offtopic
zuzuzu777 2021 ápr. 10. - 23:48:59 Előzmény mihenike
(566/1126)
Köszönöm, akkor nem kérek a cukorkából. várd türelemmel!
Nagy török szeretők, kérek egy kis segítséget. Évekkel ezelőtt láttam egy törököt: eper torta, ármány, szerelem, pisztoly nincs, elég rövid. Meg tudná valaki adni a címét, szívesen megnézném még egyszer.
zuzuzu777 2021 ápr. 10. - 23:43:46 Előzmény mihenike
(565/1126)
[spoiler]1. Emlékszel, írtam, hogy milyen sok kézen fog a baba átmenni. mire nagyon-nagyon sokára megtalálják.
3. Esma anyuka nagyon fél Azizétől, mert ugye a markában tartja azzal, hogy Esma megölte Azize férjét, miután az megerőszakolta és ebből született Firat.
4. Hanifét az édes testvére, Azize jelentette fel, de jön a kékcédulás Harun (még mindig nem tudjuk, hogy ki ő) Te tényleg "előhívtad" a rendőröket. addig-addig sírtál utánuk, hogy egyre gyakrabban jelennek meg, az nem számít, hogy nem csinálnak semmit.
5. Handan nagyon jól tudja, hogy a lánya egy szőke vipera(azért ne felejtsük el, hogy mit nem csinált annak érdekébe, hogy megkaparintsa magának Miránt.
Nem baj, nem sokára jön a juh akol.
6. Már nagyon jól tudod, hogy minden jó cselekedet mögött a kékcédulások állnak=. 7. Elif azért még fog szenvedni. Nem tudom volt-e már, hogy Hande el akarja zavarni a házból, mert már nincs szükségük rá.
Ami a lényeg, hogy a 30. bölüm legelején lesz a hétfői magyar és
1 bölüm az durván 150-175 perc, ami ha durván számolok is
1 bölüm az 3-3,5 magyar. /spoiler]
offtopic
mihenike 2021 ápr. 10. - 21:34:42 Előzmény zuzuzu777
(564/1126)
Cukorova: sajnos „pozitív“ szereplö is meghal benne...
mihenike 2021 ápr. 10. - 21:33:27 Előzmény malvinkicska
(563/1126)
Köszönöm neked is az infót!!!!
offtopic
mihenike 2021 ápr. 10. - 21:32:46 Előzmény zuzuzu777
(562/1126)
az elözö nem OFFTopic volt, az véletlen :)
offtopic
mihenike 2021 ápr. 10. - 21:30:58 Előzmény zuzuzu777
(561/1126)
A pénteki részt még nem
volt szerencsém megnézni, de amit utoljára láttam, abban ez volt:
1. megpattant Zehra Anyu, de elötte belevarrta a levelet Gül játékába és megfenyegette Azizét, hogy Ö bizony tudja, hogy Miran apja Hazar 🙈
2. és Azize azt hiszi, hogy Hanife árulta el...
3. Költöi kérdés: Esma Mama azóta sem beszélt Hazarral ezügyben...-de vajon miért nem?!? megörülök 😀😀😀
4. Hanifét letartóztatták gyùjtogatàs miatt... elég abszurd, dehàt ez van... Viszont ezek szerint van Rendörség Midiátban 😂😂😂 De jó :) csak ezek szerint nem szeretnek dolgozni :) de Allah meghallgatta imàimat :)!
5. Yaren völegénye mindenhol megjelenik... micsoda“véletlen“haha... Handan annyira oda van Harunért, hogy már többször mondta is, hogy „szegény fiù életét tönkretesszük azzal, hogy hozzáadjuk a szörnyeteg lányunkat“
6. A legjobb a héten az volt, hogy Szultánt elmegyógyintézetbe vitette a kedves Anyósa, majd Gönül örjöngve kereste „mindenhol“ ... (Legalábbis azt mondta, hogy „mindenhol kerestem Anyámat“ miközben ugye ki sem tette a lábát a villából... Akkor hol is kereste??? haha) De a lényeg, hogy Szultána a semmiböl megjelent...a kék cédulások hozták ki vajon?!?!?
7. Elif és Azat csak vegetálnak... màr alig mutatják Elifet, gondolom hamarosan kiírjàk...
8. Nasuh teljesen szentimentális hangulatban van, megesett a szíve Reyanon és a tüz miatt lemondta a tervezett lakodalmat (...amit 1 nap alatt akartak megszervezni, csak Azize leégette a helyszínt...)
offtopic
zuzuzu777 2021 ápr. 10. - 18:23:07 Előzmény mihenike
(560/1126)
Mivel a Bir Zamanlar Cukurova már a 92. bölümnél tart, ez kb, 250 óra. (kb. két- két és fél hónap). Amennyiben elkezdeném, akkor biztos utol is érném magam, ha sok a halál, akkor N E M, de ha csak a rosszak halnak meg, akkor "netalántán"
Köszönöm az infót.
