italoman1 2007 febr. 17. - 19:24:31
(2/102)
Szerintem nézd meg legalább még egyszer, ha teheted. Annyira sokrétû a mondanivalója és a jelképrendszere, hogy mindig fel lehet fedezni benne valami újat.
Newcastle United 2006 márc. 28. - 23:46:00
(1/102)
A filmtörténelem talán legnagyobb alkotása, legalábbis én ehhez foghatót még nem láttam.