nekemvanigazam 2020 aug. 26. - 05:43:07 Előzmény Kit Fisto
(5/5)
Te dinka, és tényleg van! :)
Kit Fisto 2018 márc. 31. - 17:08:04
(4/5)
Nézhető film ! Mese, de senki ne várjon egy Álmosvölgyet. Helyes a hercegnő, utána is nézek, hogy ki volt az, és van-e róla meztelen kép a neten ;) (csak vicc de utánanézek)
...
(van!) *
ceia 2014 aug. 16. - 18:06:39
(3/5)
Most néztem meg, nekem is tetszett. Persze azért nagyon látszik, hogy német. Fõleg a gyerekeken, akik mai beöltözött gyerekeknek néznek ki, nem múltbélinek :) Hiába, a modern kor jóléte rajta van az arcukon. :P Legalább egy kis koszt sminkelhettek volna rájuk és persze a ruhák is túlságosan épek, újak. A herceg libapásztora, az a fiú volt a legjobb karakter. A végén meglepõ volt az igazi királylány döntése a büntetésrõl, szerintem senki sem ezt várta - de pont így volt korrekt. Aki látta érti, aki nem, annak nem spoiler.
8/10
raszta 2014 máj. 25. - 11:18:15 8/10 Előzmény Hunorr
(2/5)
Szép feldolgozás. A Grimm mesék az európai kultúrkincs része. Csakúgy mint a magyar népmesék, amely a paraszti életbõl merít, míg a Grimm testvérek inkább a (kis)polgáriból.
9/10
Hunorr 2013 júl. 02. - 23:50:14 9/10
(1/5)
Igencsak jól elkészített meseadaptáció ez, akárcsak a sorozat (Sechs auf einen Streich a címe) többi epizódja is.

Van egy egyedi hangulata, látványvilága, látszik, hogy nem Amerika ... ízlésesen összehozták ezt az egész sorozatot a németek!

Értékelésem: 9/10!