Téma: A kaptár

9/10
totoja 2007 szept. 16. - 21:01:31 9/10
(25/145)
ÍÍÍÍÍ.....au...au....jáááááj...ez most nagyon fájt! Hát mi ez,ha nem horror kedves Tomázia???
egon_von_compact 2007 szept. 16. - 19:46:30
(24/145)
Nem a legjobb játékadaptáció(Resident Evil,ha így ismerõs...).Egyébként akármelyik játékból filmet csináltak,(Mortal Kombat,Street Fighter,stb.)mindegyik elég sz#rul sikeredett.Az a durva,hogy talán még ez a legjobb:)
norton15 2007 szept. 16. - 12:29:58 Előzmény vanessa
(23/145)
A kaptár maga volt az a hely, ahol a zombik dolgoztak, mielõtt zombikká lettek. Azért többet vártam a videójátékok alapján.
tomázia 2007 szept. 16. - 12:23:32
(22/145)
Nem horror ez thriller, de annak is egy gyengébb mûfaja.
vanessa 2007 júl. 09. - 03:42:35
(21/145)
:-D kb én is igy vagyok a filmel, de nekem sikerült végignéznem (nem kis eröfeszitésbe került)de, fogalmam sincs , hogy miröl szol, csak azt értm hogy a zombik meg akarnak enni mindenkit!!!Mi köze ennek a kaptárhoz?És a NAGY kérdés:A FILMBEN MI AZ A KAPTÁR?????
10/10
-The Corrs- 2007 jún. 07. - 19:15:54 10/10
(20/145)
az egyik kedvenc filmem!!!!!! naon szeretem ^^
Bov 2007 máj. 12. - 17:15:42
(19/145)
Nekem tetszett a film, én is többször láttam, bár van benne 1-2 hiba, de a zene, és az egész felépítése jó :)
kevinspéci 2007 ápr. 12. - 09:39:22
(18/145)
A hangulata nem rossz, de nem egy kiemelkedõ film.
Elég vicces alakítások vannak benne. Misel Rodrigez inkább magazinba való, mint filmszínésznek.

Egyszer bõven elég ezt látni.
Gabrielle Solis 2007 ápr. 06. - 08:52:54
(17/145)
Nagy kedvencem ez a film !!!! Sokszor megnézetem már és mégtöbbször megfogom :) !!! Nagyon Cool !!!
gojszi 2006 dec. 22. - 10:31:18
(16/145)
A film szerintem igényes. Ahogy a második része is. Ami számomra gyengesége, hogy nem történt semmi, ami megrengetett volna. Ürességgel jöttem ki a moziból, csalódás volt (a látványt leszámítva). A hangulata 4-es az ötbõl, csak kár, hogy nagyon hasonlóak a helyszínek. Nem érezni a mozgást, hogy tartanak valamerre (az elsõ részben). Se füle, se farka. Persze, valakinek ez jön be. Részemrõl egy egyszerû marketinges film. Keretet ad a sok kis fan-figurához, gyorséttermi akciókhoz, pólóhoz, bögréhez, söralátéthez, és egyiknek sincs köze a filmhez! És végtelen sokáig lehet nyújtani a tésztát. A második részt végigszenvedtem, de az, ha lehet, még sablonosabb történetet adott (ez a vírus-dolog már nem elég...nekem), nem sok maradt meg belõle.
A játékot nem ismerem, egyszer láttam csak egy parás részt belõle. Az horror volt.:)
Ahogy amatõr is mondotta, ez a tudományos-fantasztikus-világokatmegmentõakcióhõsfilmek között egy igen jól sikerült darab. (a Holtak Hajnala? AVP?...csak nem ezek is Uwe Boll mûvei?:D...LOL!) De mögöttes tartalmat nem nagyon találni benne. Persze, csak én nem tudom értékelni eléggé a zombis filmeket:)
Minden jót, és boldog kalácsot mindenkinek!
3/10
Redfield 2006 dec. 13. - 23:17:46 3/10
(15/145)
A filmet pedig azért kell kritizálni, hogy ne csak egy, beszûkült látásmód érvényesüljön, és normális, értelmes emberek módjára meg lehessen vitatni a véleményeket. Vagy csak szimplán kifejteni azokat. Ezek a fórumok például nem azért vannak, hogy az embert minõsítsék, hanem hogy a filmeket. És ha nem tudod elviselni, hogy valaki esetleg más véleménnyel van egy filmrõl, mint te, és ezen ilyen színten felháborodsz, akkor azzal már magadat minõsíted, ami szintén nem ide való. Csak ennyi.
vOrOn 2006 okt. 20. - 17:10:39 Előzmény kaisaku
(14/145)
Egyetértek, ahhoz a típushoz tartozik, akik minél érettebbek, annál kívánatosabbá, szebbé válnak. ;-)
kaisaku 2006 okt. 15. - 21:35:11
(13/145)
S.W. gyönyörû nõ. Szerintem. A legszebb az utolsó Alien filmben, de a Hófehérkében sem utolsó.
A második Kaptáron sírva röhögtem. Egyszerûen kínos. Hol van ez egy "Erdõ Szelleme" :) vagy egy Holtak hajnala szerû alkotástól...
vOrOn 2006 okt. 15. - 11:45:14
(12/145)
Michelle Rodriguez miatt néztem meg a filmet, és nem Milla Jovovich
vagy a hiányzó színészi teljesítmény, sztori, cselekmény vagy
effektusok miatt.
Ha nõi színészi teljesítményre vágyódom egy ami filmben, akkor "nemszép
csajokat" nézem - pl. Sigourney Weaver, Whoopi Goldberg, etc..

