem labilis….járásilag az adott, de most még lelkileg is…! A labilisság jelen oka? Rodrigotól van az ékszer… tiszta sor, mindjárt nekiáll nekem le is takarítani!
Reggel lett!
Leonarda be van hajolva az íróasztalba, keresi a birtokuk papírjait és ez a remek ember Arcadio csak lesi és közeledik! Hogy vinné el egy cunami, de gyorsan! Oda is bókol egybõl…hát nem gondoltam, hogy visszasírom még a cceas nagyapót! Lea 90 fokos fordulattal kanyarodik, fenékkel becsukva a fikókot és kb úgy néz Arcadiora, hogy te mi a francot keresel mögöttem? Közben meg ilyen kedves kis madárfüttyös zene szól! Valaki lõjön le minden hangot, ami csábítgatásra adhat okot! Hm…jaj hát helyre van téve az ember, ne kérdezzen semmit és húzzon vissza a birtokra…inkább nyári laknak mondanám, de ez igazán csak részlet kérdése. Amúgy most nézem, hogy az asztalon lévõ sakktábla és a padló ugyanolyan kockás! Nagyban is játszanak sakkot vagy mi? Éles elmére vall aki ezt kitalálta!
Leonarda közben továbbra is keresi a dokumentumokat, persze hiába, megy is a dadák dadájához, hogy nem tudod hol vannak a papírok? Hát nem valószínû, hogy a hû cseléd nekiállt az íróasztalban lévõ doksikat egyenként törölgetni, de hát na…egy próbát megért! A cseléd…dadus…mindenes egy személyben amúgy épp Maria del Caspernél trécselt. Lea ugye bejön a virágok iránti unszimpatizánsága pedig tetõzni látszik! Eddig ugye csak letarolta õket ládástól, vagy véletlen nekik ment, most meg itt fintorog, hogy büdösek ezek a gardéniák! Kérdezi, hogy miért kapta õket a Casper! Nem mindegy? Büdös és kész! Nem valószínû, hogy azonnal elrohan és magának is vesz egy csokrot! Erre Maria del Casper:…. por amor…Leonarda nem is érti, vissza is kérdez, hogy te meg mi a francokról beszélsz? Megártott a tömény gardénia illat vagy mi? Miféle szerelemért? Jaj testvérem én olyan boldog vagyok és megakarom veled is osztani a boldogságomat...jól van Casperem okés …csak nyögd már ki hogy mi van! Kimondta! Szereti és hozzá megy Juan del Dioshoz! haha Leonarda köpni nyelni nem tud a döbbenettõl! Gondolom magában azon agyal, hogy na a friss inside infót, hogy fordítsam a magam oldalára! Megy is Rodrigohoz…meglepõ módon kétségbeesett hangon ecseteli, hogy egy nagyon súlyos dologról kell beszélniük! Persze nem mondja rögtön el a megtudottakat! Elõször magát fényezi, hogy jaj Rodrigo én annyira, de annyira össze vagyok törve, hogy napokig fog tartani mire újra összeraksz! Szegény Rodirgo meg ugye semmit sem ért, mert még mindig nem tudja, miért is sír a nagyságos asszony!
Hogyan manipuláljuk Rodrigot a la Leonarda:
- nézzünk esendõen
- szükség esetén sírjunk
- kérjük, hogy gyorsan öleljen át, mert nagyon ki vagyunk bukva
- ja és amíg el nem értük, hogy megöleljen egy büdös szót ne mondjunk arról, hogy miért vagyunk világvége hangulatban!
Szegény Rodrigo persze a tudattalanságot nem szeretve, félbehagyja a vigasztalást és kicsit megrángatja Leat! Hát kérdezném én laikusként, totál nem elfogultan, hogy milyen jogon???
