Ford Mustang 2011 szept. 12. - 16:59:45
(50/50)
De jó, hogy ezt is el..ák hajnalra..:S
Finneas33 2010 szept. 19. - 15:57:45 Előzmény NANU...! NANU...!
(49/50)
most az újabb discovery-s filmek kapcsán, az jutott eszembe, hogy a CIA csak úgy tett mintha nem venné komolyan a fenyegetést (a filmbõl ugyanis kiderül, hogy jó elõre tudtak róla...az izraeli és a francia titkosszolgálatok is figyelmeztették õket). valójában meglovagolták az eseményeket, gátat direkt nem szabtak neki (viszont kiértesítették a nagy halakat, hogy ma ne menjenek dolgozni...). így õk lettek (ti. az USA) az erkölcsi gyõztesek, és megteremtõdött az iraki és az afganisztáni háború erkölcsi alapja...amit a terror elleni háborúnak neveznek, valójában az olajról és a befolyásról szól!!!
Finneas33 2010 márc. 04. - 22:16:57 Előzmény Ferrer
(48/50)
na ez az, hol volt a felügyelet??? hol volt az ellenõrzés??? hol voltak a híres bankárok, közgazdászok???? Sehol!

és azért nem mert ezek a nagy halak egymással egyeztették a stratégiát... ezt úgy hívják, hogy bennfentes kereskedés. ez roppant káros, mert nem a valós piaci helyzet mozgatja az árakat, hanem a spekuláció!!!

Most legutóbb sem hallgattak a vészcsengõre, pedig volt!!!!
Finneas33 2009 okt. 08. - 16:51:46 Előzmény OlympicTitanicBritannic
(47/50)
kérlek áruld el mikor lesz az a nap, amikor egy jumbo eltrafálja a magyar parlamentet???? Premier plánban szeretném látni!!!! :D
7/10
NANU...! NANU...! 2009 szept. 14. - 12:05:57 7/10
(46/50)
Nana... !

-Azért, sántít itt az egész hadmûvelet...
Ha már jó ideje készülök egy ilyen cselekedetre, akkor miért nem akkori járatott választok, ami kb. de 9:30 után van egész du. 14:30 közé tettem volna az akciót.
Hiszen ilyenkor, már bent van a fehér gallérosok színe java a zsidós bödön bandából is...
Érdekes nagyon, hogy csak 3000 körüli halott lett...
Abból is csak az alsó réteg.
-Miért !?
-Mert bizony, hogy közük volt itt az egészhez az amcsiknak az biztos.
Kreálhatnak itt, akármilyen dezinfót a közönség felé...

Én, nem hiszek ezeknek...

Azokat sajnálom, akik ott lelték a halálukat, de azokat nem akik nem...
koko6666 2009 szept. 14. - 00:44:46
(45/50)
Én 2 dolgot fûznék hozzá a dokumentumfilm, meg az RTL KLUB-al kapcsolatban, az egyik az, hogy egy ilyen dok.filmbe jóval túlmegy a pofátlanság határán az, hogy teleb*sz*k reklámokkal, a másik meg az, hogy lehet elhangzik az elején, hogy nyugalmat megzavaró, de a 12-es korhatár egyszerûen nevetséges, mikor még a legerõsebb idegzetû ember is szerintem elszörnyülködve nézi végig, akkor hogy mondjuk el egy 8-10 évesnek, hogy a 100-Dik emeletrõl miért ugrálnak ki az emberek!!!!????és ezek nem holiwoodi efektek!!!!!!Egyszerûen kegyetlenül betett az RTL KLUB...Másszóval le se sz*rja mások érdekeit, csak a napi reklám profitjuk meglegyen...
Ez az én véleményem röviden...
a filmmel kapcsolatban pedig megkell adni a figyelmet, és jól tükrözi az akkor történt eseményeket..., egyszerûen elsem tudnám képzelni mit érezhettek akkor az ottani emberek...
Victorya 2009 szept. 13. - 12:44:50
(44/50)
a magyarokat kizsigerelik teljesen
Ezert kell egy kemenyebb radikalisabb part
Finneas33 2009 szept. 12. - 23:02:07
(43/50)
hát persze... itthon is ez folyik. boldog-boldogtalannak adnak hitelt, és hagyják, hogy szépen bedõljön. a bank úgy is hozzájut a pénzéhez, ha másképp nem árverés után. vagy az állam dotálja... :S ilyen egy elbaszott országot, mint ez... ez az ország még ahhoz is hülye, hogy legalább a saját hasznára zsigerelje ki a polgárait, a a profit a bankoké lesz... :(

