Km.: Fehér Melissza (tenorszaxofon), Raboczki Balázs (altszaxofon), Papp Tamás (nagybőgő), Majsai Roland (dob)
A The Black Tea Group egy underground jazz zenekar, amely a budapesti Zeneakadémia jazz tanszakos hallgatóiból szerveződött; a négy fiatal zenész néhány éve játszik együtt ebben a felállásban. Repertoárjuk leginkább az avantgárd jazz kezdeteihez nyúl vissza, amelyhez abban az időben még merőben más kép társult, mint napjainkban: pezsgő, energikus műfajnak számított. A kvartett szellemiségétől azonban nem állnak messze a drum’n’bass groove-ok, a népzenei elemek vagy éppen a szabadzenei hatások sem – saját kompozícióik mellett így jazzsztenderdeket és népdalfeldolgozásokat is megszólaltatnak a koncerten.