Móki 2007 jún. 06. - 13:16:36 Előzmény 123
(97/357)
Replikázz csak nyugodtan, ha attól jobban érzed magad. Csak még annyit, hogy szívesen megnézném azt a filmet, amiben Te közremûködsz mondjuk egy rendezõi szerepben.... Mielõtt leszóltok valamit, gondoljatok bele, hogy másoknak mennyi munkájába, energiájába, stb. került, hogy mi megnézhessük. Amúgy ha annyira szörnyû lenne, már az USA-ban megbukik, és hozzánk el sem jut.... (Apropó a Vissza a jövõbe egy sokkal színvonalasabb film...:))
diadora 2007 jún. 06. - 13:16:20
(96/357)
huhh, hát nekem se esett le, hogy a kissrác Willék fia. de õszintén szólva nem ez volt az egyetlen zavaros dolog a filmben. nálam az elsõ rész marad a nyerõ. Depp skizofrén jelenetei viszont bejöttek:D elég jól csinálta a Titkos ablakban is.

és a Prison break2 Kim ügynökét észrevettétek? õ se volt semmi:)
Ashley0715 2007 jún. 06. - 10:25:04
(95/357)
szerintem jó film volt!!! bár azt nem értem hogy lehetett az a kisfiú Will és Elizabeth fia hiszen nem úgy kezdõdött a film, hogy a jövõben járunk vagy igen? csak én nem vettem észre!
123 2007 jún. 06. - 00:19:43
(94/357)
Idáig is zavaros volt az egész számomra, mostmár inkább kaotikus: az elején az Will és Elizabeth fia volt? Heeee??? Hogy, miért, és egyébként is...??? Erre rá kellett volna jönni? Nem mintha így bármi értelmet nyerne a dolog... Valaki szakértõ felhomályosítana egy földi halandót?
Regan 2007 jún. 05. - 22:11:54
(93/357)
Nekem személy szerint tetszett, mindössze az zavart, ami általában a folytatásos filmekben zavar: hogy sose úgy írják tovább a történetet, ahogyan magamban továbbszövöm. Persze, nem azt várom el a szerzõktõl, hogy úgy gondolkodjanak, mint én, de bármelyik film harmadik részét elhúzzák egy olyan irányba, ami már teljesen távol áll tõlem. És érdekes módon mindig a harmadikat.
Gabi91 2007 jún. 05. - 20:27:36
(92/357)
hááát..., jah ez nem a legjobb film volt amit életemben láttam, az biztos... Azt viszont nem értem, h. ez miért volt jobb mint a 2?? Mert sztem tuti nem. A skizofrénia pedig a film "csúcsa" volt Az egyetlen és igazi Karib-tenger kalózai a Fekete gyöngy átka volt: vicces párbeszédek, kerek történet. De ez így sikerült.
A két hajó csatája viszont sokat dobott a látványon, szóval nálam mondjuk 10 pontból 5, max 6 pontot kap...
Az elsõ kettõhöz képes óriási színvonalzuhanást láttunk, szóval ha ilyen ütemben laposodik a történet NE legyen 4. rész...
myszo 2007 jún. 05. - 20:25:31
(91/357)
glamnek szeretném megmondani, hogy a kisfiú a film elején Will és Elisabeth fia. Ha megvártad volna stáblista végét láttad volna. Amúgy nekem negyon tetszett, de lehet csak Depp miatt, mert õt csak imádni lehet.
vegvaribalazs 2007 jún. 04. - 18:05:18
(90/357)
Szentem naon jóóó!!!!!!! Fõleg a csata jelenetek,az örvényben!!! Ajánlom nézzétek meg!!!
Will7 2007 jún. 04. - 18:04:47
(89/357)
IMÁDOM!
Will7 2007 jún. 04. - 18:04:01
(88/357)
Ráadásul még vicces is!Fõleg Jack!
Mikor ott van a hajón Will-el és azt mondja hogy:
nem tûnik fel hogy nem tûnik fel semmi?
Igaz hogy komolytalan mondat,de mégis vicces!
És nagyon izgalmas,érdekes,és még sorolhatnám,de inkább nem akarok könyvet írni!Ha röviden összefoglalom,akkor csak azt tudom mondani hogy király!
Will7 2007 jún. 04. - 17:58:30
(87/357)
Láttam,és szerintem nagyon király volt!Imádom!Ez a világ legjobb filmje!Én is ajánlom mindenkinek,és ha én imádom,akkor halgassatok rám,és nézzétek meg,mert nagyon király!Ennél semmi sem jobb!Aki Karib-tenger kalózai mániás,mint én,az ha tudja,nézze meg,mert nagyon király!Olyan király,hogy azt sem tudom,mit mondjak!Ezt szavakkal nem lehet kimondani hogy milyen jó!Úgyhogy megintcsak azt mondom hogy király!Mást nem is lehet rá mondani!
s.peti 2007 jún. 04. - 16:25:25
(86/357)
Sziasztok!
