Judit Prehalek 2014 okt. 14. - 18:45:14 Előzmény Roxer
(25/45)
Imádtam én is!Akkoriban én már 18 voltam,de én is Florance Berg akartam lenni.Olyan határozott,öntudatos,bátor, néha kifelé kicsit hideg,néha szenvedélyes de mindezzel együtt igazi Nõ.
Judit Prehalek 2014 okt. 14. - 18:40:25
(24/45)
Örülök,hogy az M3 mûsorára tûzi.Annak idején néztem és nagyon szerettem,szomorúan olvastam Chantal Nobel balesetérõl.Most újranézem.Majd ezen a fórumon beszélgetünk róla.
K. Judit 2014 okt. 12. - 23:22:18
(23/45)
http://en.lyrics-copy.com/herbert-leonard/puissance-et-gloire.ht
(Legközelebb a "parole" vagy a "lyric" szóval keresd :)
Pünkösdi Kató 2014 okt. 12. - 20:47:52 Előzmény schenker
(22/45)
Köszi, nem jól írtam, a dalszöveget keresem.
schenker 2014 okt. 10. - 17:34:11 Előzmény Pünkösdi Kató
(21/45)
Íme Vladimir Cosma szerzeménye:
http://youtu.be/ytrTla7DuJE
Pünkösdi Kató 2014 okt. 09. - 17:19:07
(20/45)
Megnéztem már többször a youtube-on a fõcímzenét és a dalszöveggel is. Nagy pluszt ad egy sorozathoz a fõcímzene mellett a fõcímben lévõ képek, jelenetek is, mert az elsõ részekben még olyan ismeretlenek, majd ahogy haladunk a történettel, tartalmat kapnak. Jó felismerni, hogy ez a jelenet, kép van a fõcímben. Most is van 2-3 jelenet, ami beugrott, tudom, hogy miért az, amit láttunk, de a nagyrészükre nem emlékszem. A szereplõkre se igazán, hogy ki kicsoda, annyira várom már a sorozatot. :))

Kerestem a dalt a neten, de nem találtam. Igaz, nem mintha beszélnék franciául, de hátha valaki ügyesebb és rátalál. Linkelje már be legyen szíves.
10/10
Roxer 2014 okt. 04. - 10:45:25 10/10
(19/45)
Én is most akartam beírni! :)
Andrisné 2014 okt. 03. - 21:37:55
(18/45)
Végre láthatjuk újra a sorozatot vagy 30 év múlva, leírva is sok(k)... Az m3 csatornán október 14-tõl kezdõdik a sorozat, másnap megismétlik. Bízom benne, hogy minél többen fogjuk nézni és akár eszmét is cserélhetünk. :))
jbesenyi 2014 szept. 17. - 13:30:28 Előzmény Stirlitz
(17/45)
sziasztok,

engem a francia verzió is érdekelne..:) dobnál egy emailt ha esetleg egy másolás erejéig kölcsön tudnád adni? köszi szépen :)
offtopic
cellasto 2014 szept. 04. - 19:28:36
(16/45)
nagyon ismerõs a címe,tuti láttam anno,de nem tudom hová tenni :O
offtopic
balumalu68 2014 szept. 04. - 19:26:22 Előzmény Gábor 32
(15/45)
Szia!

Nagyon régóta keresem ezt a filmet!!!
Tudnál segíteni abban hogy megkaphassam, fizetnék is érte!!!!
köszi
balumalu68@gmail.com
offtopic
balumalu68 2014 szept. 04. - 19:25:54 Előzmény Roxer
(14/45)
Szia!

Nagyon régóta keresem ezt a filmet!!!
Tudnál segíteni abban hogy megkaphassam, fizetnék is érte!!!!
köszi
balumalu68@gmail.com
10/10
Roxer 2014 márc. 15. - 13:00:10 10/10
(13/45)
Az M3-on annyi régi sorozatot ismételnek,remélem egyszer ez is sorra kerül!
10/10
Roxer 2013 okt. 20. - 17:42:30 10/10 Előzmény Stirlitz
(12/45)
Nem tudok ilyenrõl,szerintem esélytelen!Talán felírat elõbb van hozzá!Persze az is csak úgy ha valaki önszorgalomból csinált!
Stirlitz 2013 okt. 10. - 00:39:15 Előzmény Roxer
(11/45)
Chateauvallon Original DVD-colléction hoz keresek szinkront , ha esetleg tudnál segíteni az ügyben , kérlek írj a kittiedina@gmail.com e-mail címre , Az összes rész megvan a díszdobozos kollekción , sajna eddig reménytelen volt hozzá magyar hangot keríteni. Üdv és köszönet : tomi
Pünkösdi Kató 2012 nov. 23. - 20:50:08 Előzmény zora
(10/45)
Szerintem a zenéje annyira szomorú. :(( Ha pont sírnék, akkor a zene hatására bömbölnék. Ettõl függetlenül tényleg csodálatos a zene, nemhiába, Vladimir Cosma szerezte, nagyon sok szép zenéje van.
10/10
Roxer 2011 jan. 15. - 16:46:53 10/10
(9/45)
Ha már szóba került, elõkerestem a videókazit és megnéztem 12.rész második fele,13.,14.,15.rész végig és a 16. rész eleje ami megvan,kicsit homályos a mai digitális adáshoz szokott szemnek,de nem rossz :)
Seven7Crown 2011 jan. 11. - 18:30:18
(7/45)
-Tényleg nagyon jó volt, és a zenéje is szép!
-De hiába, a franciák nem csak a filmekben, de a sorozatokban is nagyon jók!
-Talán mára egy kicsit halványabb a csillaguk, de még mindig valahol az elsõk között vannak!!
10/10
zora 2011 jan. 11. - 18:21:53 10/10
(6/45)
Nagyon szerettem, fõleg a zenéje maradt meg bennem.