Leonarda manipulációja folytatódik. Rodit láthatóan nem hatották meg a könnyek, ezért Lea beveti az én abszolút semmirõl sem tehetek nézést! Majd a biztonság kedvéért bocsánatért esedezve letérdel Rodrigo elé. Na itt volt az, amikor Rochon is elkezdett agyalni, hogy õ mit ajándékozzon Mejianak a szerepért és persze Cesarnak mit küldjön, amivel megköszöni , hogy sérvet kapott! És persze, hogy a térdelés közben löki Leonarda az inside infót, hogy hát igen Maria del Rosario mást szeret aki nem Rodrigo és hozzámegy feleségül! A taktikus mindenit neki! Rodi el is vonul…Lea meg? Elõször sírós tekintet….majd a gyõztes, igen nálam jobban senki nem manipulálja a népet arc! Még a körmére is ráharap!
Jelenetváltás!
Esküvõ megakadályozva. Lea otthon a legnagyobb lelki nyugalommal ül a dolgozóban az asztalnál…akár sakkozhatni is, de csak várakozik! Jön a dühöngõ Rodrigo és itt csapkodja az asztalt! Mintha Lea tehetne róla, hogy a húga bepasizott! Mondhatná neki, hogy na de én még a virágokra is fintorogtam, pedig nem is tudtam, hogy kitõl és miért kapta! Rodi megrángatja Leat és nem nem engedi, hogy bárki is csúnyán beszéljen az õ Maria del Rosariojáról! Kérdezi Leonardatól, hogy megértette-e? Mert ha azt mondja, hogy nem akkor mi lesz? Mindenestre mis manipula hallgat!
Kiderült, hogy megfogant a kis Sandokan! Rodi a hírtMaria del Caspernek pofonnal jutalmazza! Addig jó amíg nem Leonardat pofozza! Egybõl kiesne a pikszisbõl! Szeretlek Rodrigo…mielõtt Rodi fellégezhetne…úgy szeretlek, mint a testvéremet!
Aztán Maria del Rosario hazaért és Lea már a szobájában várja, hogy vigasztalhassa! A kis hamis még ötletel is, hogy biztos volt egy másik nõ a képben! Együttérez aztán meg sunyizik, ahogy elfordul a hugica! Meg is értem mondjuk a pofavágásokat, mert Maria del Rosario tök idegesítõ ezzel a folytonos bõgéssel! Mindenesetre sikerül megnyugtatni és szinte várnám, hogy Leonarda ördögien felnevessen, de azt majd csak csendes magányában, nehogy ledõljön a Leonarda a legjobb, legegyüttérzõbb testvér a világon kép.
Beesteledett.
A bõgõmasina most már az ágyban folytatja. Lea kizavarja clemenciat, aztán folytatja a sírok és szenvedek elsõ helyre pályázó hugica vigasztalását. Azért a feje fölött kedvesen szemet forgat. Ja mert már marhára unja ezt a tutjgatást! Egésznapos meló a szerencsétlenek megnyugtatgatása basszus! És milyen kedves és szamaritánus ez a Lea, rögtön mondja, hogy õ majd segít! A könnyeimet is mindjárt elmorzsolom, ami kibuggyant a meghatódottságtól, hogy ej ez a Leonarda de rendes asszony…segít meg minden! Na és, hogy segít? Irány Maria del Caspernek egyedül a tengerparti birtok! Elzárva mindentõl és mindenkitõl!
A birtokra érve próbálom nem észrevenni a kéjenc Arcadio méregetõ pillantásait Leonarda felé! A szentem dolga végeztével hazamegy és mondja Rodrigonak, hogy visszaértem…látjuk azt drágám másképp ugyebár nem lennél itt! Logikus! Mis manipula….már ebbõl az egy részbõl is leszûrve…mondhatom azt, hogy szokás szerint mossa kezeit…azt tette amit a Rodrigo kért. Azért Rodi is próbál itt okoskodni elbûvöli egy kézfogással, aztán fenyeget!
Ezalatt Maria del Casper meg is szökött a nagyon jól õrzött birtokról. Remélem nem fizetnek sokat Arcadionak ezért a remek teljesítményért! Simán bejut Juan del Dioshoz, aki éles látással megállapítja, hogy Maria del Rosario te vagy az! Hát nem is a szomszéd!