Megnéztem a A Karib tenger nkalózai 3-at!Nekem teccet!Szerimtem teljesen érthetõ és befejezett volt!És azt gondolom nem lesz több rész!Jók voltak a szereplõk fõleg Keira!A 2. rész egy kicsit jobb volt de az 1.-nél ez jobb lett!Ajánlom mindenkinek!Jó film!!!
Acme 2007 jún. 04. - 11:39:36
(85/357)
Követhetetlennek címezni elég nagy badarság, bár tény, sok az ostoba ember. A hangulat szerintem abszolút nem hibázott. Keira végre kevésbé volt nézhetetlenül p*csás, mint korábban. Bár nem volt annyi hasfogós poén, de ez nem is baj, az elsõ két rész amúgyis hemzsegett az ostoba tinilányoknak szóló humortól. Egyedül a csata közben lebonyolított esküvõnél feszengtem egy pöttyet.
123 2007 jún. 03. - 20:33:59
(84/357)
Hadd replikázzak a kérdésnek megfelelõen: Most komolyan, te ezt komolyan kérdezed??? Szerinted miért járnak moziba az emberek? Én azért, hogy megnézzek egy reményeim szerint jó filmet, ami viszont sajnos az esetek egy részében tõlem függetlenül nem jön össze. Mint most sem. Igény lenne jó filmekre, csak sajnos az alkotóknak az igénye hiányzik jó filmek gyártására. Mert hogy itt hiányzott a koncepciótól kezdve az ötletig minden, az tuti. Néhány jó színész tudott menteni valamit a dolgon, de nem nagyon sikerült. Speciel én is az órámat nézegettem már a közepén. Pedig tetszett az elsõ rész, a második kevésbé, és imádom Johnny Deppet, de ez szar volt, sajna.
olos123 2007 jún. 03. - 20:31:16
(83/357)
Igen, lehet hogy ez nektek furán hangzik de én akkor is az egekig magasztalom:D És amúgy a haverjaimnak is akikkel mentem jó véleményük volt róla szóval nem tudom hogy lehet az hogy 10 bõl 8 ember agyonszidja..Dehát ízlések és pofonok...
Huko 2007 jún. 03. - 19:36:29
(82/357)
a legjobb ebben a filmben tényleg a majom volt...
legalábbis én,személyszerint mást nem tudnék említeni.
Kellly 2007 jún. 03. - 17:36:27
(81/357)
Szerintem is elég nagy csalódás volt a 3.Hiába vagyok karibfan ez még nekem is sok:( sajna ezt a részt nagyon benézték az alkotók szentem..télleg nehéz nyomon követni az eseményeket, de másodszorra már meg lehet érteni.
Remélem lesz 4. rész amit nem fognak elrontani...
mameha 2007 jún. 03. - 17:25:03
(80/357)
háát õõõõ, mert mondjuk az elõzõ két rész alapján SOKKAL JOBBRA számított mindenki? ki a fene gondolta, hogy ebbõl egy ekkora szar 3. részt csinálnak? mikor csak rosszat hallottam róla, nem akartam elhinni, pedig igazuk volt.
olos123: Te ugyan azt a filmet nézted, mint a hozzászólók nagy többsége? (vagy csak viccbõl írtad h milyen baromi jónak tartod...) Mert odáig még oké, hogy vki nem húzza le, és még azt mondja h nem volt rossz, meg tetszett neki, de azért az egekig magasztani... háát ezt vhogy nem tudom elképzelni. azért örülök h legalább neked tetszett :)
Móki 2007 jún. 03. - 14:13:40
(79/357)
Most komolyan, ti miért jártok moziba? Azért néztek meg egy filmet, hogy utána fikázhassátok? Lehet, hogy tényleg jobb filmet játszanak kedd este az RTL Klubon, csakhogy ezeket a filmeket évente kétszer lejátszák.... (Kedden pl. a Vészhelyzet és a Grace klinika van). Szóval ha erre van igényed, ne járj moziba.
olos123 2007 jún. 03. - 08:45:19
(78/357)
Nem érem miért szidjátok a filmet, szerintem egyszerûen TÖKÉLETES volt! A poénok nagyon jól feldobták azokat a részeket amik nem voltak mozgalmasak! A csatajelenetek egyszerûen fenomenálisak voltak! Szóval 1 percet sem lehetett unatkozni rajta, csak azok a barmok idegesítettek akik mellettem már majdnem hogy aludtak...

Szóval aki még nem látta feltétlenül nézze meg!