Doom szintû film, az ilyet vagy szereti/nézi az ember, vagy nem.
Egyszerû késõ estei "ijeszgetöke".
Aikidoka 2006 aug. 29. - 21:26:30 Előzmény Balu8742
(11/145)
Szia! Te játszottál a Resident Evil valameik részével????? :) Azthiszem ezzel le is írtam a véleményem a filmrõl.
Balu8742 2006 aug. 25. - 07:41:59
(10/145)
még1 kép , mert le maradt....
:-P
Balu8742 2006 aug. 25. - 07:39:57
(9/145)
Hello!

Szerintem nagyon jó film és a játékot nagyon jól vissza adták (nem mint 1 -es filmekben ld.: DOOM , Alone in the dark)
Bár szerintem a 2. rész 1 fokkal jobb volt, talán a történet kibontakozása miatt.
2007- ben jön az új rész Resident Evil - Extinction minden esetre nagyon várom !! :-D
Egy két kép az új részbõl akit érdekel:
oRsy21 2006 aug. 24. - 20:27:59
(8/145)
Szerintem is egy jó film, bár én se ismerem magát a játékot, ergo nem abból indulok ki. Van benne minden ami kell, még egy kicsit érinti is a horror kategóriát, bár szerintem nem oda kéne sorolni (sok helyen láttam kiírva, hogy akcióhorror, meg mit-tudom-én). Egyébként pedig a csaj is valamilyen kém-féle, úgyhogy ezért van az, hogy "a jócsaj ügyesebb a kommandósnál".
3/10
Redfield 2006 júl. 25. - 00:18:36 3/10
(7/145)
Egy értelmes hozzászólás a másik oldalról. Nem rossz, de próbáld ki a játékot. Az egy kicsit másmilyen, és az valóban horror! Egyébként ha már itt tartunk, akkor a Silent Hill szerintem még a legjobb adaptáció a témában. Az visszaadja a játék hangulatát, és bizonyos színten a történet sincs hazavágva. Van benne fordulat, meg sokkhatás, ÉS amiért mindenkinek sír a szája: rejtély, titokzatosság, MEGMAGYARÁZATLAN DOLGOK. Ez is jelzi, hogy hol szakad a part, a lövöldözõs akció/horror filmek nem azoknak készültek, akik gondolkodni is szeretnek. (tisztelet a kivételnek) Azért tartom igénytelennek, mert ez számomra olyan, mint az a gépzene, ami ugyanazokat az elemeket ismétli, és csak arra megy, hogy kiváltsa a megfelelõ hatást mindenkibõl. Csak az pityereg, aki ennél többre vágyik. Hát nem könnyebb beleélni magad a sztoriba úgy, hogy egy kicsit az eszedet is igénybe veszi a film? :)
amatõõr 2006 júl. 24. - 18:26:31
(6/145)
Juj, naon nem szeretitek ezt a filmet, de én kiállok érte. A játékot nem ismerem, amibõl lett, csak a filmet láttam, és az szerintem szórakoztató volt.
Az "igénytelen" jelzõ meg elég fura számomra. A parlagfû az, ami igénytelen. Egy film max akkor igénytelen, ha rossz a kidolgozás, pocsék szereplõk vannak; vagás, rendezés, díszlet nem jó, a végén ferdén és helyesírási hibákkal jönnek fel a betûk stb.
Mindig a saját kategóriájukban kell értékelni a filmeket. Akciós-lövöldözõs zomibifimek küzül ez igenis király.
És megint itt van az "ahogy azt móriczka elképzeli" effektus, amit világéletemben nem fogok megérteni. Egy földalatti szupertitkos laborban zombik lézengenek, szuperintelligens számítógép lézerrel darabolja az embereket, ezzel minden oké, de az már hihetetlen, hogy a jócsaj ügyesebb a kommandósnál.
Ha Tomot ügy megüti a Jerry, akkor meg kiloccsanna az agyveleje.... Szóval értitek.