Montes de ocaéknál ezalatt parti van! Ejjj de megviselte õket, hogy eggyel kevesebben vannak otthon! Mis manipula, aki jelenleg scarlett oharara hajaz, résen van és minden a testvérével kapcsolatos kérdést szépen lassan elterel, holmi kér pezsgõt doktor kérdéssel és közben még arra is jut ideje, hogy szerelmesen szempillát rezegtessen, na nem ám Noelre, hanem Rodrigora. Cseles, nagyon cseles! Most nézem, hogy Noel meg pincér lett vagy mi? A kajás asztal mellett áll és osztogatja a tányérokat a vendégeknek.
A doktor biztosítja õmanipulaságát, hogy tõle info ugyan nem fog kiszivárogni. Ááááá dehogy, az orvosok nem abból a családból származnak! Bezzeg ha lenne egy gyónási titkokat õrzõ pap, az már fûnek-fának elköpte volna az infót! Noel továbbra is azt asztal mellett áll és a változatosság kedvéért most már õ is Leat skubizza. Lassan lecsorog a nyála a tányérra. Történés van, felhívás a népnek, megszólalt a ccea esemény van zene újfent! Leonarda elfordult a társaságtól és magában már el is kezdte tervezni, hogy szabaduljon meg kedvenc húgocskájától és a születendõ gyermekétõl! Egyre fondorlatosabb arcot vág, ami nála átlag semmi jót nem jelent! Még jó, hogy mindezt csak magában fixálja le, mert Rodrigó mint valami keselyû elkezdett közelíteni felé. Most valami buborékban megjelent a feje fölött, hogy aj de jó lenne valahogy eltenni láb alól a húgomat vagy mi?
BEN1986 2011 ápr. 07. - 22:30:56
(21/650)
Na megnéztem az elsõ részt. Helena Rojo hangja Menszátor Magdolna, de Enrique Rocha és Laura Floresé nem lett jó! Mindkét karakterhez nem valók a hangok. Az elején összefoglaló volt a többi részbõl és Aracely hangja tetszik.
kinga1218 2011 ápr. 07. - 21:52:49
(20/650)
Az azért röhejes hogy pont a 2 fõszereplõ neve nincs kiírva itt a port.hu-n.
Hope7 2011 ápr. 07. - 19:50:33
(19/650)
Sziasztok!
Dina, ha itt vagy be tudnád tenni a mai részhez tartozó leírást, mert lehet h nem tudom megnézni...
Köszi! :)
BEN1986 2011 ápr. 07. - 18:44:04
(18/650)
Kiváncsi leszek milyen lesz. Remélem nem rontották el a "Megveszem ezt a nõt". Mexikóban meg is bukott ez a sorozat. Érdekes dvd-n kiadták 5 lemezes változatban!!
koczkaesztii 2011 ápr. 07. - 18:39:34
(17/650)
Ma este végre premier. Kíváncsi vagyok már Mejía cirkuszára, de azért biztos nagyon szórakoztató, hisz nem csak te Dina, de Timmi és Aribeth is beleszeretett valamiért ebbe az alkotásba :D
Dina1987 2011 márc. 28. - 16:17:10
(16/650)
Igen ez a megveszem ezt a nõt és az elõzö corazon salvajeból összegyúrt remake de azért inkább a megveszem ezt a nõre épül minden tekintetben.
freca 2011 márc. 28. - 12:08:21
(15/650)
Ez a Megveszem ezt a nõt remake-je? Mert annak pont ugyanez volt a szorija, még egyes nevek is (nem mind) egyeznek.
http://port.hu/megveszem_ezt_a_not_yo_compro_esa_mujer/pls/fi/films.film_page?i_film_id=3787&i_city_id=-1&i_county_id=-1&i_topic_id=2
Dina1987 2011 márc. 27. - 13:48:10
(14/650)
rövid tartalom...

Érdemes kizárni rögtön az elején a disney szerû hajó díszletet, mert nagy valószínûséggel Goofy és csapata azóta is Salvador Mejiat üldözik a hajóeltulajdonítás miatt. Aztán ha ez megvan, nem árt felfogni, hogy ez egy sorozat, ahol bármi megtörténhet és ezen nem kell megdöbbeni, mert ebben a világban ugyebár mindent szabad.
