napraforgó 2014 nov. 26. - 08:45:54
(24/24)
Sajnos az RTL Klub Híradóhoz nincs hozzászólási lehetõség, így kénytelen vagyok itt szóvá tenni. Hogy lehet, hogy hírolvasó bemondónak alkalmaznak olyan pösze hölgyeket, hogy csak úgy sziszegett a képernyõm??? Mit kérdezzek? Hogy kinek a ..."pártfogoltja" az illetõ ifjú hölgy? És hogy lehet, hogy eddig még egyetlen pösze, vagy raccsolós férfi bemondót nem láttam?

Könyörgöm, mielõtt valaki a képernyõre teszi a ...barátnõjét, legalább tanítsa meg beszélni!!!
kmera 2014 aug. 27. - 09:22:05 Előzmény ceia
(23/24)
A közszolgáltatónak az adónkból az a kötelessége (!), hogy mindenrõl tájékoztasson, többek között nem hallgathatja el azt a hírt sem, vagy nem csökkentheti a jelentõségét, ami esetleg rossz fényt vet az adófizetõ állampolgárok által aktuálisan megbízott (!) vezetõkre. Ez nem teljesül, mert kihagynak, ferdítenek, terelnek. Én azt várom el, hogy derüljön ki minden. Te nem?! Jobb a szõnyeg alá söpörni a dolgokat, és ücsörögni rajta? Undorító, ha kiderül valakirõl valami kellemetlen? Talán neki, igen...Folyamatosan kételkedni kell azokban, akiknek hatalom jutott, és folyamatos, kritikus ellenõrzés! Ha ez nincs így, akkor elmondhatjuk, hogy a rendszerváltás csak egy esztétikai mozzanat volt...(egyelõre egyébként úgy látszik, hogy tényleg - lásd pl. ügynöktörvény, amit a Fidesz is csak ellenzékben sürget, most, hogy bármit megtehetnek, nem tesznek semmit...)Bántják a miniszterelnököt? Brühühü.... Téged nem kérnek számon a munkahelyeden? Könyörgöm, nõjünk már fel, a felelõsséget mindenkinek vállalni kell a tetteiért. Az elõzõ kormány dolgait ugyanúgy számon kell kérni, és a következõét is, párttól függetlenül.Egyébként mi az, hogy 'extra haszon'? A kommunizmusban látták úgy, hogy egyenlõek legyenek az emberek, messzire is jutottunk... Tudomásul kell venni, hogy a vállalkozók a profitért dolgoznak, és ezt mindenki megteheti. A kordában tartásuk a jogszabályalkotó feladata, és az ellenõrzõ felügyeleteké - ha jó a szabályozás, akkor nem tehetnek meg "mindent" gátlástalanul, de ha megdolgoznak az általad használt kifejezéssel élve az 'extra haszonért', akkor megérdemlik, ennyi. A kereskedelmi csatornák a nevükbõl adódóan reklámokból tartják fenn magukat, ezen sincs mit jajjgatni. Az egy másik kérdés persze, hogy eddig miért nem voltak ennyire hírérzékenyek? De ha már így történt, ez az, ami a többi embernek hasznosabb, és még így sincs egyensúly a tájékoztatás terén, ha minden csatornát, fórumot nézünk...(a lényeg, hogy ne változzon meg ez a tendencia az RTL-nél sem)
offtopic
ceia 2014 júl. 29. - 09:08:14 Előzmény fricsi01
(22/24)
Szerintem a közszolgálati csatornák nem a jobboldal propagandacsatornái, épp úgy szót adnak az ellenzék, mint a kormány képviselõinek és korrekten tájékoztatnak. A kereskedelmiek viszont kivétel nélkül a baloldalt támogatják és a kormányt támadják amivel csak tudják (atv, rtlklub, tv2, story4.. stb -már amelyiken van híradó, vagy más, politikával foglalkozó mûsor. Most, hogy elõjött ez a reklámadó (amivel teljesen egyetértek) még nagyobb vehemenciával estek neki a kormánynak, és persze a miniszterelnöknek. Ez undorító. Mi köze a korrekt tájékoztatásnak, amit tenniük kéne ahhoz, hogy nekik több lett az adójuk?? Az rendben hogy nem tetszik nekik, de nekünk sem tetszik hogy reklámot f*snak már folyamatosan. Extra haszonra teszenek szert a tv-nézõk kárán, megérdemlik a különadót. Luxusban élnek, de sírnak, ha emiatt arányosabban kell közterhet viselniük?
10/10
Balcika2001 2014 júl. 28. - 13:56:51 10/10
(21/24)
<33
10/10
Balcika2001 2014 júl. 28. - 13:55:08 10/10
(20/24)
A legjobb , mert olyan jó Nóra! :) :)
fricsi01 2014 jún. 25. - 10:39:16 Előzmény ceia
(19/24)
(teljesen pártatlanul) Egy dologgal kiegészíthetted volna. A retekklub kereskedelmi csatorna, saját maga finanszíroz. Az utóbbi hetek eseményei alapján már kialakult a kereskedelmi és kereskedelmibb csatorna is. Az M1, Duna, stb KÖZszolgálati csatorna, KÖZpénzbõl mûködik (enyém-tied-övé-miénk-tiétek-övék), elméletileg MINDEN magyar állampolgárnak(hoz) szól. Az én egyszerû logikám alapján tehát ennek kell a legpártatlanabbnak (csúnya szó, de ez jutott hirtelen eszembe) lenni. Tegye mindenki a szívére a kezét... Na most egy nagy LOL
offtopic
ceia 2014 jún. 10. - 07:47:50
(18/24)
Az elõbb a híradóban azt mondták a reklámadó bevezetésével kapcsolatban, hogy a retekklub a "pártatlan" (!?) híradót is a reklámbevételekbõl finanszírozza LOL
Érdekes jelzõ egy balliberális propagandacsatornától :D
ceia 2014 jún. 02. - 08:41:18
(17/24)
Nem tudom róla van-e szó, de ez a nõ olyan ronda, legalábbis egy magazinmûsor vezetéséhez.. nem tudnának valami kellemesebb külsejût találni?? Általában nem a szépségük alapján ítélem meg az embereket, de egy mûsorvezetõnek, aki ráadásul naponta a nézõk elé áll (ül) igenis ki kell néznie valahogy. Ilyen példát nyugatabbra nem látni az is biztos.. ott ismerik az igényesség fogalmát, és meg is tisztelik vele a nézõiket.
