Téma: A kísérlet

Bukkake 2010 nov. 14. - 21:53:34
(9/89)
Igen, de 1 mexikói soha nem lehetne az árja testvériség tagja...
Ajánlom neked Az elítélt címû filmet, ha szereted az amerikai börtönös témát
offtopic
zotyo04 2010 nov. 14. - 21:16:25
(8/89)
börtönbeN!
offtopic
zotyo04 2010 nov. 14. - 21:16:01 Előzmény Bukkake
(7/89)
SPOILER

Whitaker ugyanazt hozza? Heeeeee? Én teljesen kiakadtam, hogy õ lett a fõgonosz. Mindig jófiú szerepei vannak, és az a jelenet az elején, amikor feláll neki a hatalomtól, egyenesen visszataszító volt tõle(jófiú: pl. Szellemkutya, 8 tanu)
Ami viszont zavart, hogy leszáltukkor a csomagjaik a buszon maradtak...aztán mégis ott volt valami raktárban...ellenben a film végén megint úgy szálltak fel a búszra, hogy nem volt ott a csomagjuk...nem igazán lényeges, de azért legyen kerek már egy film...!
Ezen kívül egy az egyben lemásolták a német verziót, a pasi állandóan visszaemlékezik a csajra, meg minden, ha nem adnak hozzá egy filmhez MINEK ÚJRA LEFORGATNI?:O


SPOILER VÉGE
offtopic
zotyo04 2010 nov. 14. - 21:11:30 Előzmény truefruit
(6/89)
Mert sokáig nem volt elérhetõ az amerikai verzió a porton...a némethez írtuk a véleményeket errõl.
7/10
nyenye 2010 nov. 14. - 20:51:43 7/10 Előzmény Bukkake
(5/89)
Abban igazad van,hogy Mexikói létére kicsit furcsán hat a tetoválása de õ igazából nem rasszista csak mivel börtönviselt volt nemigen volt választása,mivel ha valakit lecsuknak akkor muszáj tartoznia vmilyen csoportba,hogy a "fajtársai" megvédjék mert egyedül nemigen lehet egy keményebb börtönbe túlélni.Egy börtönbe faji kasztokra oszlanak meg a csoportok és kénytelen volt tetováltatnia magát,hogy a csoport elfogadja...én is sokat nézem a discovery-t mint Adrien Brody. :-)
A film amúgy nem volt rossz,szerintem is van annyira jó mint az eredeti német alkotás de akkor is csak remake.10/7
10/10
sello13 2010 nov. 13. - 20:59:17 10/10
(4/89)
elképesztõen nagy film, Withaker és Brody félelmetesen jók, a feszültség nyomasztó, csak gratuláció, mindenkinek látnia kell. jobb,mint az eredeti film volt, bár az sem volt rossz.
4/10
BartosMatrica 2010 nov. 13. - 13:56:01 4/10
(3/89)
Rettenetesen rossz film az eredetihez képest csak gyenge koppintás
Bukkake 2010 nov. 10. - 20:58:41
(2/89)
Érdekes film, jobban tetszett mint az eredeti, a vége is kicsit katartikusabb.
Az egyetlen bajom a színészekkel volt.
Forest W... mindig ugyanazt a karaktert adja minden filmjében.
Brodyra meg abszolult nem illik a szerep.
A legzavaróbb az volt, hogy a skinhead szerepét egy ehte mexikói játsza...
Ezt mégis hogyan képzelték? Ennyi erõvel Dany Trejo is játszhatta volna.
A másik h a skinhead karakter v 2x kérdezi h magasabb szinten vagyunk e a majmoknál?
Miért kérdezne ilyet egy olyan aki magát árjának gondolja????
9/10
truefruit 2010 nov. 10. - 19:14:52 9/10
(1/89)
érdekes, hogy még nincs hozzászólás, pedig már több oldalról is le lehet tölteni feliratosan. nekem amúgy nagyon tetszett, Whitaker megint óriásit játszik, és persze Brody is nagyon jó, mint mindig:)