8/10
Nazli92 2021 ápr. 29. - 18:12:36 8/10 Előzmény zuzuzu777
(706/1126)
Igen, meg nagyon sok van hatra TV2-n, meg mindig 5 resszel le vagyok maradva.
Koszi, h leirtad az utolso reszt, orulok h a vegen boldogok lesznek.
En most benne vagyok egy ujabb sorozatban, Gullerin Savasi/ Rozsak haboruja.
8/10
Nazli92 2021 ápr. 29. - 18:03:34 8/10 Előzmény mihenike
(705/1126)
Az Inadina Ask utolso resze nagyon hulyeseg volt igy. Lesz meg folytatasa?
Igen, a Dolunay egy normalis sorozat, a kis Bulut olyan cuki.
Nezed az uj Can Yaman sorozatot!? En most a Story4-n nezem a Rozsak haborujat.
zuzuzu777 2021 ápr. 29. - 00:08:05 Előzmény mihenike
(704/1126)
1. Mirán előbb szeretett bele R.-ba és csak utána lett az áldozata (képcsarnok, leesett hajfésű!)
zuzuzu777 2021 ápr. 29. - 00:05:51 Előzmény mihenike
(703/1126)

1. Nem fog beleszeretni, hisz nagyon sokáig lesznek házasok anélkül, hogy elhálták volna a nászt. Emlékszel, amikor lefeküdt vele azért, hogy teherbe essen, hogy az Aslanbey ház úrasszonya lehessen, de Harun kihallgatta, amikor az anyjának dicsekedett, hogy most feküdtek le először, de csak azért, hogy gyereke lehessen. Ekkor H. nyakon ragadja és ráncigálja, hogy most pedig elviszlek a szüleidhez, mert nekem nem kellesz. Y. könyörög, elragadja H. pisztolyát, dulakodnak és akkor hal meg H.
3. Miránodnak csorog a nyála, már nagyon kellene Bosznia meg Hercegovina, de Harun és az Amerikából importált "szerető" keresztbe tesz! Bocs, hogy alpári voltam!
Folyt. köv. utáni
1. Miránod féltékeny, mint egy .....nem is tudom milyen kifejezést szoktunk használni.
2. De Azize az maga Ayse,( a tűz előtti énje) saját maga nevében akar bosszút!
4. No, akkor megkapta A. a pofont G.-től.
5. Mesélték, nem tudom mikor, (mert össze vissza vannak a visszaemlékezések), hogy
egy évig Dzs. ott aludt a kapujuk előtt, mert H. apja nem akarta neki adni a lányát.
Nem tartotta méltónak, mert szegényebbek voltak.
6. Hazar emlékezget, de soha nem kap teljes képet arról az éjszakáról.


Köszönöm, hogy ébren tartod az elmémet, nagyon jó kis agy gyakorlatok, amikor vissza kell emlékeznem!

mihenike 2021 ápr. 28. - 14:47:45 Előzmény zuzuzu777
(702/1126)
Szia :) TV2 hetfö-kedd…

Elerkeztünk a Valentin-naphoz…
a 3 Valentin-napi pärocska:
1. Harun&Yaren: Yaren azt gondolta, hogy majd ätjär a pszicho-völegeny eszen, helyette neki kellett böreket sütögetnie :) Ahogy Yaren megjelent kicsinositva Harunnal leesett az älla, talän a bosszu helyett ö is beleszeret a kiszemelt äldozatäba, mint annak idejen Miran Reyyanba…???
2. Elif&Azat: egy szürke etteremben ebedelnek, Elif hozott ajändekot Azatnak, de Azat nem….
3. Miranom lehozta a csillagokat is az egröl Reyannak… (pär hete nagyon szepen reszletesen leirtad) Kicsit furcsän is ereztem magamat, hogy talän rossz sorozatot inditottam el, hogy ilyen boldogok…. :) :) :) - haha- es meg ezek utän Sem adja be Reyyanom a derekät???? :) pedig Mirän ugy nezi, hogy csak na... :)

