willturnerfanlány 2006 júl. 25. - 14:03:42
(116/816)
és az nagyon perverz volna ha kiderülne hogy will és elizabeth testvérek.
fúj...
remélem hogy jack marad a hajónál.
ja és szerintem semmi utalás ninjcs az elsõ részben hogy tesók lennének
willturnerfanlány 2006 júl. 25. - 14:00:52
(115/816)
csak reménykedem tényleg hogy ne jack legyen elizabeth hapija.
szerintetzek kivel jön össze a tia?
barbarossával?:D
willturnerfanlány 2006 júl. 25. - 13:59:27 Előzmény Redfield
(114/816)
ja és szerintem az amit a végén ittak egyszerûen csak pia volt :D
willturnerfanlány 2006 júl. 25. - 13:58:05
(113/816)
tutkó hogy vhogy megoldják a poénokat mondom a rollingstones gitárosa lesz jack apja aki biztos olyan ügyefogyott mint õ.
jimmykalóz 2006 júl. 25. - 12:41:02
(112/816)
Hát nem tudom...testvérek??ez elég beteg megoldás lenne!szerintem.Ilyet max a fûrész 3. részébe tudnék elképzelni:)
Barbarossa azért maradt életben,mert elmentek érte is a világ végére.azért fogja tudni õ az utat.A néger néni a kulcs.Az tud mindent!:)
Will megszerzi Elizabethet,Jacknek meg lesz egy hajója.
A 3. részben csak az lehet gázos,hogy sokáig nem lesz benne Jack!Mert az õ poénjaitól aztán össze lehet borulni,de csak megoldották valahogy,a végén meg már úgy is jön...
Nyáron meglátjuk!
glint 2006 júl. 25. - 09:01:27
(111/816)
Sziasztok!
Ezt már biztos kibeszéltétek, de azért megkérdem, h ti is úgy értelmeztétek, h Elizabeth Jackbe szerelmes? Hisz a tájoló a szíve vágyát mutatja, ami Jack felé irányult mindig..
Amúgy a film nekem naon tetszett, sztem jobb volt mint az elsõ..asszem újra meg is nézem a 2.-at :D
total.sec 2006 júl. 25. - 08:12:48 Előzmény Redfield
(110/816)
Nem nagyon értem mibõl gondolod hogy Elizabeth és Will testvérek.Nekem nem igazán jön le az elsõ részbõl.(De a feltevésed nagyon tetszik,én úgyis Jacknek drukkolok)
aurelius 2006 júl. 25. - 05:35:17
(109/816)
Szerintem is nagyon jó film volt. Minden jó volt benne, és most a szinkron is jobban sikerült, mint az elsõ részben. Látom ez a szerelmi szál mindenkiben mély nyomokat hagyott :D Bár én inkább azon gondolkoztam, hogy él még mindig Geoffrey Rush (Barbossa kapitány). Mintha az elsõ részben szíven lõtték volna.
9/10
Redfield 2006 júl. 24. - 23:52:25 9/10
(108/816)
Én nem akarom. :) Nem vagyok tagja a tinik Bloom-ért klubnak. Párral lejjebb részletesen kifejtettem az álláspontom, de ötlet az van. Mi van, ha az lesz a megoldás, hogy (és már megint, mint mindíg) Will és Elizabeth testvérek? Az elsõ rész elejébõl következtetek, és nem találtam túl sok okot, hogy ki legyen zárva. Mindenesetre sokkhatás megintcsak lenne a rajongók körében... :)
Davyd 2006 júl. 24. - 15:47:31
(107/816)
Nagyon jó volt ez a második rész!! Remélem a 3. is legalább ilyen jó lesz. Volt benne humor, izgalom,látvány, szóval nekem nagyon tetszett. Én pl nem is gondoltam volna, hogy a 2. részt többen nézték meg az 1. héten mint a Titanic-ot...
