Téma: A fiatalkorú

csilla89 2010 máj. 06. - 21:29:22 Előzmény Kreszcencia
(6/26)
sziasztok!

Nekem annyira nem tetszett,sokkal jobbra számítottam. Nem azt mondom, hogy rossz volt,vagy nem volt érdemes megnézni.Egy egész jó film volt,csak szerintem lassú.

Ami viszont szintén komoly film, és szerintem nagyon-nagyon jó: David Gale élete. mindenképp érdemes megnézni.
Kreszcencia 2009 szept. 20. - 15:14:51
(5/26)
A magyar cím szokás szerint rettentõen szar. Bár van köze a filmhez, de annyira nem a lényeget fogja meg, hogy majdnem az unszimpatikus cím miatt nem néztem meg, és az bizony kár lett volna. Annyi minden lehetett volna, például Leland világa vagy mittudomén, Az emberek szemében; de így elképzelem a párbeszédet, hogy 'Hé dude, és te láttad már A fiatalkorút?' Hát nem tudom, nem csoda, hogy életemben nem hallottam még errõl a filmrõl, ilyen címmel...
Egyébként nagyon jó volt az egész, a szereplõket is jól eltalálták. Ryan Gosling szemében tényleg ott volt az a megmagyarázhatatlan szomorúság és magány; Jena Malone meg mindig ilyen kicsit elveszett, kétségbeesett lányokat játszik, de azokat nagyon jól, megszerettem.
Viszont az is biztos, hogy ez nem egy feelgood film, szóval kell hozzá egy hangulat, hogy értékelni tudd.
aniko. 2008 aug. 18. - 13:51:38
(4/26)
ahogy látom ide kell írni h megnéztem...tetszett is.
tleg magával ragadó a film hangulata és az egész történet. a végén én teljesen másra számítottam, vagyis igazából nem gondolkodtam rajta mi lehet majd a vége. de ez nekem eszembe nem jutott volna...sztem annyira nem durva, amit tett inkább az h megmerte tenni. sztem egy csomó ember tök feleslegesen szenved...de remélem ezzel nem bántottam meg senkit.
Szike00 2008 júl. 06. - 17:23:23
(3/26)
tegnap megnéztem és teccet, kiváló film
kiscarac 2008 júl. 06. - 14:49:22
(2/26)
Megnéztem és nekem bejött.
A hangulata engem magával tudott ragadni. Elgondolkodtató volt számomra az, ahogy a fiú látta a világot, bár nagyon durva volt a tette, így azonosulni nem lehet teljesen a felfogással, de meglehet érteni valamilyen szinten.
Katie Adair Cutter 2008 júl. 02. - 23:19:09
(1/26)
Ha Lena Olin szerepel benne, akkor csak jó lehet! :-)