dantonb 2012 márc. 22. - 21:54:09
(15/435)
Ja ,bizonyítva van :)Azoknak ,aki még ma is a jancsi és Juliska történeteket készpénznek veszik,meg az összes hülyeséget ,amit csak el akarnak hinni .Pl rengeteg ember nézi kiguvadt szemmel az EZO Tv-t és várja apénzenergiát a dróton keresztül:)Na így van bizonyítva hogy Amerika megtámadta önmagát.
dantonb 2012 márc. 22. - 21:50:29
(14/435)
Egyik sem vagy ,de ahhoz képest ontod a buta szélsõjobbos elméleteidet:nem az az érdekes hogy minek tartod magad hanem az ahogy megnyilvánulsz.Azt leírni pl hogy holokamu az biztos nem antiszemitizmus ,má hogy lenne az ?:És figyelj már: hazugság hogy Izrael akarja irtani a népeket,õt akarták és akarják kiirtani.Ahmedinezsád pl elõállt azzal hogy Izarelnek pusztulnia kell ,és hogy hazugság az egész holokauszt.Ugyanis ilyen a fejlett iagzságérzete neki is meg neked is.Ezt a fejlett igazságérzetednek írom ,ami megakadályoz benne hogy ne szopd be a gyülölködés és egyoldalúság magas iskoláját.
1/10
nando1337 2012 márc. 22. - 21:41:19 1/10
(13/435)
Könnyû annyival leírni azokat, akiknek elege van izrael és csatlósai ténykedésébõl, h szélsõjobbos netalántán neonáci, megjegyzem egyik sem vagyok. Biztos túlfejlett az igazságérzetem, h nem értek egyetet azzal, h egy népet kiûznek otthonából, vizüket ellopják, aztán módszeresen elkezdik kiírtani õket. Nekem errõl valami 'H' betûs szó jut az eszembe, holo... mind1 is. Mért van az, h a zsidók sérelmeitõl zeng az összes média? Holott a történelem során több tucat olyan emberellenes cselekedet történt, ami felülmúlja a holokamut^^
Ha elfogadsz egy jótanácsot, utána nézel a mostanában úgy felkapott KONY jelenségnek is. Amerika olyan kurvajó fej, h csakúgy megszabadít egy szegény afrikai országot a csúnya, elnyomó diktárorától, fenntartja a demokráciát(?) és szarik az olajmezõkre amiket épp most tártak fel...
dantonb 2012 márc. 22. - 21:11:10
(12/435)
Téged nem ismerlek fingom sincs hogy te milyen nézeteket vallasz.Mindenestre ,aki egyértelmûen Izrael ellen szól és a szegény iszlamistákat sajnálgatja, az vagy antiszemita ill szélsõjobbos vagy képtelen objektíven gondolkodni.Ami azt illeti "a ciopnista hazugsággyár" általad alkalmazott szlogenje arra utal hogy Te is besorolható vagy a fent említett kategóriákba.Mert az igazság nem cionista vagy mohamedán, hanem ténykérdés.
1/10
nando1337 2012 márc. 22. - 21:04:53 1/10
(11/435)
énis elvitatom izrael jogát a léthez? na antiszemita vagyok? netán rasszista? fundamentalista?
kiváló példa vagy rá, milyen jól mûködik az emberek programozása és a cionista "hazugsággyár"
Netán ha, a mainstream média helyett a dolgok mögé is próbálnál nézni...áá neked már mind1 :(
dantonb 2012 márc. 22. - 20:48:43 Előzmény Papa13
(10/435)
Mielött megnézném a filmet leszögezem afeletted lévõ nicknek ugyancsak ,hogy ez nem "egyszerû irodatûz" volt,hanem kvázi egy hatalmas bomba csapódott az épületekbe és több tonnányi kerozin gyulladt ki az épület belsejében.miután az egész épület tartószerkezete megolvadt egyáltalán nem véletlen hogy összeomlott az épület .egyébként a,mikor egy épület összeomlik az mindig szabadeséssel történik,Hiányoztatok a fizika óráról?Volt pl egy eset ,amikor a sok tartóoszlopból egy szálloda esetében egy megpattant és azután az egész épület szabadeséssel összeomlott.
Úgyhogy kevesebb fantáziálást kívánva,és kevesebb gonoszságot feltételezve Amerikáról,több realitásérzéket bevetve nem lesztek vevõk elfogult és abszurd propagandára ,aminek fõ mozgatórugója pl az hogy aki ezt bedobta errõl könyvet írt és filmet csinált ,amibõl jól meggazdagodott kvázi mint a távgyógyító Gyurcsók.
Ja és akinek habzik aszája hogy hogy báncsák az aranyos palesztinokat ,annak ajánlom figyelmébe a legutóbbi alkaidás Mohamed szolid gyermekmészárlásait.És sajnos ez tipikus az egyébként is agresszív és emberellenes fundamentalista iszlám esetében.Izraelt is õk támadják állandóan ,elvitatva a léthez való jogát rakétákkal lövik és még azt sem lehet mondani hogy nem õk kezdték ,mert õk kezdték 1949ben.Osztán ,amikor meg pofáncsapják õket ,akkor sírnak ,hogy így meg úgy.
Nagyon is beleillik akarekterébe az iszlám terrorizmusnak a 9/11, ezerszer inkább minthogy Amerika saját állampolgárait ördögi módon lemészárolja .Aki ebben hisz, az sajnálatra méltó ember és naív hogy finom legyek.
F.Kristóf 2012 márc. 22. - 20:31:30
(9/435)
A Discoveryn idõnként lehet látni felrobbantott épületeket, s ahogy szabadeséssel magukba omlanak. Pont ezt tették a három (nem kettõ) WTC toronnyal.
Papa13 2012 márc. 22. - 19:31:39
(8/435)
Tisztelt dantonb !

