mihenike 2021 ápr. 07. - 09:26:25 Előzmény zuzuzu777
(526/1126)
Sajnos ezt nem tudom kibogozni :) Ennek az egyenletnek a kibogozásához még Pitagorasz is kevés lenne..... :)!!!!!
zuzuzu777 2021 ápr. 07. - 00:20:18 Előzmény Nazli92
(525/1126)
Köszönöm. Azért szoktam így írni a válaszokat, mert tudom, hogy mindenki mindent elolvas.
Ezek az évszámok és a bölüm számok kezdenek az idegeimre menni.
Most már háromszor jött elő, hogy május 30. vasárnap, 74. bölüm
Dilsah nem lehetett 20 alatt, mert elvégezte a tanító képzőt, habár a törököknél már ezt se lehet tudni.
Mirán kb. 30, ugye Amerikában tanult, ott volt több, mint 5 évig. Mielőtt megismerkedett volna Reyhannal (a múzeumba v. annak látszónak) ott volt a városba "kémkedés" céljából 3 évig, de szerintem tényleg nem lehet tudni, jobb, ha bele se megyünk, mert nem fogjuk kibogozni.
Azize fia is lehetett 25, akkor ha hozzátesszük Azize 50 éves szenvedését, akkor ő 75, de fiatalabb, mint Füsün! Habár máshonnan nézve, ha Ayse 16-17 volt, akkor hozzá az 50, akkor "csak" 67.
No, kész vagyok!
zuzuzu777 2021 ápr. 06. - 23:57:54 Előzmény mihenike
(524/1126)
Akkor: ismétlés a tudás anyja!

Állítólag: Füsün( aki most 52 !!! éves a temetőbeli fejfa szerint)
fia Mahfuz, aki több, mint 40, (bőven)
mert Reyhan is elmúlt 20, de lehet, hogy nem
és még ott van Mahfúz nővére is,( a göndör hajú cseléd) aki legalább 50, de nem biztos, hogy Fü. lánya.

Amennyiben megoldottad az egyenlete, kérlek írd meg!
zuzuzu777 2021 ápr. 06. - 23:48:16 Előzmény mihenike
(523/1126)
Szerintem Ayse lehetett vagy 16-17, de nem több, akkor Nazuh lehetett kb. 20.
Lehet, hogy azért nem tudtam még nagyítóval se megnézni, hogy mikor született, mert már ők se tudják!
zuzuzu777 2021 ápr. 06. - 23:44:03 Előzmény Nazli92
(522/1126)
Látod, ezért nem vagyok oda a török sorozatokért, mert eddig amit láttam, minden úgy össze van kutyulva, hogy még Allah se tudja, hogy hányadika van.
mihenike 2021 ápr. 06. - 21:48:22 Előzmény zuzuzu777
(521/1126)

Reyyan biologiai apja Füsün fia... ?!?!? vagy hogy is van?!?!?