Adria1223 2014 jan. 09. - 08:15:09
(16/24)
Hadd védjem meg Nórát. Nem ma kezdte a pályát, neki a reggeli mûsor nem mélyvíz, anno a királyiban az Ablakot vezette többek közt, reggeli mûsort szintén, stb. Aztán a Dunán volt képernyõn. Azzal egyetértek, hogy van a lényében némi idegesítõ a reggeli mûsorsávban legalább is, ami soha, sehol nem az agysebészetrõl szólt, Vandácskánál jóval több agy van Nóri fejében. Elõny: nem röhög infantilis poénokon.
7/10
Obsession 2013 okt. 03. - 19:27:25 7/10 Előzmény Tündi23
(15/24)
Egyetértek veled, ezt már az elején többen is írták, közöttük én is hogy borzalom ez a Teszári Nóra. Az ahogy forgatja a szemeit, meg ahogy gesztikulál....olyan mint egy DINOSZAURUSZ!!!! Cseréljék már le!!!!
bleedingsky 2013 júl. 10. - 18:27:03 Előzmény Tündi23
(14/24)
Én is a "répafej" miatt nem nézem, múlt héten néztem, jó is volt, akkor volt nyaralni és Vanda ugrott be helyette!
De ez a nõ szörnyû, csúnya, próbál vicces lenni, de nem megy neki, vézna, hülyén néz ki, bambulva bámul, mintha nem tudná elolvasni a súgógépet annyira bandzsít, meg vicsorog. Biztos valakinek a valakije, mert nem szép, nem is túl okos, idegesítõ és tehetsége sincs, mégis egybõl egy reggeli mûsort kapott, ami tv-s körökben mély víz.
Tündi23 2013 júl. 08. - 09:13:11
(13/24)
Sajnálom,de nekem nagyon nem szimpatikus Teszári Nóra. Miatta nem is szívesen nézem a mûsort. Somogyi Zoltán jó fej,ahogy Jáksó Laci is.Dombóvári Vandáról meg már nem is beszélve. Élettel tölti meg a stúdiót,ahogy régen is. Lehetne újra a régi csapat és a stúdió is kicsit vidámabb,színesebb,mint régen...Nem lehetne újra minden olyan???
7/10
Obsession 2013 jún. 11. - 09:39:47 7/10
(12/24)
Atyaisten! Hogy néz ki a Varga Viktor barátnõje? Nagyon gáz nõ, ahogy tátva van a vörösre rúzsozott szája és bénán bambul, meg vihog, mint aki be van drogozva. Ilyen nõvel égetik magukat a tv-be. Kulturálatlan nõ.
ceia 2013 jún. 05. - 09:52:13
(11/24)
Magyar celeb a stúdióban, byealex - amit mondott, az is ilyen értelmes volt, mint a neve, meg ahogy kinéz :D
Ez az egyik száma, ez is nagyon király :DD (én nem tudtam végighallgatni, pedig elõször jót röhögtem rajta, de aztán mégis fárasztó lett)
http://www.youtube.com/watch?v=pEMKR9YbGGE
fricsi00 2013 máj. 17. - 09:36:19 Előzmény Obsession
(10/24)
NEM AKARJUK a Teszárit !!!!!!
7/10
Obsession 2013 máj. 16. - 09:17:09 7/10 Előzmény bleedingsky
(9/24)
Így van minden szóval egyetértek! A Somogyi Zoltán viszont szimpatikus :)
fricsi00 2013 ápr. 30. - 10:31:12 Előzmény bleedingsky
(8/24)
bizony
bleedingsky 2013 ápr. 09. - 08:14:23
(7/24)
Nagyon irritáló a mûsorvezetõnõ. Csúnya és buta, legalább a szépsége ellensúlyozná a tudásának hiányát, DE NEM!
Nem való képernyõre, mert pofákat vág, furán néz és viszonylag fiatalabb kora ellenére nagyon kivénhedtnek tûnik.
Rtl-nél eléggé mellényúltak, mikor õt rakták képernyõre, ráadásul reggeli mûsorba, átlagember nem szívesen nézi õt reggel...
Keeley 2013 márc. 25. - 08:53:18
(6/24)
Most nézem elõször, de nagyon tetszik. Régebben is szerettem a Reggelit, meg még a régi Csak csajokat (az újat már nem). Amikor megszûnt, áttértem a Mokkára, de a sok reklám, meg megasztáros senkik miatt annyira meguntam.
Köszönöm, hogy újra tudok értelmes mûsort nézni reggel! :)
murron 2013 márc. 22. - 00:45:21
(5/24)
Vagy csak menjen el szemészhez, mert szerintem tipikusan úgy hunyorog, mint akinek rossz a látása. Anno a királyi tévén is ugyanezt csinálta.