Kiderült, hogy mikor láthatjuk viszont a mestert a nagyvásznon.
Jövő nyáron kezdhetik el majd forgatni Quentin Tarantino tizedik, talán utolsó filmjét, így a 2028-as premierdátum tűnik reálisnak. Az új filmről annak operatőre, Robert Richardson osztott meg néhány kriptikus részletet, ám se a címet, se a sztorit nem lőtte le. Mint ismert, a direktor saját bevallása szerint tíz nagyjátékfilmet készít el, majd visszavonult.
Egyelőre annyit tudni szavai alapján: QT tizedik alkotása „valami friss" lesz, és hogy 2027-ben kezdődik a produkció. Azt is elmondta, hogy Tarantino semmiképp sem fogja magát teljes gőzzel beledobni a munkába a filmen egészen addig, amíg be nem fejezte a The Popinjay Cavalier című színdarabjának írását, aminek jövő év elején lesz a premierje a londoni West Enden.
Két éve még arról volt szó, hogy az új Tarantino-film szintén Brad Pitt-tel készülhet, és a The Movie Critic címen futhat. Ám a rendező végül elvetette ezt a filmtervet, állítólag azért, mert túl sok hasonlóságot mutatott a Volt egyszer egy... Hollywooddal, ugyanis ez szintén a hatvanas évek Hollywoodjában játszódott volna. Emellett arról is lehetett hallani, hogy Tarantino Sylvester Stallonéval közösen dolgozik egy minisorozaton, ám erről már rég érkezett új hír.
Korábban arról is beszámoltunk: a rendező jelenleg Jamie Adams új filmjén, a Tangled Up in Blue című produkción dolgozik, a projektben pedig csupán színészként vesz részt. Az alkotásban a már említett Kylie Minogue, Allison Williams, RZA, Jason Isaacs és Sofia Boutella is szerepet kapott.
Quentin Tarantino 14 év után visszatér a színészethez
A kultrendező egyelőre nem az utolsó filmjének rendezésén dolgozik, ehelyett a kamera innenső oldalán lesz látható.
Tovább(via ScreenRant)






