Hiperkarmát hallgatni akkor is jó, amikor nem jó semmi. Facsarja a szívet, megmosolyogtat, néha sírsz, aztán üvöltöd a refrént. Bérczesi Róbert dalszövegei egyszerre nyersek, költőiek és kegyetlenül őszinték, miközben a zenekar hol melankolikus, hol felszabadító energiával rántja magával a hallgatót. A Hiperkarma nemcsak generációs zenekar, hanem egy életérzés is: kaotikus, érzékeny és nagyon emberi.