Sport1

Nyelv: magyar

1139 Budapest XIII. Lomb u. 23-27. 

Telefon: 1/236-9100

Fax: 1/236-9147

Web: www.sport1tv.hu

E-mail: sport1tv@sport1tv.hu

Sport1

Kedd (Szeptember 2.)

Elmúlt műsorok
5:00

LabdarúgásHD (ism.)

OTP Bank Liga, 6. forduló, Diósgyőr - DVSC-Teva

7:00

TriatlonHD (ism.)

Ironman, Budapest

7:30

Utánpótlás-magazinHD (ism.)
8:00
9:00

KosárlabdaHD (ism.)

Vb, férfiak, csoportmérkőzés, Brazília - Spanyolország

11:00
12:00

Labdarúgás

10. Ifjúsági Futballfesztivál

12:15

LabdarúgásHD (ism.)

OTP Bank Liga, 6. forduló, MTK - Ferencváros

14:15

SalakmotorHD (ism.)

Lengyel GP, Gorzów

16:45

Trash TalkHD (ism.)

Amerikai sportmagazin

18:15

Utánpótlás-magazinHD
18:45

Mai helyzetHD

19:00

20:00

FiesztaHD

Spanyol futballmagazin

Pillanatkép a Sport1 műsorából

Szerda (Szeptember 3.)

4:00

LabdarúgásHD (ism.)

Spanyol bajnokság, 2. forduló, összefoglaló

5:00

OlimpiaHD (ism.)

Nem olimpiai sportágak világjátékai

5:30

Harcművész-magazinHD (ism.)

Harcművész táborok, Ippon - energy tábor

6:00

KosárlabdaHD (ism.)

Vb, férfiak, csoportmérkőzés, Egyesült Államok - Új Zéland

8:00
9:00

LabdarúgásHD (ism.)

OTP Bank Liga, 6. forduló, MTK - Ferencváros

11:00
12:00

HorgászsportHD (ism.)

Sporthorgász-magazin

12:45

ÖkölvívásHD (ism.)

Profi gála, New York, Sergio Martínez - Miguel Cotto

16:15

Fieszta+HD
16:30

Labdarúgás

Goalissimo

17:30

Mai helyzetHD
17:45

Labdarúgás (élő)

Ligakupa, csoportkör, 1. forduló, MVM Paks - Ferencváros

Csütörtök (Szeptember 4.)

5:45

Labdarúgás (ism.)

Ligakupa, csoportkör, 1. forduló

8:00
9:00

Labdarúgás

10. Ifjúsági Futballfesztivál

9:15

LabdarúgásHD (ism.)

Spanyol bajnokság, 2. forduló, összefoglaló

10:15
11:15

LabdarúgásHD (ism.)

Felkészülési mérkőzés, London, Anglia - Norvégia

13:15

LabdarúgásHD (ism.)

Felkészülési mérkőzés, Düsseldorf, Németország - Argentína

15:30

Fieszta+HD
15:45

Labdarúgás (élő)

U21-es Eb-selejtező, Felcsút/Budapest, Magyarország U21 - Spanyolország U21

18:15

HorgászsportHD

Sporthorgász-magazin

19:15

ÖkölvívásHD

A Mayweather- Maidana elé, 3/1. rész

19:45

ZuhanyhíradóHD (élő)

Hazai és nemzetközi labdarúgó-magazin

Péntek (Szeptember 5.)

4:15

LabdarúgásHD (ism.)

Futbol Mundial

4:45

Labdarúgás (ism.)

Goalissimo

5:45

LabdarúgásHD (ism.)

Felkészülési mérkőzés, Düsseldorf, Németország - Argentína

8:00
9:00

Utánpótlás-magazinHD (ism.)
9:30

ZuhanyhíradóHD (ism.)

Hazai és nemzetközi labdarúgó-magazin

11:00
12:00

Trash TalkHD (ism.)

