Lau003 2008 szept. 11. - 16:54:41
(22/22)
Még találtam egy videót: ttp://www.pentagonstrike.co.uk/pentagon_hu.htm

Én sosem gondolkodtam ezen a dolgon, hogy mi is történt valójában, mert annyira rettenetesnek tartottam az egészet, hogy fel sem merült bennem a konspiráció gyanúja. Meg én egy egyszerû állampolgár vagyok,nem Amerikában élek, fogalmam sincs róla, hogy ott milyen az élete egy átlagos embernek. De a férjem nagyon sokáig ott élt,így tudom, hogy ott sem kolbászból van a kerítés, és bizony nem tudjuk, hogy egy hír mögött valójában mi húzódik meg. Sõt, szerintem el sem tudjuk képzelni.
Láttam egyszer egy filmet (nem jut eszembe a címe), ami arról szól, hogy hogyan szabadít ki az amerikai kormány (vagy a CIA) egy amerikai katonát kínai fogságból. Na, akkor döbbentem rá, hogy abból, amit a sajtó, vagy a "hivatalos források" az ember elé tárnak, lehet hogy az ég világon semmi sem igaz.
2/10
miguALE 2008 szept. 11. - 16:15:33 2/10
(21/22)
SPOILER:
ez a film szar.minden tisztelettel, de szar.
olyan volt mint valami gyenge 24-utánzat csak jackbauer nélkül.
nemis birtam nézni.tényleg kb bush a nagyvezír propagandafim.
offtopic
nihilke 2008 szept. 11. - 13:46:07
(20/22)
ezen azért röhögtem: "Az épületek tervezésénél figyelembe vették a 737-es Boeing karakterû gépek becsapódása okozta hatásokat." tényleg van, aki gondol ilyenre?:))

amúgy szerintem már rég kár azon gondolkodni, hogy mi is történt. mindenki sumákol, az igazság pedig sohasem fog kiderülni. lehet összeesküvés-elméleteket gyártani, bár nem hiszem, hogy az amcsi kormány ennyire szövevényes lenne. tisztára, mint az X-aktákban:OO kinek van kedve ilyenekkel foglalkozni?? más részrõl meg kinek jut eszébe ilyen információkat leellenõrizni? a fõsulin tanultunk 9/11 okairól, hogy miért is történt mindez, a legutolsó magyarázat: elmebeteg emberek követték el. a tanár sem fûzött hozzá semmit. ebben benne van minden, még a gonosz amerikai kormány cselszövése is belefér, ha valakinek úgy tetszik.

amúgy megérte feláldozni ennyi embert? teljesen fölösleges lett volna. valószínûleg mindenképpen indítottak volna háborút Irak ellen, ha van 9/11, ha nincs. de ez nem volt jogos indok, ahogy a felmerülõ sok másik sem. gondolom ezt az USA is nagyon jól tudta, hiszen ismerik a rendszert, a BT mûködését, stb. akkor meg miért szúrtak volna ki magukkal? (most komolyan, nem éri meg jobban tisztességes üzlet útján megszerezni az olajat?? sokkal egyszerûbb, kevésbé fájdalmas, és közel sem került volna ennyibe, mint így. vagy mi más céljuk volt ezzel? istenem, bárcsak fájna a hülyeség:O) ennyire még õk sem lehetnek ostobák:OO ha igen, akkor én kérek elnézést, és kívánok még nekik sok ilyen szép napot...

nem értem miért kell túl bonyolítani ezt a dolgot, és miért nem lehet elfogadni, hogy sima, egyszerû, "jól sikerült" terror támadás volt. az arabok utálják az amcsikat, fogékonyak a terrorizmusra. õket nem érdekli, hogy jogos legyen az ok, teszik, amit szerintük tenniük kell. egyébként meg ennyi erõvel, azt is gondolhatnánk, hogy az arabok azért választották a két tornyot, mert tudták, hogy pl. "bérlõt cserélt a WTC komplexum", aztán, ha valaki nagyon elkezd gondolkodni, még a végén gyanús lesz neki, hogy az nem is úgy volt, és mégsem õk voltak...
ettõl még persze simán lehet, hogy összebeszéltek, és valójában Bush és Bin Laden nagy spanok, a kis szakállas meg most is ott lakik a Fehér Ház alatti pincerendszerben....

nem is tudom, hogy a következmények tükrében számít-e még a hogyan és a miért, inkább arra kéne koncentrálniuk, hogy minél elõbb kimásszannak ebbõl sz*rból. bár gyanítom, hogy inkább azon gondolkoznak, hogyan ránthatnak bele másokat is onnan a környékrõl...

a filmrõl meg annyit, - ugyan nem láttam - de gyanús, hogy nagyon amerikai szemszögbõl mutatja be dolgokat, meg se merem nézni az ilyeneket....
kemimim 2008 szept. 11. - 13:13:38
(19/22)
Ez tényleg egy Bush a nagyvezér propaganda film volt.
Sárkányölõ 2008 szept. 11. - 10:00:31
(18/22)
Független európai szakértõk megállapítása szerint nem valószínû, hogy robbant volna bomba, mivel olyan erejû robbanás, ami befolyásolta volna az épület összeomlását, az olyan erejû lett volna, hogy látható lenne a felvételeken.