mihenike 2021 ápr. 06. - 21:47:00 Előzmény Nazli92
(520/1126)
Szia :)! 1. Te láttad a Piszkos pénzt? én nagyon szerettem
:)
2. Az Isztambuli menyasszonyból 2 részt láttam, aztán kinyomoztam, hogy milyen hosszù és ùgy döntöttem, hogy nem
fogom nézni... viszont azt olvastam már valahol, hogy az egyik fivér feleségét alakítja benne és hogy ez a szerep hozta meg neki az áttörtést, utána kapta meg Reyyan szerepét :)
3. Én a Tiltott szerelmet nem láttam, de ha ez az amiben Kivanc a föszereplö, akkor azt egyszer meg szeretnèm nézni!
4. Gabriel bácsit én a Sorsok ùtvesztöjében láttam... egy iszonyù ellenszenves alakot játszott és ùgy el volt maszkírozva, mintha Shrek lenne ...
mihenike 2021 ápr. 06. - 21:42:02 Előzmény malvinkicska
(519/1126)
Oh köszönjük neked az információt és Allahnak, hogy meghallgatta imáinkat ;)!
mihenike 2021 ápr. 06. - 21:41:16 Előzmény zuzuzu777
(518/1126)
Öszintén be kell vallanom, hogy mindig mindent elolvasok, amit írsz, de mivel sok szereplöt még a tv2-n nem volt szerencsém làtni és a kedves forgatókönyvírok fantáziája határtalan, így nem tudok mindent megjegyezni 🙄🙈 Viszont az évszámokkal nekem is meggyülik a bajom...
A minap mondta Azize, hogy az ö szenvedése 50(!!!!!) évvel ezelött kezdödött, akkor szeretett bele Nasuhba...-akkor most (ahol én tartok) vajon hány éves? 70? vagy hány évesen szerettek egymásba....????
malvinkicska 2021 ápr. 06. - 18:27:35
(517/1126)
Kedves Lányok Miranék 69 bölüm lesz és vége nagyon rossz a nézettség, és befejezik a rétes nem nyúlik tovább a kevesebb több lett volna.
8/10
Nazli92 2021 ápr. 06. - 17:27:40 8/10 Előzmény mihenike
(516/1126)
Láttam, h írtad Azat és Gabriel mester fia a Piszkos pénzben szerepeltek.
Reyyan most az Isztambuli menyasszonyban tűnt fel és Handan is szerepelt egy rövid ideig.
Gabriel mester pedig a Tiltott szerelemben játszott.
8/10
Nazli92 2021 ápr. 06. - 17:17:14 8/10 Előzmény zuzuzu777
(515/1126)
Szia! Végre elolvastam itt mindent, azt is amit mehenike-nek írtál. Köszi, ilyen részletesen leírsz mindent.

Annak örülök, hogy nem Cihan ölte meg Hazart.
Ez a botos banya sokkal gonoszabb, mint Azize. Itt még egy idő eltelik mire feltűnik, de én már előre utálom őt.
Remélem Reyyan nem hal meg, de itt már semmit nem tudni.
Ezek az évszámok elég érdekesek, már feltűnt az elején, h Dilsah és a férje M. Aslanbey is milyen fiatalok voltak mikor meghaltak. Hány évesen lettek szülők, szinte gyerekként?


zuzuzu777 2021 ápr. 06. - 15:35:33
(514/1126)
Érdekes (szerintem) R. fehér ruhás, gyerekes, Mirános álmaiban a kb. 5 éves kislányt GÜNES-nek hívják.
Füsün lányának, Azrának is GÜNES a születési neve. Véletlen?
zuzuzu777 2021 ápr. 05. - 23:55:29 Előzmény mihenike
(513/1126)

Megnéztem a 67. előzetesét: se megcáfolni, se megerősíteni nem tudom. Felelősséget N E M vállalok.
Gabriel fia már nincs mit keressen itt. Ő mindent elmondott.
1. Füsün, ha 1969-ben született, hogy lehet Mahfuz a fia és Reyhan az unokája?
2. Fü. és Dzs. nem hal meg a tűzben, mert Mirán megmenti őket.
3. Dilsah nénit beviszik a pszichiátriai klinikára és ottfelejtik.
4. Mirán és Firat viszik Reyhan koporsóját a vállukon a temetőben.
5. 125 ország vette meg a sorozatot és megőrülnek érte. Kampányolnak, hogy legyen 4. évad is.
Többet már nem fogott fel az agyam.

A piszkos pénz nem tudom micsoda, én mosatom :-) , így tisztán kapom!!!
mihenike 2021 ápr. 05. - 20:53:01 Előzmény zuzuzu777
(512/1126)
Juj amikor ilyeneket írsz, akkor ùjra felkelti a sorozat az érdeklödésemet 😀😀😀😀 ez az Azize vs. Ayse „harca“ ... szenzációs 🤩 És a klasszikus...: „Reyyan nélkül nincs Mirán“ ezen mindig jót nevetek...
Tehát Allah küldött nekünk rendöröket is 🤓🤓🤓 szuper!!!!!!! bár szegény Allahnak annyi feladatot adnak, hogy nem csoda, hogy nem tud mindent teljesíteni....😜
Làttam a jövö heti elözeset...-jön Gabriel mester fia! juhu! talán akkor egyet elöre léphetünk 😌

ui: Azat kuzin és Gabriel mester fia együtt voltak rendörök a Piszkos pénzben 🙂🙂🙂🙂
zuzuzu777 2021 ápr. 05. - 19:03:08 Előzmény Nazli92
(511/1126)
Egy kis statisztika, de felelősséget N E M vállalok!

