1/10
PeTTrInCS13 2010 aug. 22. - 16:51:17 1/10 Előzmény ildiko90
(281/281)
sajnos igen:((( 600ft-omba került azóta tudom hogy minden ilyen csalás!
ceia 2010 aug. 04. - 14:25:56 Előzmény Tilda36
(280/281)
Nem értem, Valkó Eszti miért lenne borzalmas?? Õ legalább nem egy mûvigyort felvett sótlan piszkafa..
A mûsorban azt teszi, amire a fülesben utasítják, õ semmiben sem dönt, és alapos kiképzést kapott. Ha nem õ lenne ott, akkor valaki más, hát miért ne vállalta volna? Nem lehet mindenki gyári munkás.
Van egyénisége, és ezt meri vállalni, nem úgy, mint a legtöbben. Optimista, jó a humora, közvetlen, és még csinos is. Engem mindig jobb kedvre derít. Talán azért nincs még párja, mert vele együtt pörgõ partnert nehéz lehet találni :]
xshampster 2010 júl. 28. - 21:30:32
(279/281)
és arról a sok kamus vonalmegszakadásról se feledkezzünk meg. ha valaki felhívja, biztos nem ijedtében le fogja tenni
õk meg úgy állítják be 85328x-rra: jajjj hát ne tegye má le! legyenek bátrabbak és próbálkozzanak újra
xshampster 2010 júl. 28. - 21:27:29
(278/281)
miért eddig mire vártak? nyilvánvaló csalás az egész. ki az a hülye aki nyereményeket osztogat hogy a csatornája csõdbe mennyen?
a 400 forintos hívás mellett ki tudja mennyit húzza az idõt az adminisztrátor a telefon végén mikor hozzá írányítják
1/10
tombenko 2010 júl. 23. - 13:20:38 1/10
(277/281)
Végigtallóztam éppen a csatornákat... Már ide is betolták a rohadt pofájukat ezek a mocskos csalók! Na, elegem van az rtl-klubból! senkiházi rablóbanda!
PurrPurrPurrrPurrPurrr 2010 júl. 23. - 12:59:53
(276/281)
Hello Ribicsek :-) Ja, látták, h milyen jól megy az EZO-nak, hát hamar összetrombitáltak egy csapatot, hogy meglegyen a konkurencia.
robicsek2 2010 júl. 23. - 12:25:48
(275/281)
Úgy látom már itt is ilyen retek Ezoterikus müsor lett. Persze jobb kapni mint adni cimmel is mehetne a müsor. Gondolom megelégelték hogy kifelé is megy a pénz ,nem csak befelé. Marha jó ,inkább néztem volna tovább Esztert és Mikit.
topikos8 2010 júl. 17. - 11:57:45
(274/281)
Tegnapi kvizióban érdekes dolgokat tudhatott meg az ember:

"Bezárják a borítékba a megoldást, és nyilván az asztal alatt kicserélik."

Tudtommal ugyanabban a házban veszik fel a 2 mûsort. Már, ha az atv mûsorára gondolt. Mást is mondott például, hogy szerinte ismerõsök, rokonok telefonálnak be az ilyen mûsorokba. Komolyan foglalkozom egy büntetõfeljelentéssel, a mûsorvezetõ srác lenne a tanú az ügyben, ha igazat mondott akkor az jó nekem, ha hazudott, akkor meg hamis vád miatt indulhat eljárás.
offtopic
musicclown 2010 júl. 15. - 10:52:54
(273/281)
Én is kezdetben kedvesnek tartottam ezt a nõt.De szerencsére már nem nézem ezt a szemét mûsort.Régen ahogy hazaestem a suliból és rtl-re kapcsoltam,mindig ez ment és végignéztem.De mostmár nem bírnám ki!!Szerintem már egyesek a mûsorba már átestek a ló túloldalára!!Beszedát pl sose tudtam elviselni.Nem volt kedves a telefonálókkal egyáltalán!!Nagyképû!!Elbújhatna Szakál Miki mellett.
1/10
Tilda36 2010 júl. 14. - 22:27:22 1/10 Előzmény ceia
(272/281)
Borzalmas ez a nõ! Nem véletlen, hogy nincs partnere. Ráadásul a vére megfelel erre a játéknak nevezett szélhámosságra, mert tarhálni azt megtanult. Inkább dolgozna, de a munka büdös neki!!! Az egója viszont akkora, gondolom a pénztárcája is, de ez még nem hozott senkinek sem maradéktalan boldogságot.
2/10
offtopic
zs9302 2010 júl. 12. - 09:26:48 2/10
(271/281)
Nevetségesek azok az emberek:
Nehogy többet számlázzanak ki.
Értesítem az újságot a csalásról.