Az Aslanbey család most már tényleg 74. bölüm, és május 30. Három különböző helyről van az információ. (meg már annyira véges, szerintem nincs hova húzogatni, habár a törököknél semmit se lehet tudni)
Megmondod, hogy hol tartotok a magyarral, akkor lehet, hogy megtalálom neked, hogy hányadik bölümöt nézed a Herzai sorozatból!
mihenike 2021 ápr. 10. - 16:58:54 Előzmény zuzuzu777
(559/1126)
Folyt.köv. Én az 1-2. évadot làttam a tv2-n és várom, hogy Allah átküldje nekünk a 3. évadot is :)
És igen, rengeteg benne a lövöldözés... a 70-es években játszódik és annyit lövöldöznek, mintha a vadnyugatin lennének .... 🙈
mihenike 2021 ápr. 10. - 16:54:33 Előzmény zuzuzu777
(558/1126)
Most a Cukorováról/Remények földjéröl/ beszélünk, ugye? :) Nekem nagyon tetszett az 1. évad, a 2. évadban volt 1-2 mélypont, de összességében egy jó sorozat! A youtube-s videók alapján a 3. évadban rendesen beindult a forgatókönyvíró fantáziája... Remélem te sem fogsz a pokolba kívánni, de én ajánlom neked 😀😀😀😀 de tudom, hogy rettentöen hosszù, szóval csak akkor kezd el nézni, ha van még türelmed hozzájuk! Teljesen más mint a Hercai... és szerintem összességében jobb is... viszont a Hercaival ellentétben, ahol mindenki feltámad, itt rengetegen meghalnak 🙈🙈🙈🙈
mihenike 2021 ápr. 10. - 16:46:39 Előzmény zuzuzu777
(557/1126)
Alapból érdekelt volna, mivel igaz történet alapján készült, de nagyon hosszù, így most jegelem a történet, mert ugye itt van nekem az Aslamby család... Allah tudja, hogy még meddig... és a Cukurova, amiröl ismét csak Allah tudja, hogy meddig fog hùzni...
offtopic
zuzuzu777 2021 ápr. 10. - 16:14:26 Előzmény mihenike
(556/1126)
Most adják a 90. bölümöt, 1 bölüm kb. 2,5 óra. te hol tartasz? Érdemes belekezdeni?
Tudom, megígértem, hogy semmi török, de olyan sokat beszéltek róla, hátha ráfanyalodok. Megérné? Sok benne a lövöldözés?
offtopic
zuzuzu777 2021 ápr. 10. - 16:08:05 Előzmény mihenike
(555/1126)
Félreértettél, én "csak" információ céljából adtam meg ezeket az adatokat.
Allah szakállára, nehogy miattam nézd meg és utána a pokolba kívánj!
offtopic
mihenike 2021 ápr. 10. - 14:17:22 Előzmény Nazli92
(554/1126)
Szia :) Inadina Ask
Ha minden igaz ma beértem a Life TV-t, a 79. résszel... legalábbis ennyit találtam online :)!
mihenike 2021 ápr. 09. - 21:03:19 Előzmény zuzuzu777
(553/1126)
Ha végig megveszik és leadják és online elérhetö lesz, akkor lehet, hogy egyszer megnézem :) De most nincs hangulatom még egy ilyen hosszùba belevágni :)! Tudod a Cukurovát várnám màr nagyon :) (a folytatást)
zuzuzu777 2021 ápr. 09. - 15:45:24 Előzmény mihenike
(552/1126)
Amint már kb. 2-3 hónapja írtam: az istambullu gelin az 87 bölüm. / 2-2,5-3 óra/bölüm.
8/10
Nazli92 2021 ápr. 09. - 13:07:49 8/10 Előzmény mihenike
(551/1126)
1. Tudtommal nincs több hibbant tesó, de ki tudja a törököknél.
2. Kattant mind kettő, zsák és a foltja.
3. Nagyon nem, a kék szemű annyira egy begyepesedett bunkó, a barna lány túl modern hozzá.
4. Vmi olyanról volt szó, h egy pénzesebb vkivel ment el. Yalin apja nagyon szerelmes volt Sedefbe, de ő igazán csak az érzésbe, amit az apjuk érzett iránta.
5. Egyetértek, senki nem normális, de a Barotcuék a legkattantabbak.
malvinkicska 2021 ápr. 09. - 10:14:58 Előzmény mihenike
(550/1126)
Szia annyit megírok neked Yaren vőlegénye a botos viperának a fia, de később y lelövi, nagyon butává tették ezt a sztorit, én már csak ott nem nézem ahol gondolom talán érdemes. Miran diliházba vitette a z anyját neki is sok volt már amit csinált . Az összes jól alakító színész hagyja el ezta nagy baromságot, Miran és Reyyan tartja még úgy ahogy ezt olvasni, nagyon jó befejezik.
zuzuzu777 2021 ápr. 09. - 00:02:38 Előzmény mihenike
(549/1126)
No, akkor közeledik Yaren találkozója a juhokkal az akolban.
offtopic
mihenike 2021 ápr. 08. - 22:10:47 Előzmény Nazli92
(548/1126)
Elnézést a többiektöl!!!!

