Téma: A holló

2/10
Gulácsi Péter szept. 15. 21:47:34 2/10
(18/18)
Ez egy rakás szar. A főszereplő úgy néz ki mint egy tenyérbemászó emós drogos buzi, az első órában SEMMI NEM TÖRTÉNIK, csak egy beleerőltetett erőtlen love story.
Az erőszakot túltolták és végtelenül öncélú az a kevés ami van benne.
A Hollóhoz SEMMI KÖZE NINCS A FILMNEK.
Az utolsó fél óra aránylag látványos, de így is halálosan gyenge. Azért adok rá 2 pontot, mert itt-ott van egy kis látvány, de nem így sem feledteti el velem, hogy meggyalázták vele az eredetit...
9/10
csikzoli szept. 09. 00:15:33 9/10
(17/18)
Én rengeteg 1 pontot osztottam már ki.
Mégis ez a film teljesen nézhető kategória.
Főleg, ha valaki a Deadpoolt szereti, annak ez tökéletes egy esti filmnek.
Zoli2024 szept. 03. 23:45:42
(16/18)
Meg gyalázták az alap - remek művet! Ez egy rakás szar, annyit ér, mint amit lehúzok a wc-n reggelente....
7/10
gshh aug. 31. 20:29:54 7/10
(15/18)
A kommentekből valamiért fröcsög a gyűlölet. Ez csak egy film, Srácok. Akik esetleg még nem látták a filmet, nagyon kérem, hogy ne azokra a kommentekre alapozzanak, amelyeknek az alkotói elaludtak a filmen vagy nem nézték végig, esetleg egy 31 éves filmhez hasonlítják (valamiért). Elég ritkán kommentelek itt, általában akkor, ha egy film nagyon tetszik. És ez most sincs másképp. Nem tudom, hogy milyen volt az eredeti, de hogy őszinte legyek nem is érdekel. Tartalmilag nem volt nagy szám, ahogy alapvetően felejthető is, ugyanakkor szórakoztató két órát adott. A pozitív karakterek szerethetőek voltak, míg a negatívak kellően ellenszenvesek, így még izgalmasnak is mondanám a filmet. A casting viszont nagyon jól sikerült, ami jó, mert ellenkező esetben ez a film szerintem is halott lenne. Jó ideig nem fogom megnézni még egyszer, viszont én tudom ajánlani. 10/7
1/10
Csalódott aug. 30. 21:07:52 1/10
(14/18)
10/-1 Egy órát néztem belőle. Lelketlen élettelen hulladék film. Drogos ellenszenves semmirekellő girhes tinipár lemészárolva. Tipik mai semmirekellő kitartott tinikről szól. A főszereplő srác próbálja túljátszani a szerepet, nagyon nem megy neki, pedig az Az ban jól alakított. Ezt nemhogy lepontoznám, hanem még be is tiltanám, mivel a mai gyengeelméjű drogos identitás zavaros züllött depresszíós nagy többségű tiniknek nem kéne ilyeneket nézni, mivel így is idióták- semmi tartás nincs bennük...
A Brandon féle Hollónak bármelyik perce többet ér ennél a szarnál. Még ma is beleborzongok, mennyire eltalálták a feltámadós részt anno, amikor kimászott a sírból... Illetve nem rágták a szánkba, hogy mi is történik, miért tér vissza, egyáltalán hogyan is támad fel, mégis a kevesebb több. Sokkal átgondoltabb története van . Az egy tökéletes film volt.
Ennél semmi nem sikerült abból. Talán a CGI az jó volt, de anno anélkül is 1000x jobb filmet csináltak...
Lassan félek leülni megnézni egy mai filmet , főleg ha remake ... Annyira nem találja meg a hangot ez a bukott generációt megcélzó sátánista elfajzott korcs "modern" filmipar.
Pár évet pihenteni kell a filmnézést, amíg a régi retro stílus újra visszatér...márpedig visszatér, mert örök körforgás van. Kicsit kifakadtam, mert ennek a filmnek az eredetije egy nagy klasszikus volt, és nagy kedvencem a mai napig. Brandon Lee utolsó filmje, amely forgatása során életét is vesztette. Azt hiszem készült egy vagy két folytatása de az is nagyon léc alattira sikerült.
Engem nagyon megbántott ez a fajta újragondolása annak a klasszikusnak. Én kegyeleti okokból se engedtem volna anno folytatni nemhogy most remakelni azt a remek filmet.
Én javarészt negatív kritikákat írok, de itt megjegyzem, hogy ennyire negatívan még egy filmhez sem álltam ...
Én nálam ezzel nagyon mellélőttek. A rendező nevét még majd kigooglizom, hogy véletlenül se nézzek tőle több filmet.
10/-2 így az írás végére , mert mégjobban felzaklatott mire ezt leírtam ;-)
2/10
Mace aug. 28. 12:40:16 2/10
(13/18)
Én az eredeti filmből is inkább csak a soundtracket szerettem.
