szeretet 2021 ápr. 16. - 14:07:11
(3/3)
INKÁBB ÉLNI KELL MERT ELFELEJTÜNK .....MINDENT AMI ÉLET AMI EMBERSÉG AMI ISTENI JÉZUSI MÜKÖDŐ TUDÓ ÉLET.....CSAK JÉZUS AZ AKIVEL ÉLET VAN....KÖVETÉSE ÉLETI PÉLDÁJA EMBERI LÁTÁSA ISTENI EGYSÉGBEN HARMONIÁBAN LÉTEZŐ....A TORINOI LEPEL PÉLDA MINDENRE MINDENKINEK MINDENHOL.....ÉLET SZERETET EMBERI ÉRTÉK JÉZUSI ISMERETET.....BOLYGÓNKAT VÉDENI ÉLŐLÉNYEKET ÉLTETNI NÖVÉNYI ÉTRENDET FOLYTATNI....MINDEN KÁROS ANYAG MENTESEN ÉLNI.....CSAK JÉZUSSAL
10/10
gyimes 2011 dec. 17. - 08:12:59 10/10 Előzmény cservakg
(2/3)
Csak most ,tegnap éjjel láttam a filmet elõször, a borbély szûkebb hazájában Hidegségpatakán él, magam is voltam "páciense". 7 éve élünk a csángók között-a Boglárka vendégházat üzemeltetjük-, de még mindíg nagy öröm látni és beszélgetni az ottani emberekkel. Érdekes, különleges és fõleg stresszmentes világ...:)Vajon mikor ismétlik a filmet??
10/10
cservakg 2010 aug. 08. - 23:07:09 10/10
(1/3)
Fenomenális volt. Végtelenül szimpatikusak voltak az ottani emberek és maga a borbély is. Elgondolkodtam, hogy mennyire elvesztettünk valamit a sok Mp3,DVD, Blue ray, digitális dekoder és stb világát hajszolva. Nem mondom, hogy így akarnék élni, de õk tudnak valamit amit mi nem. Örülök, hogy megnéztem, ajánlom mindenkinek.