Téma: A cég hangja

1/10
Twincept 2013 febr. 22. - 16:20:17 1/10 Előzmény margit60
(51/51)
Ez ismét egy szuperrambómegafosihovaszarjak mûsor.
10/10
margit60 2010 szept. 12. - 19:36:01 10/10
(50/51)
Természetesen azoknak üzenem, akik az elsõ bemutatáskor nyafogtak itt a hozzászólásokban...
10/10
margit60 2010 szept. 12. - 19:29:39 10/10
(49/51)
Aki erre azt írja, hogy üres, az nézze a Gyõzikét, Pákót, Frizbisót meg ilyesmit. Ha ti kerülnétek ilyen helyzetbe, nem lenne jó, hogy kicsit lazíthattok????

Maradjatok Fábrynál, Megasztár-válogatásnál, nem kell nézni, ha nem tetszik!!!!
FAFEJEK!
10/10
klaire 2010 szept. 12. - 11:35:09 10/10 Előzmény compactegon
(48/51)
Nem tetszik, hogy a Galériában kizárólag a zsûri tagjai szerepelnek. A döntõsökrõl is betehettek volna 1-1 képet.
8/10
compactegon 2010 aug. 29. - 20:57:44 8/10
(47/51)
szerintem is jó. aki meg a zsûrit fikázza legalább árulja el, miért :)
10/10
klaire 2010 aug. 22. - 14:38:29 10/10
(46/51)
Nekem tetszik. Az ismétlést is megnézem.
kabala 2010 aug. 15. - 21:16:27
(45/51)
Különlegesen ócska egy mûsor! Ahogy szegény szereplõket beöltöztetik valami bálás turiból, Úristen! És ettõl már csak a zsûri siralmasabb. Olcsó fos az egész!
szinészbob 2010 aug. 15. - 20:50:09 Előzmény pozsizsuzsi
(44/51)
Ahogy mondani tetszik. Ezeket az embereket többre becsülöm. Becsületes civi munkájuk mellett a hobbijukban is kipróbálják magukat. Például Benkó Sándor a mai napig zenei pályán van, de soha nem adta fel tanári karrierjét. Mûvész is lett, és nem (hulló)csillag, mint egy Megaxfaktorvalóvilág-hõs.
pozsizsuzsi 2010 aug. 11. - 11:56:09 Előzmény *Enn*
(43/51)
Ennél nagyobb bugyutaságot keresve sem írhattál volna. Ez a "vetélkedõ", de inkább játék, éppenhogy nem leutánozni akarja az említetteket, hanem, a hiányosságaikat ismerve alternatív szórakozást nyújt, amatõr produktum, és élvezetes. Nem celebgyár. Nem tömeghülyítõ pénzügyi vállalkozás. Tanulságos is egyben látni, hogy egy kis csapat némi igyekezettel és értõ segítség mellett milyen tökös elõadást tud rittyenteni pár nap gyakorlással.
1/10
*Enn* 2010 aug. 10. - 14:26:21 1/10
(42/51)
Már nem tudnak mit kezdeni magukkal.. van Megasztár, Csillag születik, X-factor.. erre próbálják ezeket leutánozni, de nagyon nem megy. Csak kinevettetik magukat.
Szörnyen sz*r egy mûsor.. és teljes mértékben pénzpocséklás. Egyet néztem meg azt is megbántam. Idõpocséklás volt.
Sliyu 2010 aug. 08. - 21:20:41
(41/51)
A Károly Róberteseket egyszerûen imádom! Szerintem az volt a legjobb. Még a hideg is kirázott! :D Persze a telekom is nagyon jó volt, mintha profik lennének. Kár, hogy egy selejtezõben voltak. :( De legalább abban a részben egy unalmas pillanat sem volt. Mind2 produkció elismerésre méltó! :)
Castia 2010 jún. 17. - 00:56:13
(40/51)
Most láttam ismétlésbõl a döntõt, bár az eredményt már olvastam. A BKV-sok gyõzelmével nagyon nem értek egyet, szép dolgokat mondtak róluk egységrõl, hitelességrõl, satöbbi, csak kár, hogy én semmit nem éreztem ezekbõl. Lehetnek õk nagyon jó, kedves emberek, ezzel semmi gond, de ha már versenyrõl van szó, akkor nem szociális alapon kéne díjat osztani. Amúgy is azért jutottak be a döntõbe, mert a velük szemben induló még gyengébb volt, de a többi csoportból kiesõk közül is voltak náluk jobbak. Az elsõ három helyezett nálam a Rocky Horrorosok, a pénzügyesek, és pont a velük szemben kiesettek: a másik LGT dalt éneklõ Media Marktosok lennének. Valamint helye lett volna még a döntõben a Hair-es csapatnak is, nekik se volt szerencséjük az összesorsolással.