az amcsik meg élvezik a "fenntartható fejlõdésük" gyümölcseit. a világ erõforrásainak 60%-át (min.!) élik fel, pedig a világ népességének csak töredékét teszik ki. eszeveszett pazarlás! na ez a fogyasztói társadalom: totális értékvesztés, degeneráció, pazarlás és mérhetetlen nyomor (kizsákmányolás).

bedõlt amcsi jelzálog hitelek (amiért mi szívjuk a faszt): az amerikai polgárok egyszerûen bankautomatának nézték a lakásukat, házukat, és hitelt vettek fel jelzálogra, a pénzt pedig fogyasztói társadalom oltárán feláldozták (adtak a globális felmelegedésnek). a hülye bankok meg a tényleges piaci értéküknél nagyobb áron számították be az ingatlanokat. így végül a felvett hitel akár a 120%-a is lehetett az ingatlan valós értékének! ez igen fasza üzlet, mi? hogy ezeket a bankárokat nem lehet kinyírni???! ezek lõtték a diplomájukat????

semmi jót ne várjatok a jövõtõl, semmi ok nincs rá! :(
pathfinder 2009 szept. 12. - 20:38:37
(42/50)
Grat.
Ferrer 2009 szept. 12. - 20:36:51
(41/50)
Azért nem hinném, hogy ennyire sötét lenne a jövõ. A válságot most is a semmibõl költekezõ középpolgárok idézték elõ, meg akkor is. Csak sajnos sokan vannak (voltak), és az állam is támogatta a hitelre vett hiteleiket. És ezért lehet utálni õket: az egoista élet / világszemléletükért..
Finneas33 2009 szept. 12. - 20:33:10
(40/50)
ha én lettem volna a pilóta székében, akkor az alsó 1/3-uknál kaptam volna telibe a tornyokat. a sérült szerkezet aligha bírta volna el az épület rá nehezedõ 2/3-ának súlyát, és többen is estek volna csapdába... dehát minimalizálni akarták a veszteségeket, aznap egy csomóan nem mentek be dolgozni!!! mondom: AZ USA ERET VÁGOTT MAGÁN!!!
Finneas33 2009 szept. 12. - 20:26:52
(39/50)
de ez az baszod. olvasom a napokban az origón, hogy a FED (amerikai jegybank) 14 milliárdot (!!!) keresett a válságon! Sõt, az I. (most már mondhatjuk) világgazdasági válságból õk jöttek ki jól. szarért-húgyért vásárolták fel akkor is a tönkrement cégeket (gyárakat, földet, termelõ eszközöket, bányákat, nyersanyagokat), most meg a becsõdölt bankokat...

hát bizony így van ez. a pénznek nincs szaga.

ezek egyszer kilóra megvesznek minket is... meglátjátok. és majd lesz egy szép beépített chip a bõröd alatt, és ha nem bégetsz együtt a nyájjal, akkor majd törlik a tb számod és az egész életed a rendszerbõl. ez lesz. :S
twillight 2009 szept. 12. - 20:23:40
(38/50)
Úgy 3-4 órát biztos égtek. De többet nem nagyon, mert az éjszakai mûsor már változatlan volt.
Asszem az eredeti koncepció az volt, hogy az elsõ 1-2 gép leviszi a tornyokat dominóba, de mégsem, így még egynek oda kellett irányítania magát.
Különben valószínûleg tényleg égett volna még másnap is.
Ferrer 2009 szept. 12. - 20:13:54
(37/50)
Csak az USA-t! Engem ugyan nem rengetett meg.
Az inkább renget, hogy miattuk gazdasági világválság robbant ki. Szegények.
Finneas33 2009 szept. 12. - 20:06:32 Előzmény twillight
(36/50)
örülök, hogy van még valaki, aki nem tartja a seggében a fejét, és arra használja, amire való: szétnézni, értékelni, kérdéseket feltenni, és feszegetni a készen kapott válaszokat, ill. új megoldási módokat kitalálni.