Ha ezeket kizárta az ember mindjárt csak a szórakoztató dolgok maradnak. Elsõ neki futásra rögtön itt van a sorozat alappillérjét képezõ család: A Montes de Oca-Loca familia, akik kenterbe verik a sorozatvilág nem egy családját ármányban, cselszövésben, piálásban, komikusságban, logikátlan cselekedetekben és még folytathatnám...Jobbak ezek mint Mézgáék és annyi pszichológiai eset van köztük, hogy a finca del mar, egy jól mûködõ zizi farmként is simán megállná a helyét!
A család feje Rodrigo Montes de Oca! ( Enrique Rocha) Ez a jól fésült, fiatalnak mondott emberke kb születése óta szerelmes távoli rokonába, aki csak hogy ne legyen már olyan egyszerû a sztori teljesen véletlenül a fõhõs Juan del Dios édesanyja, Maria del Rosario...kritikai körökben Casper!
( Laura Flores, aki olyan zseniálisan nyomta majd száz részen keresztül egy fátyollal a fején a katakombában bolyongást és a krumpli püré falást, hogy a klausztrofóbiások egy becsületérdemrenddel nyugodtan megjutalmazhatták volna) Már ennyitõl megvan az igazi sorozat feeling, de azért még rátesznek egy lapáttal azzal, hogy szerelmi háromszögként bejön a képbe Maria del Rosario drága testvére Leonarda...( Helena Rojo, a mûvésznõ jelen szerepben komikus oldalát is megcsillogtatta. Amit megspékelt szereleméhséggel, leleményes gonoszkodással, babonasággal és jó nagy adag megszállottsággal. Mindezeket olyan arányban, hogy az ember inkább megmosolyogta a gonoszkodásait, ahelyett hogy megbotránkozott volna rajta)...szóval Leonarda halálosan szerelmes Rodrigoba és ezért képes bárkit vagy kinyírni, vagy katakombába záratni. Már ennél a pontnál az mondja az ember, hogy oké egy kapcsolatban ennyien elegen is vannak, de még nincs vége! Negyedik szögnek itt van Noel ( René Casados, akit szini tanodásan imádnivaló viselkedéséért és mujaságáért nem lehet nem szeretni az elsõ pillanattól fogva! ) Õ Leonardaért epekedik cirka annyi éve, mint amióta Leonarda van oda Rodrigóért! Egészen a férj besorolásig jut Leonardanal, de persze szegény szerencsétlen egy dekádnyi szerelmet sem kap élete asszonyától. Ennek ellenére a nõ mellett áll és nagyon sokáig mindent eltûr neki.
Ez ugye az alap. Ebbe az egyébként is annyira egyszerû történeti kavalkádba érkezik Maria Del Rosario szerelme, az egyszerû halász Juan del Dios. Akinek ha szóltak volna elõre, hogy milyen remek családba tartozik élete párja tuti, hogy messzirõl elkerüli nem hogy a mólót, ahol elõször taliztak, de magát a várost is! De hát ezt senki nem mondta neki, így összeismerkednek, egymásba szeretnek, rögtön összefekszenek...ahogy az lenni szokott az ilyen nagy...nagy...nagy szerelmeknél és meg is fogan hõsünk, Juan del Dios vagy Diablo. Kapcsolatuk olyan jól mûködik, hogy mindjárt megakarnak együtt szökni. De ez nem jön össze, mert Leonarda piszkosul pletykás és minden logikát mellõzve beköpi a hugicáját Rodrigonál. Juan del Dios ezért esküvõ, család miegymás nélkül mehet a dutyiba, Maria del Rosario pedig a család tengerparti birtokára. Jobb körökben ugyanis gáz, ha az ember férj nélkül gyereket vár. Ezek után felpörögnek az események, gyorsan eltelik kilenc hónap és eljön a gyerekszülés azaz hõsünk megszületésének ideje. Ami egyet jelent Leonarda akcióba lépésével. Elviteti az újszülöttet. Miután a kis Juan del Diost ilyen nagyon humánus módon eltüntette, a hugicát is eltakarítja az útból. Kloroformot nyom a képébe, hogy halottnak látszódjon és irány neki a birtok alatt lévõ katakombák egyike. Félreértés ne essék, nem azért nem öli meg a húgát, mert nagy a szeretet vagy felébredetek benne a testvéri érzések...