Téma: 39 lépcsõ

10/10
Fantom 2 2011 máj. 19. - 23:01:55 10/10
(9/9)
Szerintem nagyon jó volt.Jók poénok meg még a film is jó volt.
Igaz a díszletek nem igazi Kentaurtól származik ,de nekem akkor is tetszet.De azt ajánlanám,hogy elõbb a filmet kell megnézni és csak azután a darabot.
lenccs 2010 ápr. 02. - 11:27:15
(8/9)
Ne nézzétek meg! Azokra kellett volna hallgatnom, akik ezt javasolták, de hát a saját bõrén tanul az ember.
Gálvölgyi és Szerednyei játéka egy átlagos gálvölgyi show színvonalát súrolta. Pusztaszeri szörnyû (igaz a pumuklis poén az jó volt)... A sztori végtelenül egyszerû, semmitmondó...Ha teheted, keress más elõadást!
lenccs 2010 márc. 31. - 11:35:34 Előzmény CyClotroniC
(7/9)
Holnap nézzük meg...Kíváncsi vagyok, melyik táborhoz csatlakozok majd...
CyClotroniC 2010 jan. 20. - 22:45:08
(6/9)
Az elsõ hozzászólóval értek egyet. Mára volt jegyünk a darabra, és olyat tettünk, amit még soha az életemben nem kellett színházban: otthagytuk a szünetben az egészet. Az elsõ felvonás nem volt több 40 percnél, és csapnivalóan gyenge volt.

Gyakorlatilag feszültség nincs a történetben, a fõszereplõ karaktere egy nulla, nincs semmilyen motivációja, és itt rögtön elveszíti a darab az átívelõ szálat, amire elvileg fel vannak húzva a kis 3-4 perces jelenetek, gagek. Gálvölgyi és Szerednyey meglepõen gyengék, pedig más Madách darabokba eddig nem volt velük bajom (sõt!). Itt a humor egyik forrás az lenne, hogy vicces és hitelesen adnak elõ különbözõ karaktereket, ami a véleményem szerint nem sikerült. Az elsõ felvonás egyik legkínosabb része, mikor a 3 férfi szereplõ kalapokat és szerepeket cserélget félpercig, de ugyanennyire olcsó poén volt a 'Thriller'-re hajazó táncbetét, vagy a repülõs üldözés is.

Azért, hogy a humor nem jön át, mindenképpen a legfõbb hibás a rendezõ, aki szerintem nagyon félrenyúlt az egész koncepcióval. A vászonra vetítést túl sokszor erõltetik, ráadásul egy poént leszámítva sohasem viccesen. Emellett a minimál-díszletes koncepció is megbukik egy kicsit a színészek miatt is, akik végig roppant felületesek mindegyik karakterben. Az egésznek nem több egy gyenge Gálvölgyi Show-nál, pedig egy Hitchcock adaptációtól, a szereplõgárdától és a Madách Színháztól nem ezt várná az ember. Rengeteg darabot láttam már a Madáchban, és amellett, hogy mindegyik minõségi és szórakoztató volt, közös volt még bennük a kreativitás, aminek itt épp az ellenkezõjét tapasztaltam.

Ötlettelen, erõltetett ripacskodás volt az egész elsõ felvonás, így esélyt sem adtunk a másodiknak. Ha színházba szeretnétek menni, bármelyik másik Madách darabbal jól jártok, de ezt kerüljétek el messzirõl, pénzkidobás.
10/10
kovacsheni 2009 máj. 02. - 10:36:08 10/10
(5/9)
A darab iszonyat jó, mindenkinek csak ajánlani tudom!! Érdemes megnézni, nagyon szórakoztató!!
8/10
Tsarlee 2009 márc. 20. - 20:41:35 8/10 Előzmény potyoka
(4/9)
Szerintem egy nagyon jó komédia, remek színészekkel, de ha valaki nem látta az eredeti filmet, akkor nem mindig világos, hogy mirõl is van szó és ez nagyon elrontja az egészet. A film után lehet csak igazán értékelni, hogy a darabot négy fõ adja elõ, és ekkor lesznek világosak a színpadi megoldások, poénok, gegek.
potyoka 2009 márc. 14. - 14:25:33
(3/9)
Nekem nagyon tetszett...
10/10
**butterfly** 2009 márc. 14. - 12:44:01 10/10 Előzmény meszi001
(2/9)
Szerintem egyáltalán nem ennyire rossz,mint ahogy te gondolod...
Lehetne jobb,de élvezhetõ annak,aki szereti ezt a stílust.
1/10
meszi001 2009 márc. 13. - 21:58:03 1/10
(1/9)
A darab szörnyû!! A színészek jól játszanak, de a rendezés rémes! Gálvölgyi az egyetlen akin tényleg lehet nevetni!
Tanácsom:
Nézzetek meg mást!!!Ezt ne!