Folyt. köv.
1. Harun es Miran összefutottak meg Valentin- nap reggelen Midiätban es Harun adott Reyyannak is rozsät… az nagyon vicces volt, mert Miran megint puffogtatta a pofäjät es Harun mondta neki, hogy olyan feszült, menjen el meditälni :) haha :) Mirän zsigerböl utälja ezt a pasit, pedig meg nem is tudja, hogy ki Ö :)
2. Naush es Azize Ismet külön-külön pärhuzamosan emlekeztek a vissza es most ugy van beällitva, mintha Azize a hugät, Ayset akarnä megbosszulni, mert mindig E/3-ban beszel Ayserol…
3. Gül kisasszony meg kb 50 resszel koräbban lätott egy kepet Azizenel (Ayserol) es most meglätta ugyanazt a kepet Nasuh penztärcäjäban is … hüha, elkezdtek kattogni az öreg agytekervenyei…
4. Gönül a szavazäson Azize helyett Azatra szavazott, pedig Azize elärulta (hazudta…) neki, hogy Firat a "testvere"...
5. Handan sirdogäl Cihan utän PS: en azt hittem, hogy ök nem is szeretik egymäst, csak erdekböl vannak együtt…
6. Miranom es Hazar nyomoznak, Hazar pedig probäl visszaemlekezni arra a bizonyos ejszakära…
7. Az Isztam-buliban tudod megjelent Harun es az Ex-barätnö is…, de Harun eddig nem tudott meglogni a szobäbol…. holnap folytköv….

Oh Allah, nagyon lassan halad a törtenet ….