nem olyan kerek ez a világ, ahogy azt mutatják nekünk.

sajnálom a birkákat, akik megelégszenek a kész (instant) válaszokkal.

nekik azért meleg a sör, mert nekik így is jó! :S
Finneas33 2009 szept. 12. - 19:53:53 Előzmény tzsm
(35/50)
hát részvétem.

bocsánat, hogy megzavartam érzékeny lelkivilágodat, de engem nem nagyon érdekel. egyébként miattam van rák! :) hol tart ma a világ???? Elmondom:

nyugati, fõleg amerikai és francia cégek kiírják az esõerdõket, földönfutóvá téve az õslakosokat, nyugat-európai és amerikai gyémántkereskedõk szarért-húgyért veszik meg az afrikai véres gyémántokat, amiket rabszolgamunkával bányásztatnak. közben álszent módon sajnálkoznak, hogy jaj-jaj, szegény afrikaiak. Az északi sarkkörnél egyre több az olajkút, amelyek tönkreteszik az ottani ökoszisztémát, és megbetegíti az õslakosokat. az usának teljesen kapóra jön a globális felmelegedés, eszük ágában sincs aláírni az ezt akadályozó nemzetközi egyezményeket!!!

a világ (újra)gyarmatosítása most is folyik, csak épp fõleg gazdasági eszközökkel, bár az USA megmaradt a régi jó fegyveres módszernél.

Nem érdemli meg az USA, amit kapott (ha egyáltalán nem õk csinálták!!!)????

nagyon is megérdemlik! te meg olyan hülye megvezetett, birka, pacifista vagy, aki inkább a seggébe dugja a fejét, hogy ne lássa mi is folyik a világban!!! ébredj már fel! igenis van helye a radikalizmusnak. van amikor a békéért, a jóért, az igazságért harcolni kell! õk így tudnak harcolni, mert nekik nincs szuper hadseregük. én mindkét oldalt leszarom, nem sajnálok senkit, mert én sem érdeklek senkit. mindenki küzdjön magéért! a férgese megdöglik, az erõsek túlélik.

a 3000 áldozatot sokallom, lehetett volna sokkal kevesebb is, de elbaszták!

én úgy emlékszem, hogy napokig füstölögtek a tornyok, mire összeomlottak....
Alfonz1 2009 szept. 12. - 19:46:52
(34/50)
Én azt mondom NARANCS

A tények makacs dolgok: http://www.youtube.com/watch?v=HRsZdjwu3sA
Lili02 2009 szept. 12. - 17:31:39
(33/50)
nézd meg a terrostormot!!!! akkor már nem csak ez fog nyugatalanítani...
twillight 2009 szept. 12. - 15:26:31
(32/50)
Egy dologban tévedett szegény: az összedõlés gyorsaságában.
Minden másban viszont nagyon is valós pontokra tapint rá.
Az áldozatok azonban talán az összes helyszín összes áldozata, nem konkrétan a WTC-é.

Nálam az nem tetszik, hogy miért nem csinálnak ilyen eshetõségekre (elég csak megnézni a Pokoli Torony címû filmet, de tanulhattak volna a Nagy Tûzvész valóban megtrötént esetébõl helyette) létrát a felhõkarcolók oldalába? Lehet hogy fárasztó, de az már jó esély. X szint felett meg járhatna az ejtõernyõ is akár.

Engem az "nyugtalanít" mennyire "kapóra jött" az amerikaiaknak ez a "merénylet".
Rádiócsillagász 2009 szept. 12. - 14:42:09
(31/50)
Nézzétek meg a képeket..megdöbbentõek..
http://www.resonancepub.com/tragedy.htm