Újra Játék Határok Nélkül! 15 év elteltével ismét képernyőre kerül a játék Magyarországon. A JHN megtartotta eredeti célját, hiszen nem csak küzdelmes és embert próbáló versenyek, de játékos és ötletes próbatételek is várnak a 4 kontinensről érkező csapatokra. Látványos jelmezekbe bújik az Amerikai kontinens válogatottja, Egyiptom, Franciaország, Indonézia, Magyarország és Oroszország versenyzői. A legbátrabbak az élő bikával is megküzdenek a végső győzelem reményében.
Figyelem: A beküldött észrevételeket a szerkesztőink értékelik, csak azok a javasolt változtatások valósulhatnak meg, amik jóváhagyást kapnak. Kérjük, forrásmegjelöléssel támaszd alá a leírtakat!
A világ leghülyébb szabályai szerint ment ez a játék évekig.
A hat játékszámból elég volt csak az utolsóban gyõzni (bajnokok falán), ahhoz, hogy valaki megnyerje az aktuális adást. Tehát öt játékszámon át csak bohóckodtak tét nélkül. Mi meg izgultunk volna a nagy SEMMIN!
számomra hihetetlen, hogy van egy vetélkedõ szabályokkal, és ilyen kérdések felmerülnek utólag. Az mtva azt közleményel, amit akar, de a legtöbb országban nem mi nyertünk. És marhára nem értem, hogy az utolsó adás faljátékában miért az orosz indult a legmagasabbról, amikor (elvileg) mögöttünk végeztek? Harsányi is csak mellébeszél, teljesen hitelét vesztette ez a f*s, ha lehet újrapontoznék. Régen ez a játékról és más országok/városok megismerésérõl szólt játékkal fûszerezve, most meg a gyõzelem mindenek felett, legyen bármelyik félnek igaza. Pfuj.
hát ez pocsék. Levi meg a csaj csak idétlenkedik. A játékok egyhangúak, nem kötnek le mint nézõt. Bikákat nem tudom minek kellett belevonni? Talán Gundel menti meg valamennyire a nézhetetlenségtõl.
Ez az egész egyéni szemlélet kérdése. A csapatok, akik részt vettek, láthattak adásokat a korábbi játékokból, onnan tudhatják, hogy nem gyerekjátékokban, könnyed fizikai megmérettetésekben mérik össze a csapatok az erejüket, hanem komolyak voltak a feladatok. És a jelmezek sem azért voltak, hogy megkönnyítsék a játékot, 60%-ukra én is azt mondtam magamban, hogy nem csinálnám. Például az 1998-as év egyik fix játéka, amikor rókajelmezben kellett tojásokat gyûjteni, hát én sem dagonyáznék a sárban. Vagy amikor komplett kosztümben kellett úszni. Az egyéni szemlélet pedig ott jön be, hogy ki minek veszi ezeket a játékokat? Játéknak, ahogy benne van a nevében, ami ugyanakkor komoly? Akkor sokkal könnyebben veszi a vele járó nehézségeket, mint azok, akik nem látják a játék szellemét az egészben. Én úgy gondolom, hogy azok a késõbbi részt vevõk (pl. 1996-1999 között, akik már nem az ismeretlenbe mentek), akik rajongással nézték a korábbi éveket, azok szerintem élvezték a vele járó nehézségekkel együtt.
Az értesítések jelenleg le vannak tiltva! Amennyiben szeretnél cikkajánlókat kapni, kérlek, hogy a böngésző Beállítások / Értesítések menüpontja alatt állítsd be az értesítések engedélyezését!
Hozzászólások