9/10
Redfield 2006 júl. 24. - 15:10:59 9/10
(106/816)
Valóban valószínû, hogy Will Turner nem marad hoppon a harmadik részben, mert azzal a sok sok rajongó nem lenne boldog. AZONBAN: szerintem egy kicsit túl erõsre sikeredett ez a másik szerelmi szál, nem gondoljátok? Ki nem mondott érzelmek, és azok teljes megtagadása valamiért, amit már ismert, hiába vágyik arra a másikra. Jack pedig... õ visszament, mert szerelembõl vágyik a nõre. Ha másképp lenne, nem tette volna meg, amit tett. Azt pedig nem tudom: feltûnt e, hogy Elizabeth nem ivott a pohárból, amiben a bánat gyógyíre volt. Gyötrõdni akart, azért amit tett, és ez sem egy kis érzelmi semmiségre utal. Na mind1. Miután már így kidobáltuk a spoiler-eket, szerintem a harmadik rész sem lesz elszúrva, hisz már réges rég meg lehet a sztori, és forgatják. Csak nagyobb a kapocs a kettõvel. Az "új" szerelem mélyebb nyomot hagyott mindenkiben, mint ami meg is történt a végén. Ez volt a nagy csattanó, amire senki sem számított, és hogy mi lesz? Kíváncsi vagyok, hogy hoznak ki ebbõl happy end-et. :)
total.sec 2006 júl. 24. - 12:23:32
(105/816)
Köszi a válaszokat.
Én marha még nem néztm meg a dvd legvégét pedig már évek óta megvan.
Na most rögtön meg is nézem.
Titti 2006 júl. 24. - 11:47:19
(104/816)
Szia!
A kérdésedre felelve,a majom úgy lehet még mindíg élõhalott,
hogy a film végén(miután felsorolták a neveket ,szerepõket blabla.)a majom visszaúszott abba a barlangba, ahol a láda van és kilopott belõle egy aranyat.Ezután mutatták ahogy a holdfény megvilágítja,de a többit már biztos tudod.
willturnerfanlány 2006 júl. 24. - 11:44:15
(103/816)
azért halhatatlan a majom mert a kazetta vagy dvd végén láthatod amikor a majom lenyúl egy érmét.:D
nem élõhalott a barbarossa.
amikor elõször jártzak a filmben tiadalmánál lehetett látni hogy a majom ott virnyákol valikinek a lábánál.
én remélem hogy jack nem elizabethtel jön össze inkább tiával:D
total.sec 2006 júl. 24. - 10:48:08
(102/816)
Jack apját a rolling stones gitárosa Keith Richards alakítja majd.
Szerintem Elizabeth Will felesége lesz és Jack csak kítérõ volt neki,hogy kipróbáljon valami újat.Én drukkolok hogy Jack találjon magának valami csajt.
Érdekes lesz hogy Barbarossával kell majd dolgozniuk.
Egy kérdés : Barbarossa vajon most élõ halott nem?Ha az elsõ részben feloldották az átkot akkor a majom miért élõ halott még mindíg?
Maul 2006 júl. 24. - 10:36:22
(101/816)
Sziasztok
Múlthéten megnéztem a fimet. Nekem tetszett, akinek tetszett az elsõ rész annak csak ajánlani tudom. A film nekem úgy tünt, mintha egy új történettel folytatták volna az elsõ részt. Ugyanazok a szereplõk, hasonló kaliberû poénok. Ebbõl csak azt akarom kihozni, hogy általában azok a filmek amikbõl több részt csinálnak azok elveszítik az új érzését, kissé unalmassá válnak, de itt még nem érztem ezt. Ami nem tetszett benne az Elizabeth kavarása Jackkal. Szerintem fölösleges volt, a történeten nem sokat változtatott. A film végén utalást tesznek a 3-ik részre. Ha megcsinálják, akkor keményen fel kell kötnie a gatyáját a rendezõnek, hogy valami új, eladható dolgot hozzon ki a harmadik részbõl.
jimmykalóz 2006 júl. 24. - 10:33:13
(100/816)
Szerintem Barbarossa megtalálja Jacket és egymásba szeretnek a végén...:)
A fekete jósnõ vagy mi meg a zombi majomba!Így kerek lesz a történet:)
De ha mégsem így lenne azért akkor is megnézem,de szerintem biztos ez lesz a vége.
willturnerfanlány 2006 júl. 24. - 09:49:46
(99/816)
ja és én még azt olvastam hogy vmilyen zenész alakítja mnajd jack sparrow apját.
így ha nem is tünik fel egy mideig jack majd rajta nevetünk
willturnerfanlány 2006 júl. 24. - 09:46:05
(98/816)
az nagy kiszúrás lenne ha elizabeth összejönne jackkel mert 2 részen át reménykedtünk.
szerintem...
remélem jó lesz a 3 rész bár ami ezt aleírást illeti nem túl eseménydús de persze a 2. résznek se írták le az egész történetét.
én reménykedem benne hogy will és elizabeth fognak smárolni a végén nem jack és elizabeth.
de egyébként se illenek össze jack meg elizabeth.
CyberDj 2006 júl. 24. - 09:03:12
(97/816)
A bemutató május végén lesz 2007-ben, nem pedig júniusban...