Fü. koporsóján : 1969-2021, R.-én: 1994-2021 Azizéén nem tudom még nagyítóval se kivenni!
Állítólag R. és M. összevesztek a stábbal és nem hajlandók tovább forgatni.
Finálé május 30 vasárnap 74. bölüm
Nagyon alacsony a nézettség török részről, csak abból tartják fenn magukat, amit a külföldi vásárlóktól kapnak.
Dilsah aranyos anyós ebben a részben nem szerepelt, de interjúk alapján a nézők 90 %-a ellene van.
Zeynep (Firat felesége) is terhes, kiderül, hogy ő is Sadoglu (lehet, hogy ő Dzs. lánya? ezt már kb. 5-6 bölümmel ezelőtt hallottuk))
Megjelenik Azie (Mahfuz nővére) fia ARDA és szerelem lesz Azrával. (jaj, mindenki a betűs?)


zuzuzu777 2021 ápr. 05. - 18:52:23 Előzmény mihenike
(510/1126)

1. Kórházban vagyunk, kómában, jönnek a látomások (megint kislány) M. szokásához híven őrjöng és puffog a pofája! Tudod: R. nélkül M.! M. nélkül R.
2. Hazar temetése (túl hosszú). Megjelenik Dzs. mindenki nekiesik, de ő tagad, nem ölte meg a testvérét. Jönnek a rendőrök (hallod, vannak rendőrök!!!) elviszik.
3. Megjelenik a férfi, akit Fü. lefizetett, hogy elrabolja Yarent. M.-nal szeretne beszélni, de Fü. odaküldi az emberét, aki elzavarja.
Fü.: Higgye mindenki, hogy Dzs. a gyilkos!
4. Firat felhívja M.-t és monja neki, hogy nem Dzs. a gyilkos.
5. Dr. át akarja adni M.-nak a babát, de az hárít! (Zsebkendőt elő) Baba ránéz az apjára és könnyek jelennek meg a szemében, M.-nak szintén.Most támad rá Zehra és elmondja mindennek, hogy igenis el kellett volna vetetni a babát és akkor R. élne. Ekkor M. kezébe veszi a babát átöleli és nagyon szív szaggatóan beszél hozzá.
6. Fü. embere nem találja az árulót, dühöng: Keressétek meg, ha kell lőjétek le! Dzs. ujjlenyomatos pisztolya nála van!
7. Szőke vipera kihallgatja a beszélgetést és így megtudja, hogy az apja nem bűnös. Haza akar menni a szüleihez, ellenkező esetben elmondja azt, amit kihallgatott, hogy Fü. a gyilkos!
8. R. felébred! Elrohan megnézni az inkubátort! M. kiviszi a temetőbe az apja sírjához!
9. Dzs. behívatja M.-t a börtönbe és elmeséli neki, hogy kapott egy hívást, hogy hol találhatja meg a lányát, erre elrohant, de ő nem tudta, hogy Hazar utána rohant, ő meg azt nem, hogy Azize is a nyomukban van. Dzs.: Yarent csalinak használták, hogy és akkor a fülébe sugdos,(amit Azize nem hallhat meg) ami az lesz, hogy: kiderítették, nem is szemből lőtték le, hanem hátulról. M. hisz Dzs.-nak, de Azize nem. Az. megesküszik, hogy bosszút áll (és itt lép be ismét a bosszúálló Azize a jó és kegyes Ayse helyére), ettől kezdve már csak erre gondol. (Ugye mondta Nasuhnak: a te fiad megölte az én fiamat)
10. Nasuh felhívja M.-t és könyörög, hogy állítsa le a nagyanyját, mert szörnyű dolgokra készül.
11. Azize bemegy a rendőrségre, visszavonja vallomását, azt mondja: messze volt, sötét volt nem láttam semmit, de azt motyogja: Dzs. a gyilkos, ezért megfizet!
12. Firat megtalálta az áruló testvérét, M. elmegy hozzá, hogy kikérdezze, de az nem mondja meg. véletlenül összefutnak az utcán, Fü. embere azonnal telefonál Fü.-nek, aki azt parancsolja, hogy kövesse és lője le a besúgót, mert M. hitt neki, hogy nem bűnös és elengedte.