Az általad említett "hülye összeesküvés elmélet" mára tény. Azt még nem tudjuk, hogy pontosan kinek köszönhetjükk az USA állampolgárai mért tömeggyilkosságot. Egy dolog mára biztos : nem az és nem úgy történt ahogy azt elénk tárták. Én akkor a közelben voltam repülõn ültem. 9/11 óta követem az eseményeket. Mondok egy példát a sok ezer(!) ellentmondás közül és csatolok egy kis filmet is.(bízván, hogy beszélsz angolul)Még egy gyenge képességû kisdiák is megérti, hogy egy felhõkarcoló (amit tûz, szél,földrengés biztosra terveznek) egyszerû irodatûztõl nem omlik össze szabadeséssel a saját alapjára. Konkrétan ez történt a hetes épülettel amit semmilyen támadás nem ért.De ez csak egy a tengernyi hazugságból. Mára több mint 1500 építészmérnök és szakértõ csatlakozott a 9/11 TRUTH -hoz.

A HALOTTAK ÉS HOZZÁTARTOZÓJUK MEGALÁZÁSA LENNE BELENYUGODNI ENNYI HAZUGSÁGBA

itt a film :
http://www.youtube.com/watch?v=J8IvJyaqLSU

Kell nekem bemutatnon a politikusokat ? Azt hiszem nem .
jt_coda 2012 márc. 22. - 19:10:07
(7/435)
.............a történet egyik fajta "láttatásmódja". És a miértek? Itt közép európában nyilván csak azért nincsenek terrortámadások mert nincs wtc, pentagon. Én maradok a youtube-os változatnál. Gyászoljunk, érezzünk együtt, szem ne maradjon szárazon. Melyik változattal akarnak manipulálni a youtube, vagy m2. Hát persze hogy a legtöbb ember az utóbbit eszi meg, és miért? Mert azt az m2 adja le, nyilván ezért hiteles. Legalább annyira mint a reklámok, és persze az amerikai bel-,és külpolitika, a demokrácia elvitele az olajjal rendelkezõ országokba, és a világbéke megõrzése "izraelnek lehet atombombája, az araboknak meg nem lehetnek jogaik" módszerrel.
gabriel1976 2012 márc. 22. - 18:52:29
(6/435)
A Szaniszló féle Világpanorámában több adás is errõl szólt, amely fellebbentette a fátylat a hivatalos sztoriról. Mivel amcsik csinálták ezt a dokumentumfilmet, biztos ez is a hivatalos sztori tálalása. DE azért biztos van benne, ami igaz.
1/10
nando1337 2012 márc. 22. - 18:52:13 1/10 Előzmény Gábor 32
(5/435)
Persze, h tudtak róla, hisz õk rendelték meg...9/11 was an inside job
Elég szomorú, h van még olyan agymosott idióta, aki azt hiszi h vannak terroristák. A terrorizmus az amit izrael csinál palesztinában, vagy amit az indiánokkal mûveltek,esetleg az amikor levágtak 2 atomot viccbõl, de semmi képpen sem a 911. Az állítólagos al-kaida jelenti a nagy terrorfenyegetettséget, amit a CIA pénzel? na ne vicceljünk már
911 = az emberek totális ellenörzés alá vonása a terrorizmus rémének elhitetésével + közel keleti olaj megcsapolása és az iszlamisták "ellenségnek" való beállítása...
drProktor 2012 márc. 22. - 17:20:47 Előzmény Gábor 32
(4/435)
"Természetesen mindig borzalmasak az olyan események,
ahol ártatlan emberek halnak meg,de nem igazán tudom elképzelni,hogy"(. . . )

Bizony borzalom az ilyesmi, ezt jól mgtanultad.
Ennél csak egy dolgot tudok elképzelni borzalmasabbnak:
az mberi hülyeséget - ez mondatja veled ezt a "nem igazán tudom elképzelni"-t.
dantonb 2012 márc. 21. - 23:20:17 Előzmény Gábor 32
(3/435)
Et biza nem csak úgynevezett hanem valódi terrortámadás volt.Hagyjuk már egymást a hülye összeesküvéselméletekkel,meghogy valójában nem is volt ember a Holdon csak egy stúdióban vették fel a trükkfelvételt ,mert hogy kben miért lobog a zászló ,mikor nincs is szél?:)
adamnagysweetmovie 2012 márc. 20. - 19:15:14
(2/435)
Legalább van bizottságuk, ami képes a tényfeltárásra, és nem a vitagerjesztésre...
offtopic
Gábor 32 2012 márc. 09. - 20:20:25
(1/435)
Érdekes,hogy ezt az úgynevezett terrortámadást egy olyan emberre próbálták meg rábizonyítani,aki a '80-as,90-es években még az amerikaiak érdekeit képviselte...
Természetesen mindig borzalmasak az olyan események,ahol ártatlan emberek halnak meg,de nem igazán tudom elképzelni,hogy azon a bizonyos szeptember 11.-i napon nem tudott volna a készülõ eseményekrõl a CIA,az FBI és maga az amerikai kormány sem...