Jojjo 2014 dec. 28. - 10:13:59
(22/42)
Az angol neve Silicon valley.
cellasto 2014 dec. 27. - 22:58:18
(21/42)
ez a tûzoltókocsis üldözés nagyon jó volt,volt honnan lopni a T3-hoz :D
stanmarksman 2014 dec. 27. - 20:51:09
(20/42)
A port.hu tartalmi ismertetése igen gyakran spoileres,de most nem is ez az észrevételem, hanem a magyar szinkronokban, fordításokban fellelhetõ pongyolaság, félrefordítás, Jákob lajtorjája. Itt is ez történt. Lehet, csak én vettem észre ezt: ..."idéz elõ olyan nagyerejû földrengést, amely pillanatok alatt elpusztítja a Szilikon-völgyet." Kérdésem : hol van az a Szilikon-völgy? Talán Szilícium-völgy, nem? Az elõbbi elpusztítása legfeljebb a plasztikai sebészeket és pacienseiket izgatja fel, hogy nem lesz mûkebleikhez utánpótlás... :-) LOL.
Zogar 2014 júl. 11. - 23:00:21 Előzmény The Man Who Laughs
(19/42)
Teljesen igazad van.
James Bond a könyvek szerint nem múlt 40 éves. 57 évesen nem kellett volna már eröltetni Moore-t.
Bár van "nyugdíjas bond" film Connery-vel is.
Kissé túlzó mikor 25-30 évvel fiatalabb nõk repesnek érte.
Nekem sem ez kedvencem a sorozatból.
kybuck 2012 máj. 29. - 02:53:22
(18/42)
Hosszú kihagyás után néztem meg újra (részben a Golden Gate híd 75 éves jubileuma irányította rá a figyelmem) és nekem még mindig egy nézhetõ, kellemes filmélményt jelent, noha valóban nem ez a James Bond-filmek legjobbika, de Timothy Dalton filmjeihez vagy a legutolsó Daniel Craiges részhez képest ezerszer jobb. A Golden Gate-es finálé máig páratlan, mivel más filmben a számomra nagyon szimpatikus híd ennyire aktívan sosem volt szerepeltetve.
The Man Who Laughs 2011 jan. 17. - 22:57:20
(17/42)
A sorozat nagy rajongójaként nem találkoztam még olyan nézhetetlen Bond filmmel aminek megnézését utólag bántam volna, de sajnos Roger Moore utolsó kalandja elég gyengén sikerült. Igaz a filmnek vannak pozitívumai, de a inkább széria kevésbé jó, felejthetõ részei közé tartozik. Kezdjük a jobb momentumokkal. A nyitány ütõs (habár a síeléses akció már elégé elhasznált motívum) és az utána következõ Durran Durran fõcímzene a sorozat egyik legjobb dala. Christopher Walken emlékezetes fõ gonoszt testesít meg, rá semmi panasz sem lehet. Sok szép lány is van a filmben (és még Grace Jones is). Dolph Lundgren is megjelenik egy pillanatra, élete elsõ szerepében. Ez mind szép és jó, de sajnos ennyi a pozitívum. A többi szempontból már nem teljesít ilyen jól a film. A legszembetûnõbb dolog, egyértelmûen Moore, sajnos teljesen ki öregedett a sármor ügynök szerepébõl, majdnem, hogy nevetséges. Az alap sztori nem lenne rossz, de túl rövid, hogy kitöltse a játék idõt ezért helyet kapott a cselekményben több fölösleges, céltalan esemény (pl.: lóverseny bunda, rendõrös üldözés). Természetesen továbbra is megtalálhatóak a Moore filmekre jellemzõ burleszk humor (meg újra eljátsszák, hogy az egyik gonoszból a végére önfeláldozó jó lesz) és az egész filmen érezhetõ a fáradtság. (Sajnos igazán egzotikus helyszínek sincsenek.) De a végsõ leszámolás ellenben izgalmasra és emlékezetesre sikerült, õszeségében azért nem nézhetetlen, de újra nézni sem fogom.


5/10
zee944 2009 dec. 15. - 19:28:40 Előzmény wukovsky
(16/42)
Mindegy, mitõl gyenge, egyébként többe került, mint a Polipka és valamivel kevesebb profitot hozott.

Sean Conneryre gondoltam, hogy még egyszer láthattuk Bondként, pedig már 15 évvel elõtte is unta. A Dr. No ugyanolyan unalmas és érdektelen számomra, mint ez, nagy csalódás volt látni.
offtopic
wukovsky 2009 dec. 13. - 10:42:39
(15/42)
A gyengesége abból adódik, hogy nem kapta meg a bond sereis zöld utat, így jóval kisebb költség keretbõl, és egyebekbõl kellett forgatni.


