8/10
Nazli92 2021 márc. 31. - 21:11:47 8/10 Előzmény zuzuzu777
(486/1126)

Egy elozetest lattam, ott a koporsorol nem volt semmi.


offtopic
mihenike 2021 márc. 31. - 19:34:14 Előzmény malvinkicska
(485/1126)
Szia! egy kis Cukorova...: azt korábban kibeszéltük, hogy Hünkar és Yilmaz meghalnak a 3. évadban...🙁🙁🙁🙁 (utálom amikor föszereplöket ölnek meg....) de a youtube folyamatosan dobálja fel az aktuális bölümök 1-1 jelenetét... látom vannak ûj szereplök.... nagy drámák.... de amin a legjobban megakadt a szemem, hogy Zühleya végül megszerette a pszichopata férjét?!? Mondjuk én már a 2. évadban inkább Demírnek szurkoltam, mert nem akartam, hogy Yilmaz elhagyja a Müjgant... na mindegy is, hogy én mit akarok... :)!
A lényeg, hogy Zühelya minden kínzás és szenvedés ellenére megszerette Demírt?!?
És az örök igazság... Cukorovában mindenki meghal, Midiátban mindenki feltàmad 😎😎😎😎😎😎😎😎😎
mihenike 2021 márc. 31. - 19:28:13
(484/1126)
Sziasztok!!!! én az elmùlt pár napban betegség miatt nem foglalkoztam ezekkel a futóbolondokkal, de most elolvastam mindent, amit írtatok, de azon kívül, hogy

Hazar meghal, amin kiborultam teljesen 😢😢😢😢


semmi mást nem
jegyeztem meg, mert ez egy akkora káosz már... 🙈🙈🙈🙈
Én ott tartok, hogy Elifem hozzáment Azat kuzinhoz és Azize inkább a bosszùt választotta, mintsem a kedvenc unokáját.... Ismét halálosan megfenyehetett mindekit... mindenki csak nézett és hallgatott és persze senki nem fordul a rendörséghez segítségért...😆😆😆😆😆
Zuzunak minden elismerésem a regényekhez, amit ír nekünk 😍😍😍😍
zuzuzu777 2021 márc. 31. - 11:12:46
(483/1126)
Lusta vagyok visszapörgetni a kommenteket, ezért inkább még egyszer leírom R. betegségének okát
[spoiler Amikor Fü megmérgezte R.-t, akkor az egyik gyerek "meghalt" , de a méreg benne maradt az anyában és az terjeszkedett úgy, hogy az anyát igen, de a megmaradt magzatot nem mérgezte. Ezért alakult ki az a helyzet, hogy vagy R. marad életben v. Umut. (ez megint valami török csavar, de fogadjuk el, mert mást úgysem tudunk csinálni)[/spoiler]
malvinkicska 2021 márc. 30. - 19:52:53 Előzmény zuzuzu777
(482/1126)
A Fb-on olvastam ezeket.
zuzuzu777 2021 márc. 30. - 18:53:03 Előzmény malvinkicska
(481/1126)

Állj! Dilsahot mikor írták ki? Akarták, de sajnos még megvan. Lemaradtam?
Jó, Hazart az undok pénz és hataloméhes testvére Dzsihán lőtte le 5 cm. távolságból.
R. már megszült, meglátta a babát és (hatásvadászat) vagy meghalt, v. elájult, v. kómába esett.
Igen, káosz, mert ha nem nézed sorjába, akkor kiesnek részek és utána nem tudod hova tenni. (nyugi, nekem is káosz, pedig már doktorit írhatnék a Herzaiból.


malvinkicska 2021 márc. 30. - 18:38:34 Előzmény zuzuzu777
(480/1126)
Azért mert fordítva nézem és ahol nem tetszik húzom ennyi hülyeségre nem vagyok vevő, kint is unják már nagyon, most a dili nőt kiírták, Meg Mirán apját ellenség ott már mindenki. Reyyan meg ugye szülés előtt és lehet szerintük meghal, egyszóval nekem káosz az egész.
zuzuzu777 2021 márc. 30. - 11:38:00 Előzmény Nazli92
(479/1126)
Lehet, hogy szerda-csütörtökre összeszedem magam és megnézem az előzeteseket.
Azt tartom, hogy volt koporsó, rajta 61-es szám, de Hazar nem volt még annyi Azize meg nemrég mondta, hogy 70 körül van, Süknan nagyi (D. anyja) ő is több, mint 61.
No mindegy! Vagy kiderül, vagy kiderül. Legyen vége!
Azt már beszéltük, hogy honnan van meg Füsünnek minden cm-nyi és mp-nyi információja mindenről. Túl gyanús, ki fog még előkerülni?
zuzuzu777 2021 márc. 30. - 11:20:52 Előzmény malvinkicska
(478/1126)
Te már le is mondtál rólunk?
Köszönöm az infót, megnézem ezt a botos boszorkányt.
Azért téged is tisztellek, mert néha azt se tudod, hogy miről van szó, de nézed.
Lehet, érzed, hogy nem vették meg a végét magyarul?
malvinkicska 2021 márc. 30. - 08:36:01 Előzmény Nazli92
(477/1126)
A botos szemét Aysegul Gunay született 1969, mindenütt ilyen szemét a Soha nem adom fel abban is gonosz nagyon. Nagyon tisztelem kitartásotokat ahogy elemzitek ZUzuzu-val. jó sorozat nézést.
8/10
Nazli92 2021 márc. 30. - 07:32:04 8/10 Előzmény zuzuzu777
(476/1126)