Természetesen ezt most én találtam ki, de kb ugyanennyire hiteles ez az írás is.
cherry baby 2008 szept. 11. - 09:21:38
(17/22)
tök mindegy mi történt...
azért mert Obama most kijelentette, hogy másfél éven belül hazahozza a katonáikat, ezért most Bush kitalálta gyorsan, februárig hazahozza a katonáikat :DDDDDDD gyurcsival kezet foghatnak!!!
Lau003 2008 szept. 11. - 02:05:45
(16/22)
Lau003 2008 szept. 11. - 01:34:35
(15/22)
Én nem is vontam kétségbe. De aztán elvastam róla pár cikket. Nézd meg az elõzõ linket, meg a többit, ami a szövegben van. Érdemes elolvasni. Azt hiszem, elgondolkodtató.
Sárkányölõ 2008 szept. 11. - 01:31:25
(14/22)
Láttam olyan képeket, amin rajta voltak a gép néhány maradványa is. Pl kerék. Ha láttad a magyar MIG baleset képeit, látható volt, hogy nem sok minden marad egy gépbõl ha lezuhan. Reálisnak tünik a Pentagon becsapódása.
Lau003 2008 szept. 11. - 01:23:34 Előzmény december
(13/22)
A nagypolitikának nem számít pár ezer ember élete, sõt még az ország jelképének lerombolása sem, ez elképzelhetõ, hogy így történt. Ha ez így van, az még nagyobb tragédia. Gondolom, mindenki tudja, miért.
Ha a Pentagonba csapódott az American Airlines 77-e, akkor hol vannak a gép darabjai? Ha nem, akkor hova lettek az utasok? Egyszerûen nem értem ezt az egészet....

http://killtown.blogspot.com/2005/09/is-barbara-olson-still-alive.html

Van valakinek valami elmélete?
Mindenesetre úgy tûnik, az amerikaik sem hiszik már, hogy az történt, amit eléjük tálaltak. Egy biztos: több ezer ártatlan ember halt meg azon a gyönyörû szeptemberi napon, megváltoztatva ezzel az egész világot. Azóta mindenki tudja, hogy senki sem sérthetetlen.
Sárkányölõ 2008 szept. 11. - 01:21:55
(12/22)
Busht értelmes, felelõs, határozott embernek és elnöknek mutatják be. Röhej...
Gabriella54 2008 szept. 10. - 23:41:13
(11/22)
A szent tudomány nevében esetleg utazz el Krakkóba és ott meglátod, voltak-e gázkamrák, vagy sem!
Ajánlom a figyelmedbe az Összeesküvés c. filmet, vagy ha meg tudod szerezni dvd-n a II. Világháborúról, illetve a koncentrációs táborokról szóló filmeket. Nem könnyü esti szórakozás, de talán rájössz, hogy 1930 és 1945 között tényleg iszonyatos dolgok történtek Európában.
furbee 2008 szept. 10. - 22:27:56
(10/22)
Még nem láttam, de megnézném, de f*szomnak kell megint éjjel adásba tenni, mert a kib.. reflektor meg a sorozat ám nagyon fontos..ennyi hülye embert egy stúdióban.A filmek felét kivágják a nézhetõ dolgokat nézhetetlen idõpontokba teszik, bekaphatják a kukoricát!!!
bourne 2008 szept. 10. - 11:41:12
(9/22)
kellett egy film, amiben az amcsik lepippanthatják saját magukat a hõsiességü miatt, amit 9/11nél tanusítottak ...
ezért nem lehet õket kárhoztatni, hiszen Katarina után nem tudtak volna ilyet csinálni, tehát kellett valami :))))

amúgy a film - és most nem akarok a tényekkel meg ilyenekkel kötõdni - szerintem egy nagy rakás fos ... még egy hõsies nézés és az agyamat is eldobom ...

ha már valaki errõl akar filmet nézni, akkor ajánlom a repcsis filmet ... az legalább még majdnem magával is ragadott és ki tudott belõlem csikarni egy kis együttérzést ...
C.s.I. 2008 szept. 10. - 10:55:45
(8/22)
Visszavágtak saját maguknak?
1/10
movieking 2008 szept. 10. - 10:44:54 1/10
(7/22)
Életem legszebb napja volt hogy a büdös amcsik is végre megtapasztalhatták hogy valaki visszavág nekik...Mit sír a szájuk szep11-e miatt?? hány embert öltek meg a NAGY AMERIKA nevében?? kiirtották az indiánokat,irtják a négereket,arabokat stb..Utálják európát...Tudatlanok,elhizottak,buták..és összességében egy széthulott néprétegek összessége Amerika. egyszóval...Megérdemelték a szemetek...
offtopic
Miki1900 2008 aug. 31. - 15:22:01
(6/22)
hát a 6 M -os szám biztos nem igaz.
JG 2008 aug. 31. - 00:37:56
(5/22)
Viszont nagyon jó film, jó színészekkel!
december 2007 dec. 17. - 21:02:27 Előzmény k11zoltan
(4/22)
nagy kamu, mint sok minden más...
itt egy link a témában: http://www.serendipity.li/wtc3.htm
a szövegben vannak még linkek képekhez stb.
k11zoltan 2007 nov. 02. - 21:12:18
(3/22)
Mi a kamu?