áááá dehogy, nem terjed idáig a szamaritánussága. Egyszerûen csak marha babonás és a családtag kinyírása rossz ómen. Logikus!!! Tehát marad a birtokon lévõ katakombába bezárás és ezzel együtt belép a képbe az ötödik szöge ennek a szerelmi had el hadnak! Az intézõ ( Salvador Pineda ) aki szintén Leonardaba van õrülten belezúgva és az erõszaktól sem riad vissza! Kb itt kap a nézõ elõ egy táblát és nekiáll jegyzetelni, hogy akkor most ki kiért is van oda? És még nincs ám végeeee!!! Mert Leonarda, ha már így benne van a lendületben és a kloroformozás is ilyen jól sikerült, erre a napra még bevállalja Rodrigo elcsábítását, ami már nem arat akkora sikert, és Rodrigo hanyatt homlok menekül el a városból évekre! Igazi férfi nem de? Minden nõ egy ilyen pasiról álmodik! Történeti szempontból ennek annyi lényege volt, hogy ezzel a lépéssel megszülethessenek maradék hõseink. Renato Montes de Oca Vidal! ( Cristian de la Fuentes aki felnõtt, a körülötte lévõ nagy színészekhez és a végére nagyon odatette magát. Abszolút szerethetõ karakter volt! ) Igen a vezetéknévbõl rá lehet jönni...Leonardat olyan mélyen érintette Rodrigo lelécelése, hogy szinte õ maga kérte meg Noel Vidal jegyzõúr kezét és ezekbõl a nem annyira mély érzésekbõl született meg egy szem fiuk, Renato. Már csak a fõhõsnõ nem volt a képben, de hát õ is megérkezik ráadásul duplán. Mert Rodrigo pár évvel késõbb a várandós feleségével állít haza ( aki újabb katakomba lakó lehetne, de neki nem ez a sorsa) és így megszületik Aracely duplán, mint Aimee és Regina ( Õ kellemes csalódásként, mert nem csinálta rosszul amit csinált) Leonardat az események persze rögtön magával sodorják és gyorsan nekiáll mérgezni Rodrigó feleségét, hogy hátha eljött az õ ideje. A mérgezési kurzusokon való részvételt siker koronázza és a vetélytárs elhalálozik. Ellenben Rodrigot ez újra menekülésre kényszeríti...csak hogy ezzel a lépésével ugorhassunk az idõben és már a felnõtt lányaival térhessen vissza. Hõseink persze már a hajón egymásba szerelmesednek...de elõre szólok ez az a sorozat, ahol az érzelmek mint olyanok kb fél percenként változnak. És ha a szülõk szerelmi élete káosz, akkor természetesen a gyerekek sem marahtanak ki a jóból. A felállás: Juan szereti Aimeet...Aimee: hát õ gondolkodik Renato és Juan között, de mindkettõt magának akarja. Renato...az elején Aimeet szereti, de ez persze változik és pici szíve Reginaért dobog, ahogy Regina is kb 80 részig ohhh Renatozik, maaaaaaaaajd egy hirtelen jött fuvallattól, a Renatóból ohhh Juan lesz!
Dina1987 2011 márc. 27. - 13:37:30
(13/650)
Köszi! :-) Hasta luego!
Dina1987 2011 márc. 27. - 13:05:06
(12/650)
Ajjjj entiendo ya!!! Persze teljesen más ha van miért vagy kiért tanulni egy nyelvet, hiszen eleve máshogy áll hozzá az ember. Legalábbis magamon ezt tapasztalom, hogy élvezem is a tanulást nem csak azért tanulom, hogy legyen...
Abban nagyon igazad van, hogy ha nincs miért tanulni akkor tényleg felesleges. :-)
Dina1987 2011 márc. 27. - 12:54:04
(11/650)
No? Porqué no? A nehézség vagy más ami nem tetszik benne?