1/10
Szila73 márc. 14. 22:25:33 1/10
(7/7)
Az imént értünk haza ugyanarról az előadásról, amiről Jozsi1977 írt. Mi is leléptünk a szünetben. Nincsenek szavak... Ez a rendezés ennek a műnek a meggyalázása. Nagyon sajálom a színészeket, hogy az arcukat kellett adni ehhez a katasztrófához.
Jozsi1977 márc. 14. 21:06:27
(6/7)
Eljöttünk a szünetben. Percekig nem tudtunk megszólalni, annyira sokkoló volt az egész. Életünk legrosszabb rendezését láttuk. Amúgy a könyvet imádtuk.
1/10
zsofinha 2023 márc. 03. - 21:41:02 1/10
(5/7)
Ma mentem el megnézni. A könyv elolvasását szó szerint az előadás előtt fejeztem be, így annyira friss olvasási élményként ültem le izgatottan, hogy lelkileg még a hegyekben voltam, élt bennem a regény és tudtam, hogy csalódni fogok, hisz ezt képtelenség színházban ugyanúgy visszaadni, na de nem gondoltam volna, hogy ennyire szörnyű lesz! Viccet csinaltak a regényből. Semmi vicces nincs benne, ez kőkemény dráma! A felnőtt nő bugyuta stílusa akarta visszaadni a gyerek Nucát, pedig nem volt buta, csak gyerek és másféle tudással rendelkezett. Egy szó mint száz nagyon sok kritikát tudnék felhozni, egyszerűen annyira szenvedtem, hogy muszáj volt a szünetben felállnom és hazamennem! Wass Albert biztos forog a sírjában.
lincike1 2016 dec. 21. - 21:38:36
(4/7)
Dec. 27-én a Funtinelli Boszorkányra 2 jegyünk felszabadul. sajnos nem tudunk menni, ha valakit érdekel, írjon vagy hívjon 20/4196594
10/10
LajtaJ 2016 nov. 24. - 18:00:29 10/10
(3/7)
Ennek a darabnak a legnagyobb erénye, hogy végre kezdenek a nagy magyar írók mûvei ismét a színpadra kerülni, nem csupán a sorstalanok fércmûvei.

Azért ennek a Kerényi által rendezett darabnak a megtekintése elõtt érdemes elovasni a könyvet is, egyébként nem biztos, hogy a mû minden eleme érthetõvé válik a színpadon.
Dudvarek 2015 jún. 04. - 09:04:34
(2/7)
Wass Albert örök kedvencem, az Új Színház darabja is szerintem kimagaslóak. A színész gárdában sok a kimagasló egyéniség.
Sajnos a könyvet nem sikerült nálam visszahoznia a darabnak. Szépen elmeséli, tesz bele új vonalat, mint egy visszaemlékezés kerül elénk a történet, de azért ennél most azt kell mondjam, a könyv élményét nem sikerült visszahoznia. Kicsit szegényesnek éreztem a díszletet, kicsit elnagyoltnak a párbeszédeket. Persze ez a mû alapvetõen annyira gyönyörû, hogy gyönyör a léleknek, és igazán örömteli látni, hogy színház mûsorán van a darab, telt házzal hónapok óta. De a Funtineli nálam marad a könyv.
1/10
azem 2015 ápr. 27. - 14:20:31 1/10
(1/7)
ennyi rajzfilmfigurát még nem láttam egyszerre színpadon