Arrol olvastam, D szerepet mas jatszotta az elejen es a torokok is jobban szerettek.
Yaren vipera egy hibbant tyuk. Gondolom most jo lenne Firat, h legyen vki aki melette all.
Dzsihan idiota, de tenyleg nem gondoltam volna h o fogja megolni Hazart. Amikor H korhazban volt (Elif lelokte) akkor annyira sirt miatta. Irtad, h nem is Nasuh a verszerinti apja, most az oreg tuti kicsinalja imadott fiaert.
Tudod, h mindent huznak, csak nehogy a veget osszecsapjak, mint oly sok sorozatnak.


zuzuzu777 2021 márc. 29. - 23:26:25 Előzmény Nazli92
(475/1126)

Képzeld, a botos banyával nemrég találkoztam és ugyanolyan aljas és ármánykodó mint itt. (Asla vasgecmem)
Utánanézek, hogy még miben játszott, lehet kiderül, hogy "csak" ilyenre képes.
Kellene keresnem a nevét.
Valami van ebben a nőben, ami taszító. Már korábban megbeszéltük, hogy a testtartása v. a fejtartása, meg a ronda szája.


zuzuzu777 2021 márc. 29. - 23:17:30 Előzmény Nazli92
(474/1126)

Már a nézésétől is kiver a hideg! Aki előtte játszotta a már 27 évvel későbbi D.-t sokkal szimpibb volt, de már nem emlékszem, v. nem is mondták miért cserélték le, de 2-3 bölümben ott volt.
Yaren vipera nagyon rámászott Firatra, szeretné magának, de most nem tudom mi lesz (tényleg nem lehet tudni, hogy terhes-e), mert a titokzatos öregasszony bába v. igazat mondott, v. nem. nincs garancia arra, hogy meg is fogjuk tudni, mert orvoshoz nem jár.
Dzsihan nagyon dühös az összes rokonára, mert ő ugye azt szerette volna, ha a fia örökli meg a Sadoglu vagyont és szte Hazar és Mirán, no meg Azize a bűnösök. Nem veszi észre, hogy Fü. játszik vele, mint cica az egérrel.
Amennyiben ilyen vontatottan folytatják, nem biztos, hogy 75-re végzünk.
Itt is azért elég vontatott volt. 1-1 jelenet elment 10-15 percig is, pedig a lényeg csak 2 perc volt.


8/10
Nazli92 2021 márc. 29. - 22:19:16 8/10 Előzmény zuzuzu777
(473/1126)
Nagyon szepen koszonom.

Total dilinyos ez a Dilsah, remelem vegul dilihazba kot ki.
Kivancsi leszek majd Yarennel mi lesz. Meg mindig nem tudni, h valoban terhes?
Jaj Hazart nagyon sajnalom, nem gondoltam volna, h Dzsihan fogja leloni. Szegeny Miran alig tudta meg, h a szulei elnek es elvesziti az apjat es Reyyan is komaba esik. Azizet is sajnalom, remelem elintezi mar ezt a rohadt botos banyat.


zuzuzu777 2021 márc. 29. - 19:46:32 Előzmény Nazli92
(472/1126)