=

A hívó fél a h**ye, nem kell kidobni annyi pénzt. Ez csak az elsõ két hsz volt, de már ezen is felbosszantom magam mennyi nagy ész van. Még mindig van olyan, aki elhiszi, hogy ha 20x telefonál nyer. nyugodtan, ha van annyi kidobandó pénze.
1/10
toshiba321 2010 júl. 11. - 10:57:27 1/10
(270/281)
unalmas 10/1
bogush'o5 2010 júl. 08. - 13:21:32
(269/281)
Milyen csini volt Valkó Eszti, az egyik legjobb mûsorvezetõ ( az RTL-en ) szerintem.
offtopic
musicclown 2010 júl. 05. - 12:32:08 Előzmény Theine
(268/281)
Hát legjobb a Budapest tv volt,amely 1 telefonálónak kiküldött vmi 100.000 Ft-os számlát.Nem normálisok!Nem csoda,ha megszûnt.De azért is fel vagyok háborodva,hogy az atv-n is némelyiket 6 évig mutatja a kamera,nem csinál semmit,nem beszél,áll ott mint bálám szamara,és erre keresnek ennyi pénzt.Szánalmas!!
ceia 2010 júl. 05. - 11:57:04
(267/281)
Fura, mert én a retek déli telefonos játékáról akartam írni, de itt az atv van emlegetve..
Az tény, hogy amit csinálnak, az a pénz kicsalása az emberektõl, és ha még egyáltalán van értelme ennek a szónak: erkölcstelen, etikátlan, kisstílû, szégyenletes dolog.
A legjobban azzal bosszantanak fel, ha van egy feladvány, nem fejti meg senki, de ezután ÕK SEM árulják el, hogy szerintük mi lett volna a megoldás, hanem: na, akkor nézzünk egy másikat! Azért illene, ha már rendre a NEM a mûsorvezetõ válasza, a végén mondja már meg, hogy akkor mi a fészkes fenére gondoltak?
Mert ez így közönséges CSALÁS!
A másik idegesítõ dolog, amikor olyan szót kell kitalálni, ami, bár a nyelvtan szerint megengedhetõ, csak éppen úgy, abban a formában nem használjuk! Pl. állója
Harmadik: olyan képrelytvény, aminek a megoldása egyszerûen NEM JÓ! Arról AZ, sehogy sem jutna az ember eszébe!

Mindezek ellenére, Valkó Esztert nézni szoktam, egyénisége, remek humora miatt. Õ mindig szórakoztató! :D Ne feledjük, hogy csak alkalmazott, a mûsor milyenségérõl nem õ tehet - ha õ nem vállalná, lenne más. -Miért ne élne a lehetõséggel? Sajnos ritkán látni, mert fõleg a s.. mikit futtatják, lévén a csatorna nõközpontú. Kezdés után csak átvillantok rajta, ha a miki lenne (99%), nehogy sokat kapjak belõle :] Ha pedig a retekklub van olyan kegyes, és odaengedi az Esztit is, nem hagyom ki, mert a forma1, rb air race, és infománia mellett már csak õ nézhetõ ezen a ratyi csatornán. Hozzáteszem, az említett mûsorok színvonala is a bányászbéka s.. alatt van, de legalább a tartalmuk érdekel.
Theine 2010 jún. 19. - 11:09:10 Előzmény BEN1986
(266/281)
Csak csalással és durvasággal lehet nagy pénzt keresni és ezt kihasználja maximálisan az ATV. A retek és a TV2 is tarhál, de a mûsorvezetõk nem ennyire szemtelenek mint az ATV-nél.

Megfejthetetlen feladványok, külföldi nevek, sohanemhallott ételek...persze, hogy nem nyer senki csak a csatorna de az rengeteget!
Theine 2010 jún. 19. - 11:04:26
(265/281)
...és még játéknak merik nevezni?
Nem is akárhogy: interaktív játék
Mitõl az, hisz órákon keresztül senkit nem kapcsolnak be adásba, mert gyüjtik a lóvét.
A játékhoz két fél kell, de csak az arrogáns mûsorvezetõt lehet látni, aki ismeretlenül sértegeti a nézõket, akiktõl is a fizetését kapja.
Egy normál munkahelyen az ilyet rég kivágták volna mint macskát s.zarni!
De legalább az éjszakai fosztogatás megszünt!!! Biztos az ORTT intézkedett.
1/10
ghg 2010 jún. 19. - 10:52:13 1/10
(264/281)
Én nem mondom azt hogy ez a mûsor egy vicc, sõt ez még viccnek is rossz. Én azt mondom hogy ez a mûsor SIRALMAS!!!!!!!!!!
BEN1986 2010 jún. 15. - 17:47:27
(263/281)
Én is észrevettem, hogy a mûsorvezetõk provokálják a nézõket. A kereskedelmi csatornák a reklámokból élnek meg. Úgy látszik egyeseknek a más pénze is kell. Emlékszem hogy az RTL kezdetben normális tv csatorna volt, aztán szép lassan kezdett lefelé esni. Nézzük csak sorban! A héten kirúgták Gyõzikét és a Falusi Mariannt. Úgy látszik a Stohl sem fog maradni. De az a Lilu marad nem értem miért?! Aki alpári hangon beszél a másikkal és a nézõket kiosztja az nem mûsorvezetõ! Ez egy festett szõke aki játsza az eszét. Még abból a szerencsétlen Benkõbõl is hasznot húz az RTL. Ha az ORTT igazgatója lennék gondolkodás nélkül megszûntetném a retek klubbot. Ott a Mónika show is. Emberek személységi jogait sem tisztelik. Miféle tv csatorna ez? A TV2 a másik. Lehet hogy a két inteligens tv csatornának van pénze, de vajon meddig? Pénzzel azt hiszik bármit megtehetnek. Mások kárán gazdagodnak meg. Én játszottam anno a Bp. tv-n lévõ Nyerõben, ott nem pénzt lehetett nyerni hanem Anettkás cuccokat. Nyertem is. Valaki emlékszik a mûsorra? lexike és Tomika volt a mûsorvezetõ.
BEN1986 2010 jún. 15. - 17:17:16 Előzmény Tilda36
(262/281)
Egyetértek. Sztem sem stimmel a mûsor. Idõnként bekapcsoltam az ATV-n. Az egyik feladvány az volt hány forint van az ábrán. 4x is kiszámoltam géppel, de aki betelefonált és bemondta azt az összeget ami nekem is kijött nem volt jó válasz. Hatalmas átverés. Lobogtatják a pénzt, mert tudják hogy az emberek többsége buta és könnyû õket rászedni. Én betiltanám az ilyesmit. Nem értem miért nem szûntetik meg az RTL-t. Az ORTT igazgatója megtenné. Hajrá!