Ha lesz 2. széria, õszintén remélem, hogy Somát elfelejtik meghívni a zsûribe, a mûsorvezetõk pedig ha maradnak, akkor kicsit kevésbé erõltetetten próbálnak humorosak lenni - errõl már írtam korábban, semmit nem változott a véleményem, feleslegesek és mûviek ezek a begyakorolt beszólogatások egymásnak. Ezen kívül nem kéne erõltetni az angol nyelven éneklést, most volt akiknek jól ment, de voltak olyan csapatok is, akik emiatt hendikeppel indultak. Nem is tudták kihozni magukból azt, amit talán sikerült volna, ha nem egy idegen nyelven kell halandzsázniuk. Van elég jó magyar szám ahhoz, hogy egy mûsorravalót ki lehessen válogatni. Vagy énekeljen mindenki angolul, hogy egységesen kelljen az összes csapatnak megküzdenie ezzel a plusz feladattal, máskülönben nem igazságos.
danilov 2010 jún. 16. - 23:22:45 Előzmény balbertimi
(39/51)
Hát azért igazán megtanulhatott volna minden csapat még egy számot a döntõre hogy fejenként 2 produkció alapján lehessen dönteni. Amúgy nálam is teljesen mások kerültek volna a dobogóra!
balbertimi 2010 jún. 14. - 09:15:22
(38/51)
Bár nem mindet láttam, az utsó percig élveztem a mûsort, mert nem volt izzadtságszagú egyik sem: egy jó buli, ahol nem a gyõzni akarás volt az elsõ, hanem egy klassz közös éneklés. Bármelyik csapatnál szívesen dolgoznék. De az utolsó percben elgondolkodtam, hogy vajon a döntés nem volt-e "lezsirozva", hogy a nyerõknek jó híre is legyen? Ha már átalakulás, akkor az a csapapt volt a jobb, aki a "HÉ, mondd mi lesz veled?"-et énekelte, ha meg jó hangulat, akkor a Createam-es csajok, akik még a szöveget is átírták, hogy passzoljon hozzájuk. Mindamellett, hogy tisztelem a BKV-sokat, annyira azért nem voltak jók, és attól tartok, hogy emiatt a döntés miatt nem lesz túl nagy a következõ széria nézettsége- már ha fel merik vállalni...
Ezüstliliom 2010 jún. 13. - 23:47:29
(37/51)
Nekem a második helyezett tetszett a legjobban, de azt hiszem, a döntés indoklása elfogadható volt.
Ezüstliliom 2010 jún. 13. - 23:45:49 Előzmény pozsizsuzsi
(36/51)
Látom, már megint egyetértünk.:)
Ezüstliliom 2010 jún. 13. - 23:45:03 Előzmény ReignMan
(35/51)
Akkor nagyon nem figyeltél, mivel nem tátogtak. Élõ produkció volt, õk énekeltek. És ahhoz képest, hogy közük nincs a zenéhez, le a kalappal elõttük!:)
Kíváncsi lennék, hogy ha Téged bedobnának valami olyan tevékenységbe, amit addig sosem csináltál (pl. balett, szobrászat, versírás vagy bármi), milyen színvonalon teljesítenél. A mûsor lényege az volt, hogy merjük elengedni magunkat, merje az ember magát adni, és ezek az emberek ezt a feladatot remekül megoldották.:)
csancsy 2010 jún. 13. - 22:43:48
(34/51)
Egyetértek a párnás csajok voltak sztem a legjobbak. Ha közönségen múlt volna sztem, õk lettek volna az elsõk
babrafax 2010 jún. 13. - 22:17:36
(33/51)
Én is csalódtam az elsõ helyezetben.Kicsit üzletpolitika szaga volt.Szerintem az 5-fõs párnacsatás csaj banda benne volt a legjobb háromban.
mártimártika 2010 jún. 13. - 20:15:49
(32/51)
Jó volt a döntõ. Színes, izgalmas, mozgalmas.
A kupák helyezése fájdalmas csalódás,fõleg az elsõ helyezettel valamiért nem értek egyet, voltak jobb produkciók, a rangsorolás nem hozta a valódi érdemeket!!!!!!!!!!!