Hirtelen nem vágom, hogy mi az egyetlen, Mr. Bean, vagy a Reault 5 V6 turbo, vagy Fatima Blush ? :$


Igen, igen, a polipka az egyik legjobb, Dr.No-val karöltve
zee944 2009 dec. 12. - 22:29:25
(14/42)
A Soha ne mondd, hogy soha szerintem az egyik leggyengébb Bond-film, a Polipka százszor élvezetesebb nála. Egyetlen dolog értékelhetõ benne, evidens, hogy mi.
offtopic
wukovsky 2009 dec. 12. - 22:12:02
(13/42)
Látom nézel rendes filmeket is :)

Ehun van az öcces dvd-n :D

Még a soha ne mond, hogy soha, mert szerintem az is a sorozat egyik ékes darabja :) És nem kimondottan Kim Basinger miatt.

http://www.youtube.com/watch?v=5VuMprbYzyY


És késõbb az újra kezdésnél a reinkarnációja sem volt rossz :

http://www.youtube.com/watch?v=C7J130Hp0A4&feature=PlayList&p=D25DF04DCB59039A&playnext=1&playnext_from=PL&index=43
offtopic
wukovsky 2009 dec. 12. - 21:57:09
(12/42)
Én szívesen megküzdöttem volna vele. De semmi durvulás, nincs ütés, karmolás, harapás, here letépés, csak test a test elleni birkózás :P :D


Egyébként egy bond film attól tud jó lenni, ha jó maga Bond, Moore esetén ez összetett kérdés, hiszen Õ nem annyira Bondos bond, hanem inkább Moore-os bond, de mivel Moore-t szeretjük, elfogadtuk.

viszont, amin sok múlik, az a fõgonosz, ha a fõgonosz gyenge, akkor bond diadalának értéke csorbul, esik, ellenben Walken Úr, hmmmm, egyike a legjobbaknak. Inteligens, vakmerõ, bátor, erõs.


Összeségében szerintem jó, de nem a legjobb rész :$
zee944 2009 dec. 12. - 21:43:45
(11/42)
Az egyik legjobb Moore-féle Bond után megint nem sorrendben mennek, hanem leadják az egyik leggyengébbet, ahol az 57 éves színész helyett már a lépcsõn is dublõr jön le.

De mindegyik Moore-os Bond nézhetõ.
Kakukk76 2009 dec. 12. - 19:17:48
(10/42)
Grace Jones-tól berzenkedõknek küldöm ezt a számot, hátha ez kedvezõbb:
http://www.youtube.com/watch?v=GSCBqoheQN8
Eper006 2008 aug. 12. - 19:21:36
(9/42)
Én még régebben láttam a Halálvágtát,úgy emlékszem,tetszett,egész jó volt.Sajnos Roger Moore túl késõn lett James Bond,már öreg itt:( Pedig anno.....
Geri23 2008 aug. 12. - 10:12:51
(8/42)
De nem bírom ezt a Roger Moore-t!
8/10
Járgány 2008 júl. 28. - 13:50:57 8/10 Előzmény goodboy
(7/42)
Sok mindenben egyetértünk!!!
Nagyon szeretem ezt a Duran-Duran számot. Roger Moore borzasztó sármos, nála jobb 007-est el sem tudok képzelni, Tanya Roberts pedig szerintem a legszebb Bond-lány ever, a 80-as évek legszebb színésznõje!!
Ráadásul az is feltûnt, hogy az egyik testõr tiszta Dolph Lundgren. Akkor nem volt véletlen... :-)
SuzyOktober 2008 jún. 16. - 11:58:46 Előzmény Bigpapa
(6/42)
EGYET ÉRTEK!! Mellesleg ez a kedvenc filmem! DURAN DURAN & ROGER MOORE 4EVA!
perry 2008 ápr. 05. - 11:31:20 Előzmény Bigpapa
(5/42)
Valaki még emlékezik Grace Jones nénire? Eszement, extravagáns figura volt, anno behaltam a számaiért.:)
10/10
Bigpapa 2008 ápr. 04. - 09:34:44 10/10
(4/42)
Ezt én sem értem. Hülye a TV2 szerkesztõje, ha komolyan így engedi ki a filmeket. Az lenne szép, ha ezt a Moore filmet a Daniel Craig féle Bond film követné.
Nekem is a Moore féle Bondok jöttek be, hiszen ezekben volt a legtöbb kütyü, amit a 007 használt. Brosnan is jó volt Bondnak, de a Daniel manussal nem vagyok kibékülve. Olyan baltazár feje van, hogy inkább fõgonosznak lenne ideális, mint Bondnak. Nagyon jó volt a filmje, mint akció film, de mint Bond....nem jött be.
Roger Moore for ever! :)))))
goodboy 2008 márc. 29. - 05:15:22
(3/42)
Ez a kedvenc James Bond filmem Roger Mooretól. Igaz ez az utolsó Bond filmje és sokak szerint a legrosszabb nekem valamiért mégis tetszik. Tanya Roberts szép Bond lány, Grace Jones és Cristopher Walken nagyon jól alakítják a gonoszt. A Duran Duran zenéje pedig az egyik legjobban sikerült Bond szám. A film érdekessége, hogy Dolph Lundgren elsõ filmszerepét is ebben játszotta.