1. Kórházban vagyunk, a tiszta fehér kesztyű és az elfordított tekintet. M. szenved, 10 perc múlva R. bevallja, hogy nem vették el a babát. Dr. Turan ad 25 % esélyt, de ismétli: úgy látszik, hogy mivel R. nem mond le Umutról, Umut se mond le az anyjáról.
2. D. ordibál, hogy R. miatt ő nem fog bolondok házába menni R. haljon meg, nem akarom, hogy éljen. D. : Te már Azizét szereted, engem senki nem szeret. Mindent elvettetek tőlem:egészséget, életet, gyermekemet, szerelmemet.
R. : Ezért én vagyok a hibás?
D. megjelenik az udvaron egy pisztollyal, sorra mindenkire szegezi még magára is. Mindenért R. okolja, hogy nem érdemli meg M.-t, aki megjelenik és elmondja, hogy Dr. Durán ad 25 % esélyt. D. borzasztó pofát vág.
Közben Dzsihán és Handan hallgatóznak a szomszéd falon
3. Azra és Fü. nagyon csúnyán összevesznek,
Fü.: Azra, lányom.
Te nem vagy az anyám!
Lányom, gyere hozzám, ne maradj az ellenségek között. erőszakkal is, de elviszlek onnan és kiirtom az u.n. családodat.
4. Yaren nagyon keveri Firattal, kikezd vele, úgy, hogy a feleségét elküldi onnan, hogy 4 szem közt maradjanak.
Yaren felhívja az anyját, fél, hogy Fü. őt is megmérgezi, ahogy azt R.-el tette. anyjának mondja, hogy megkaparintja magának Firátot. anyja lehordja, de ráhagyja, mert úgyis az lesz, amit a vipera akar.
Most azt akarja, hogy elmenjen vásárolni, Fü. nem engedné, de Yaren azt mondja, hogy Fi. megengedte. Elindul kocsival. (Elrabolják)Közben:
5. a "vállalathoz" beront egy ember és Dzs.-ot számonkéri, hogy miért rúgta ki a munkájából, hogy fog ezután élni? Dzs. eltávolíttatja. Ember visszamegy, de akkor már ott van Hazar is, az ember panaszkodik, Dzs. felpofozza, de Hazar az embernek ad igazat. Dzs. felháborodik, erre kap egy pofont Hazartól.
6. Hazar kihallgatja Dzs.-t és Handant, amikor azok ellene beszélnek. Elrohan Fü.-höz és le akarja lőni, de Azize közbeavatkozik. Senki senkit nem lő le.
7. Dzs. és Hazar veszekednek, Dzs. : te elkergetted az én fiamat, hát most én fogom a tiedet. Kap egy pofont.
8. Azize és Dzs. veszekednek, A. : nekünk nem a testvéred, hanem Fü. az ellenségünk.
9. A viperát az az ember rabolja el, akit Dzs. felpofozott és aki miatt kapta a pofont Hazartól. Elkapják, bevallja, hogy Fü. kényszerítette, megzsarolta. Yaren sehol!
10. Zehra figyelmezteti M.t, hogy R. meghalhat.
11. Fü. oltogatja Dzs.-t, aki elindul megkeresni Yarent, Hazar utána megy, de Azize is megy! Az erdőben Dzs. meglövi Azizét, majd teljesen közelről Hazart is szíven lövi. Fü. ott van és azt mondja: Azize, te nem fogsz meghalni, élni fogsz, hogy átéld az én fájdalmamat, te elvetted a lányomat, de a te kezeid között halt meg a fiad, most pedig az unokád következik.
12. Kórház, szülés 7 hónapra, gyerek felsír, R. megmosolyogja, félreesik a feje, zűrzavar. Maghalt v. nem?

Bocsika, a végét már egy kicsit összecsaptam, de több mint 1 órája írok.


zuzuzu777 2021 márc. 28. - 19:36:51 Előzmény Nazli92
(471/1126)

Violinkulcs (nem basszus) Az a baj, hogy mind a három, amit nézek kb. egyszerre jelenik meg! Tehát lehet 5 perc különbség van közöttük, de azt nézem, amelyiket először elkapom!


zuzuzu777 2021 márc. 28. - 17:53:03 Előzmény Nazli92
(470/1126)
Mi leszel, ha nagy leszel?

Ne haragudj, de nem jön be a kép. Már annyira átálltam a végére, hogy csak na! Ellenben, ha megírod, hogy hányadik bölüm és durván hányadik perc (én is mehetek D. után)
Lehet, hogy az egész családja oda lett és csak A, meg a testvére maradtak meg, akit ugye rögtön elküldött a Sadoglu birtokra besúgónak!


8/10
Nazli92 2021 márc. 28. - 17:16:05 8/10 Előzmény zuzuzu777
(469/1126)
Bocsi, kicsit elirtam. Leszt akartam irni, mar en is kegyos vagyok, nemcsak D.
8/10
Nazli92 2021 márc. 28. - 17:02:42 8/10 Előzmény zuzuzu777
(468/1126)
Kivancsi leszek mi leszek.


Mar regebben kerdezni akartam, h Azizenek vkije meghalt meg a tuzben?
Vmikor meg az elejen A nezett egy kepet, amin fiatal lanyok voltak (gondolom o es a testverei) es azt mondta Elif, noverem megbosszultalak. Aztan egy ilyen kep volt abban az elhagyatott hazban is ahol a testverevel Hanifevel szokott talalkozni.


zuzuzu777 2021 márc. 28. - 16:51:17 Előzmény Nazli92
(467/1126)
Allah, Allah, már csak néhány óra!!!