Téma: A cápa

10/10
paulkersey 2013 okt. 14. - 12:18:43 10/10
(111/171)
Reménykedjük benne, hogy az eredeti szinkronnal lesz leadva.
10/10
paulkersey 2013 okt. 10. - 18:19:57 10/10
(110/171)
Egyetértek. Csak az eredeti szinkronnal jó
6/10
Viktor6665 2013 okt. 05. - 02:35:01 6/10
(109/171)
Egész jó lett, viszont volt két jelenet, ami elrontotta a feelinget. Az elsõ a tigriscápa kibelezése, az a fehér folyadék, egy hal, egy konzerv és egy rendszámtábla a gyomrában... Annak ellenére, hogy kivágott egy darabot a húsából semmi vér nem folyt. A másik a film végén történt, amikor a cápa felkerül a hajóra nagyon látszott, hogy valami mûborításból készült a bõre.
goodboy 2013 aug. 06. - 00:26:18
(108/171)
Ritka alkalmak egyike amikor azt írhatom le a film sokkal jobban sikerült, mint a regény. Spielberg érezte, hogy a sok felesleges mellékszálat ki kell venni az átírt forgatókönybõl és a cápa elviszi a hátán az egész filmet, plusz a 3 fõszereplõt szimpatikusabbakká kell tenni, mert bizony a regényben egyikük sem az. Késõbb jó 20 év múlva egy másik regénnyel is ugyanezt csinálja: Jurassic Park.
10/10
castlereagh 2013 júl. 23. - 22:07:47 10/10
(107/171)
Szerintem meg ne szinkronosan nézzétek meg, hanem feliratosan, tehát angol nyelven.
Nincs az a szinkronszínész, aki vissza tudná adni a hátborzongató üvöltését annak a lánynak, akit elkap a cápa. Iszonyatos volt. A hideg borzongatott szabályosan.
100-szor jobb eredetiben A cápa c. film.

Jah: és erre a filmre mindössze 10 pontot tudok adni, mert csak 10 pontig értékelünk...
K_rva jó film!!!!!!!!!!
9/10
Fenrirson 2012 nov. 20. - 15:26:17 9/10
(106/171)
Katasztrófafilmnek nem nevezhetõ,bár horrornak sem,nem ijesztõ annyira.Talán kissé gyenge,de az elsõ cápás filmek között van,tehát 100% eredetiség.Késõbb sok,ennél jóval gyengébb filmet készítenek,a cápákat ellenségnek beállítva,ám azok már olcsó másolatok:EZ AZ EREDETI!!!
1/10
beszelo86 2012 okt. 27. - 20:09:16 1/10 Előzmény szmarci8
(105/171)
Életem egyik legrosszabb filmje, az 100%.
10/10
szmarci8 2012 aug. 28. - 17:28:47 10/10
(104/171)
Inkább az eredeti szinkronnal adták volna ki az százszor jobb.
10/10
szmarci8 2012 aug. 28. - 17:27:07 10/10
(103/171)
Az új szinkront totál elbaszták, a filmet meg taxra vágták azzal.
Griselda 2012 aug. 25. - 23:53:27
(102/171)
Én arra a jelenetre emlékszem legjobban belõle, mikor a csónakot kotorássza, és kiesik belõle a pasi feje. Na, akkor az egész mozi egy emberként ugrott talpra.
10/10
szmarci8 2012 aug. 25. - 23:36:12 10/10
(101/171)
Életem egyik legjobb filmje az biztos!
10/10
ChelseaForce 2012 júl. 12. - 13:43:07 10/10
(100/171)
A cápát szerintem nem lehet nem szeretni. Sokan elmondták már, de valóban egy klasszikus, mûfajteremtõ. idõtálló Spielberg zsenialitás! Számomra örök kedvenc marad!
10/10!
Qiny 2012 júl. 07. - 18:11:52 Előzmény szmarci8
(99/171)
Mindig az eredeti szinkron a jobb. Vegyük példának a Beverly Hills-i zsarut. Eddie Murphyt nagyon átírták. Bár a hangja ugyanaz volt de szöveg más. Agyon is csapták az egész filmet a "finomítások"
somersby 2012 jún. 06. - 00:33:02
(98/171)
Hogyhogy hangalámondásos? Több szinkron is készült hozzá.
10/10
szmarci8 2012 jún. 05. - 22:09:48 10/10
(97/171)
Én eredeti szinkronnal hallottam és szerintem egyáltalán nem volt gagyi.
Roy Scheidernek Dunai Tamás volt hangja eredetiben.
És tényleg nagyon jól csinálta!
Trokán szerintem nagyon rossz volt.
Eredeti szinkron az nagyon jó.
10/10
szmarci8 2012 jún. 02. - 22:50:44 10/10
(96/171)
Hú anyám de király film! Nagyon jó horror film!
irredenta84 2012 febr. 21. - 18:43:56
(95/171)
Ha valaki látta az eredeti angol verziót, akkor tudhatná, hogy Harsányi hangja nagyonis megfelel a polgármester szinkronhangjának. Trokán se rossz, de Scheider eredeti hangja valamivel erõsebb.
irredenta84 2012 febr. 20. - 11:16:12 Előzmény junkci
(94/171)
Énnekem megvan ez a rész, de angolul. Letöltöttem, 118 perc. Itt azt írja, hogy 124. Az azt jelenti, hogy a neten nem az eredeti verzió van meg?
9/10
junkci 2011 máj. 13. - 15:17:07 9/10
(93/171)
Tõlem azért kapott 9-et 10 helyett mert:"SPOILER" engem kurvára zavar hogy a végén meghal Quint,az életét a vízen töltötte aztán ugye túlélte az indianapolis (vagy hogy kell írni) hajó elsüllyedését és pont õ hal meg,és amúgyis számomra õ volt a leg szinpatikusabb karakter"SOILER VÉGE"
MJ199720 2011 ápr. 25. - 20:28:53
(92/171)
Nagyon izgalmas, ahhoz képest hogy 34 éves film, az egyik legjobb horrorfilm. 10/9