13. Fü az emberének: tudod mi a különbség köztem és M. között?
M.-nak van lelke és mindenkinek mindent megbocsájt.
Én nem hatódok meg a könnyektől és mindenkinek kioltom az életét.
Fü. Valami újság? Nincs asszonyom, várjuk a parancsát a baba elrablására.
14. Dzs.-t kiengedik, magába roskadva megy haza, ahol a kapuba orrával kifelé ott van Hazar cipője (az a szokás, ha halott van a házban, kiteszik a kapuba a cipőjét)
Dzs. felveszi, megöleli és azt mondja: Sajnálom, hogy nem hallgattam rád stb.
15. Megjelenik Nasuh rákérdez, hogy milyen arccal jött ide. Lelki háború!
16. Nasuh megtudja, hogy Ayse (Azize) megváltoztatta a vallomását, ezért engedték ki Dzs.-t, ami azt jelenti, hogy A. elindult a maga útján és bosszút áll Hazarért Dzs.-on.
17. Elkapják az árulót és Azize megfenyegeti, hogy csalja csapdába Fü.-t
18. R.: - Ayse nagyi, miért nem hagyod békén M.-t?
A.: - köteles megbosszulni az apját és tudd, nem vagyok Ayse, hanem visszatért Azize.
19. M. elkapja az árulót, de Azize is ott van, ismét fülbesugdosás (áruló és M.)
20. Fü. megtudja, hogy elkapták az árulót, parancs: öljétek meg a családját
21. R. veszekszik M.-al, felpofozza: foglalkozz a családoddal és ne azzzal, hogy bosszút állj apádért, ő már meghalt, mi viszont élünk. Elkergeti: nincs rád szükségünk, mindent megoldunk nélküled is, tűnj el, látni se akarlak többé. Neked fontosabb a bosszú, mint mi. Kifelé!
22. Azize odahívja Dzs.t a kunyhóba.
23. Firat ismét telefonál M.-nak, hogy a nagyanyja szörnyű dolgokra készül. M. pofát puffogtatva elrohan a kunyhóhoz.
24. Azize elmondja az igazat Dzs.-nak Fü.-ről, aki megjelenik. Az. egy csellel bezárja Dzs.-t és Fü.-t a kunyhóba és kezdik locsolni a benzint.
25. Fegyveresek megtámadják R. házát, sikerül a babával elbújniuk, hívja M.-t, aki közben hallgatja Az.-ét, aki fejéhez szegezte a pisztolyt és azt mondja az árulónak, hogy mondd meg ki bujtott fel, vagy fejbe lövöm magam. Közben meggyújtják az öngyújtót.
Megérkezik Nasuh: jaj Aysa, jaj. Ayse: vagy megmondja, hogy ki bujtotta fel, vagy főbe lövöm magam.
Közben jön a hívás R.-tól, hogy megtámadták őket. M.rohan R.-hoz, otthagyva a bosszút és élőben hallgatja, ahogy elrabolják a babát és R. ordibálását. sajnos egy kamion elállja az útját és nem tud hazamenni (jaj, Fü. jaj, mindenre kiterjed a figyelmed!)


mihenike 2021 ápr. 05. - 17:23:16 Előzmény zuzuzu777
(509/1126)
Már délelött láttam a youtube-on hogy fent van az egész rész... :)! majd írd meg, hogy mi történt :) ui. te egy hös vagy :)!
zuzuzu777 2021 ápr. 05. - 00:29:40 Előzmény mihenike
(508/1126)

Nyugi, mint eddig majd mindenki, R. is feltámadt halottaiból
Fü. persze hozza a formáját, elraboltatja Umutot, amikor R. egyedül van a babával otthon.
A bezárt Füsünt és Dzsihátot még nem gyújtotta fel Azize, de a pisztolyt a saját fejéhez tartja megint.

folytatás majd.....
malvinkicska 2021 ápr. 04. - 07:46:53
(507/1126)
Áldott húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek szeretettel.