Amerikai sportmagazin

13:30

NFLHD (ism.)

1. hét, Seattle Seahawks - Green Bay Packers

18:00

Fieszta+HD
18:15

AutósportHD

Autósport testközelből

18:45

KerékpárHD

Bringa Tv

19:00

SportgazdaságHD

A Sport TV gazdasági kerekasztala

Szombat (Szeptember 6.)

6:15

KosárlabdaHD (ism.)

Vb, férfiak, csoportmérkőzés, Szerbia - Spanyolország

8:00
9:00

FiesztaHD (ism.)

Spanyol futballmagazin

10:00

KO TV

Profibokszmagazin

10:30
11:30

KerékpárHD

Bringa Tv

11:45

KerékpárHD (élő)

Mountain bike vb, Hafjell, Cross country, női elit

14:00

ÖkölvívásHD (ism.)

A Mayweather-Maidana elé, 3/1. rész

14:30

LabdarúgásHD

Bajnokok Ligája-magazin

15:00

Ökölvívás (ism.)

KO TV, Classics

16:00

KosárlabdaHD (élő)

Vb, férfiak, nyolcaddöntő

18:00

KosárlabdaHD (élő)

Vb, férfiak, nyolcaddöntő

Kedd (Szeptember 2.)

20:00

Ökölvívás (ism.)

Profi gála, Atlantic City, Szergej Kovaljov - Blake Caparello

22:00

Kick-Box (ism.)

Gála, Szombathely

0:00

LabdarúgásHD (ism.)

Spanyol bajnokság, 2. forduló, Villarreal - Barcelona

2:00

LabdarúgásHD (ism.)

Spanyol bajnokság, 2. forduló, Real Sociedad - Real Madrid

Szerda (Szeptember 3.)

20:15

Arany pillanatok
20:30

LabdarúgásHD (élő)

Felkészülési mérkőzés, Düsseldorf, Németország - Argentína

23:00

KosárlabdaHD

Vb, férfiak, csoportmérkőzés, Spanyolország - Franciaország

1:00

JégkorongHD (ism.)

KHL, alapszakasz, Metallurg Magnyitogorszk - Dinamo Moszkva

3:45

LabdarúgásHD (ism.)

Felkészülési mérkőzés, London, Anglia - Norvégia

Csütörtök (Szeptember 4.)

21:15

Trash TalkHD (élő)

Amerikai sportmagazin

22:45

Bikarodeó

Ford Tough Series, Tulsa

23:45

LabdarúgásHD

Futbol Mundial

0:15

KosárlabdaHD (ism.)

Vb, férfiak, csoportmérkőzés, Ukrajna - Egyesült Államok

2:00

Labdarúgás (ism.)

Ligakupa, csoportkör, 1. forduló

Péntek (Szeptember 5.)

20:00

Heti helyzetHD

A hét témái

21:00

Ökölvívás

KO TV, Classics

22:00

13. menetHD

A Sport TV bokszmagazinja

23:30

LabdarúgásHD (ism.)

Felkészülési mérkőzés, London, Anglia - Norvégia

1:30

LabdarúgásHD (ism.)

Felkészülési mérkőzés, Düsseldorf, Németország - Argentína

3:45

SalakmotorHD (ism.)

Lengyel GP, Gorzów

Szombat (Szeptember 6.)

20:00

KosárlabdaHD (élő)

Vb, férfiak, nyolcaddöntő

22:00

KerékpárHD

Mountain bike vb, Hafjell, Cross country, férfi elit

0:00

Trash TalkHD (ism.)

Amerikai sportmagazin

1:30

Labdarúgás

10. Ifjúsági Futballfesztivál

1:45

LóversenyHD (ism.)

Nk. Lóversenyhétvége, Budapest, ügető, 1. rész

3:00

Lóverseny (ism.)

Futam

3:30

LóversenyHD (ism.)

Nk. Lóversenyhétvége, Budapest, ügető, 2. rész