Még az Elsöprö szerelemröl...:
1. Yalin helyében én Defnét már agyonütöttem volna 😀😀😀😀

2. Ebben a lépcsöházban csak a Baruccu család lakik? Toprák ùraság megvette az összes lakàst?!? haha 😀😀😀

3. Azon gondolkoztam, hogy Díva sógornöm lakásában hàny szoba van?! :) figyu, elöször megjelent a nagyi-kapott szobàt. Megjelent Toprák-neki is lett szobája, mert nem alszik együtt Lejlával. A gyereknek is van külön szobája. Majd megjelent a bolond Habibe (aki mi a francért van még ott...??? ja mert Toprák nem
engedte vissza a falujába, mert az apját körözi a rendörség... haha 🙂) és neki is van saját szobàja! örület 😀😀😀😀😀

4. Azt mondja Cinar „kiderült, hogy az asztronauta nö igazából az anyósom“ Yesim: „de Cinar, Anya egy asztrológus“ hát majdnem megfulladtam a röhögéstöl 😜

5. és mi a fene az a kanapé, amit „Josefinnak“ neveznek?!? 😀😀😀😀😀

mihenike 2021 ápr. 08. - 22:00:18 Előzmény zuzuzu777
(547/1126)
Majdnem elfelejtettem!!!! Miran és Yaren völegénye elöször találkoztak (ugye még mindig nem tudjuk, hogy ki fia-borja...)és én akkoràt röhögtem! Mirant megint szétvágta az ideg, emez meg beszólogatott neki, hogy magasfeszültség van benne meg, hogy hütse le magàt stb ... Nagyon vicces volt! Persze Miran válasza...“én mindjárt megörülök“ - hahaha :)!