Skarsgård jobb színész Lee-nél, de a karaktere nagyságrendekkel gyengébb.
Teljesen értelmetlen ez az újragondolás, ráadásul még Danny Houston ordenáré ripacskodását is el kell viselni.
4/10
KriszXD56 aug. 27. 06:29:43 4/10
(12/18)
Spoileres!

Öszintén szólva aludtam rá egyet hogy ülepedjenek a dolgok, de még így sem látom csúcs filmnek (megmaradt az a lanyos limonádé érzet) Ha az eredetihez mérem akkor meg inkább poshadt viz... Nyitunk egy főgenyával aki a halhatatlanságért cserébe ártatlan lelkeket küld a pokolba azzal hogy beledünnyög áldozatai fülébe gyilkosságra (mint a videón Skarsgard barátnőjét) vagy öngyilkosságra kényszerítve őket. Egyébként nem túl kidolgozott annyit tudunk meg róla hogy Német szereti a zenét meg kefével fésülgeti a haját... :) kb az első háromnegyed órában semmi érdekes nem történik keztem azt hinni hogy ez egy romantikus film. Aztán az eredetiből ismert gyilkosság Skarsgard alkut köt a hollós csávóval (akiről szintén nem sok minden derül ki esetleg valami révész féle lehet...) hogy bosszút állhasson. Egyedül csak a operás jelenet amit tudok jóként értékelni. (Csöppnyi gore akcióval fűszerezve) És biztos jó ötlet a végső bunyót a főgenyával pár perc alatt lerendezni? Még egy hosszú monológot sem mondhatott :) Az utolsó 20 perc menti meg a filmet mert a többi elég érdektelen és már már untat.
1/10
The Last Mohican aug. 26. 21:35:29 1/10
(11/18)
Nézhetetlen hulladék. Az eredetihez semmilyen szempontból nem mérhető, max. a srácnak is jó fizikuma van, de ez minden. A szinkron is gyenge, a színészek is, az operatőri munka is, zenéről ne is beszéljünk. Nem érdemes rá jegyet váltani, bár aki nem ismeri az elsőt, és 20 alatti, annak akár tetszhet is.
10/10
GrayFullbaster aug. 26. 21:27:08 10/10
(10/18)
Zseniális film volt. Nekem rég tetszett valami ennyire. 😁
2/10
perry aug. 26. 18:09:21 2/10
(9/18)
Film cápa 1: Na etessük be a közönséget hagy csilingeljen a kassza.
Film Cápa 2: De mivel is az originális film olyan mint a fehér holló -Ó akkor legyen fekete (Co.én)
Film Cápa 1: Most , hogy mondod a Holló.
Film Cápa 2: Nyomjuk bele ezt a feltörekvő fiatal titánt Bill Skarsgård-t meg a FKA Twigs-t
Film Cápa 1 Ja,ja koprodukció akkor lesznek kiváló európai színészek is benne.
Film Cápa 2 Na és kinek adjuk a rendezést? A Rupert Sanders szabad?
Film cápa 1 Ő még a sz. is aranyat csinál.
AZÉRT MÉGSEM....
joey l aug. 26. 16:42:22
(8/18)
Lee nyomába sem léphet, Nyugoj Békében!
3/10
rob75 aug. 25. 23:15:23 3/10
(7/18)
Én most néztem végig! Meg sem közelíti az első részt !Még a második is jobb volt amiben nem Brandon szerepelt! Elég gyenge eresztés! Kár érte!
NHK aug. 25. 21:04:35 Előzmény magellan24
(6/18)
Nem láttam de ez koppintás tesó látszik nincs érzéked a filmekhez bár te dolgod!
magellan24 aug. 25. 19:17:25 Előzmény NHK
(5/18)
Még nem is láttad ezek szerint. Jajj
1/10
DZS1999 aug. 25. 02:26:38 1/10
(4/18)
Szegény Brandon Lee forog a sírjában… Adtam neki egy esélyt. Kár volt.
8/10
New-man aug. 23. 10:54:00 8/10
(3/18)
Nekem ez is tetszett, bár az eredetit nem láttam.
1/10
vikique aug. 23. 01:16:39 1/10
(2/18)
It is deeply disappointing to witness the portrayal of the main characters as junkies in the remake. This deviation from the original narrative feels senseless and disconnected from the core story. How can anyone believe that true love could be born in rehab? Even after escaping that environment, the characters continue using drugs, further straying from any notion of genuine love. The original **The Crow** did not rely on convoluted background stories for its characters. Instead, it masterfully conveyed the essence of true love through fragmented memories, photographs, colors, and music. This minimalist approach was powerful and effective, capturing the audience's emotions without unnecessary exposition. In contrast, the remake suffers from a terrible screenplay, lacking the soul that made the original so impactful.
NHK aug. 16. 09:33:27
(1/18)
Hű de egy unalmas film lesz :( nem tudnak már mit csinálni csak koppintanak