malvinkicska 2021 ápr. 28. - 09:12:53 Előzmény mihenike
(701/1126)
Tubaval nekem az a gondom nagyon szomorú sokszor, és a szeme nem tükrözi azt a nagy szerelmet amitől el vannak ájulva sokan nekem egy kimért hideg nő.
mihenike 2021 ápr. 28. - 08:50:59 Előzmény malvinkicska
(700/1126)
Persze, egy föszereplö váltás sosem jó, de gondolom azért Tubát választottàk a 2. évadhoz, mert a Piszkos Pénzben jól müködött közöttük a kémia... én személy szerint mindhármojùkat kedvelem: Tuba, Neslihan, Engin... Majd ha nézni fogom, akkor ùgyis megírom a véleményemet :)!
mihenike 2021 ápr. 28. - 08:48:09 Előzmény malvinkicska
(699/1126)
Én várom nagyon :)! igaz a 2. évadban volt néhány mélypont és tudom, hogy Yilmaz meg Hünkar meghalnak 💔😞😞😞😞... de ettöl még kiváncsi vagyok a 3. évadra... 🥲
mihenike 2021 ápr. 28. - 08:46:00 Előzmény zuzuzu777
(698/1126)
Tehát Melike eltünt a süllyesztöben...🙈 nem is baj, szörnyen idegesítö...
mihenike 2021 ápr. 28. - 08:44:32 Előzmény zuzuzu777
(697/1126)
sziasztok :)! ne írjatok ilyeneket, mert a végén még megnèzem 🤩🤩🤩🤩🤩🤩
malvinkicska 2021 ápr. 27. - 19:47:22 Előzmény zuzuzu777
(696/1126)
Természetes előzőleg írtam én is unom őket most már nagyon, de nekem több félbe van, azokat befejezem de nem kezdek újba.
offtopic
zuzuzu777 2021 ápr. 27. - 19:29:24 Előzmény malvinkicska
(695/1126)
Engem egyhamar SENKI nem tud rávenni, hogy törököt nézzek! Elég nekem a megmaradt kettő.
malvinkicska 2021 ápr. 27. - 19:12:05 Előzmény zuzuzu777
(694/1126)
Aranyos vagy igen olyan alakítása van aki a férjet alakítja Celebi az egy igazi nagy ágyú benne a feleséget aki alakítja az sem kis pályás, egyszóval nem egy esti mese de pörögnek az események, és elég jó szöveg van írva a színészeknek.
zuzuzu777 2021 ápr. 27. - 18:27:14 Előzmény malvinkicska
(693/1126)
Erre gondoltál?
Cemre (Demet Evgar) a kislányával próbál megszabadulni az erőszakos rémálmaitól azáltal, hogy házasságot köt. Rüya (Dilan Çiçek Deniz), a gyönyörű, kiváltságokkal teli életében, még soha sem találkozott a valóság égő arcával. Çiçek (Hazar Ergüçlü), aki szépségének és identitásának elvesztése küszöbén áll, miközben megpróbál egy kis boldogságot nyitni magának az önzetlenség világában. Ennek a három nőnek a sorsa, akiknek személyiségük és történetük nagyon különbözőek egymástól, keresztezik egymást a ciszterna tüzében. A lángok után semmi nem lesz a régi. A semmiből való küzdelmük során az igaz szerelemhez és a való élethez vezet annak minden jó és rossz oldala. A gazdag, karizmatikus, kiváltságos Çelebi (Cem Bender) pusztító gonosz lehelete, aki kívülről példamutató emberként jelenik meg, mindenki nyakán áll...
malvinkicska 2021 ápr. 27. - 17:03:07 Előzmény zuzuzu777
(692/1126)
Azt olvasni ezt az Alevet valamelyik tv megvette, ez 28 bölüm lesz, a fordítás a 23-nál tart.
zuzuzu777 2021 ápr. 27. - 16:37:31 Előzmény malvinkicska
(691/1126)
Nem én írtam, hanem másoltam! Úgy látszik hogy több Alev Alev van!
malvinkicska 2021 ápr. 27. - 15:54:11 Előzmény zuzuzu777
(690/1126)
Kedvesem van egy másik Alev- Alev a sors lángjai, ott a nő semmibe vétele a tét , és a feleség harcol a férj ellen, az ragyogó sokat mondó sorozat, ez a másik ahhoz képest egy igazi limonádé szappanopera, amit te nagyon szépen leírtál.
zuzuzu777 2021 ápr. 27. - 15:40:29 Előzmény mihenike
(689/1126)
A kis göndör cselédlány eltűnt a süllyesztőbe, régen nem láttam, de Y.-ről sincs említés, hogy hány évet kapott.
Az öreg göndör cselédlány viszont ott ölelkezett a dadogós szakáccsal még az utolsó percben is.
Ami az Alev, Alev -et illeti amit írtam, azt kimásoltam, de a vélemények: véres, pisztolyos, gyilkolászós, egymást keresztebe kasul megcsalós. 8 bölüm x másfél óra.
offtopic
zuzuzu777 2021 ápr. 27. - 15:32:32 Előzmény malvinkicska
(688/1126)
SPOILER :Az Égei-tenger aranyos, csendes városában, Sığacıkban élő Murat és Alev két fiatal, akik szinte gyermekkoruk óta szerelmesek egymásba. Az egész város ismeri őket és tudják szerelmüket. Murat turistahajó-kapitány Alev pedig egy halász lánya, aki apjával halászatból keresi kenyerét. Azon a napon, amikor a két fiatal végre elhatározza, hogy összeházasodik és megkezdi az esküvőre való felkészülést, Murat olyan állásajánlatot kap, amelyre soha nem számított. Demir Boran, aki nagyon gazdag, nagy hatalmú üzletember és unokahúga, Ümran luxushajójukkal üzleti úton vannak az Égei-tengeren, görög üzleti partnereikkel. Váratlan okból a két unokatestvér útja Sığacıkba vezet, ahol Alev és Murat él.SPOILER VÉGE
malvinkicska 2021 ápr. 27. - 15:04:39 Előzmény mihenike
(687/1126)
A Nagykövet lánya szerintem jó sorozat volt ameddig, Neslihan benne volt hisz az kettőjüknek íródott, plusz a kislányuk, igaz nekem a nagyon tehetséges Enginből ebben a sztoriban idegbeteget csináltak, de minden ember más másképp lát dolgokat, gondolom megírod a véleményed, hisz abból semmi baj nincs, ha nem egyezik a véleményünk ne talán.A mostani sorozatok közül az Alev- Alev amit érdemes nézni az nem is lesz csak 28 Bölüm, nem nyúzzák ahogy szokták, a törökök egy idő után a siker miatt a jó sztorikat más irányba viszik sajnos, nekem ez a véleményem .