Téma: A liliomlány

rozsa38 2006 dec. 13. - 15:36:12
(417/577)
Sergionak elkel fogadnia,hogy Flor nem megy hozzá.J.A. arra gondol amit a nõvér mondot neki,hogy mi volna ha bemenne Florhoz.Lupe elmondja Armando úrnak,hogy szerinte Flor igy bünteti j.A.-ot,hogy nem engedi be hadd szenvedjen.J.A. bemegy Florhoz aki mindjárt megis kérdi,hogy mit keres itt,és tudja a járást mindjárt mehet is,és elég durván elküldi,hogy tünjön el,huzzon el,de J.A. nem megy és azt mondja Flornak,hogy nagyon szereti és ujbol elveszi feleségül,de Flor nem hisz neki.J.A. szinte könyörög Flornak,hogy bocsásson meg neki,de Flor azt mondja menjen el nem akarja látni és ha kikerül innen elmegy Floridábol,messzire,hogy távol legyen töle.Lupe elmeséli Armando úrnak Flor történetét,J.A.-rol és Rebecarol is mesél és azt is hogy mért vette el J.A. feleségül,és Lupe azt mondja arra Rebeca de még talán J.A. sem számitott,hogy belefog szeretni Florba.Armando úr elmondja,hogy Flor részvényes a gyárjábol.Lupe megkérdi,hogy lehet az,mire Armando úr elmondja,hogy Rauqel részvényes volt és mivel Flor örökölte most az õvé..foly.köv.
rozsa38 2006 dec. 13. - 15:13:07
(416/577)
127 rész tartalma.Rebeca tör-zuz és teljesen elvesziti az eszét.A nõvér elmondja Flornak,hogy rohamossan javul az állapota,pedig már az orvos is lemondot rola,és elmondja neki,hogy látogatoja van a volt férje.A nõvér megkérdi Flort,hogy mért nem akarja fogadni,hiszen mindenkivel beszél csak vele nem,pedig minden nap bejönn és érdeklödik felöled.Flor ennek ellenére mégsem akarja látni J.A.-ot.A nõvér kimegy és megmondja J.A.-nak,hogy Flor nem akarja látni,és azt mondja mivolna ha mégis bemenne hozzá,hátha ha ben lesz akkor megváltozik a véleménye.J.A. azt mondja akkor még nem ismeri Flort,nagyon makacs tud lenni,de nem adja fel és addig könyörög még benem engedi.A nõvér azt mondja meddig akar még várni,mert Flor azt mondta sose akarja látni.Lupe és Armando úr Florról beszélget,és Armando úr azt mondja örül,hogy Flor állapota javul,és bekel látnia naprol napra kevesebb az esély hogy Flor és Sergio összejönn..foly.köv.
rozsa38 2006 dec. 12. - 16:50:15
(415/577)
Flor azt mondja J.A,.nak lelkiismeret furdalása van azért van itt nem azért mert szereti és jobb lesz ha elfelejti õt.Flor azt mondja Gabriellanak,hogy olyan érzése volt mikor bevitték a mütöbe mint ha az anyja itt lenne.Rebeca Virginiaval veszekszik,mert elmondta J.A.-nak hogy Flor korházba van.Flor az anyjárol beszél és Gabriella majdnem bevalja,hogy õ az édesanyja.Lupe megkérdi,hogy mért nem mondta el,mire azt mondja még nem jött el az idõ.Rebeca megint megakarja ütni Virginiat de mikor megjelenik Zacarias visza fogja magát.Virginia azt mondja megne probálja mert vissza üt és most már látja,hogy Rauqel mindenkinek adott neki ,a testvéreinek és Flornak is a te nagy bánatodra.Rebeca bemegy a szobájába és a tükörbe Rauqelt látja aki azt mondja neki"-Naprol napra többet vesztesz Rebeca,és egy napon mindenki elfog árulni,a gyerekeid nem szeretnek.Efrain is meggyülöl majd ha megtudja hogy megölted az apját,mert egy napon megtudja,Zacarias szépen feljelent és megfizetsz minden bünödért,börtönbe zárnak ,rácsmögé kerülsz és ott megfogsz örülni, elfog menni az eszed,mert gyilkoltál-".Rebeca azt mondja kiabálva,hogy még nem gyöztél le,és tör zuz a szobába.Virginia Violetta és Zacarias is oda mennek és látják ,hogy teljesen kikelt magábol és azt kiabálja,hogy mindenkit megfog ölni.ezzel lett vége.
moorka 2006 dec. 12. - 16:40:57
(414/577)
szia rózsa38!
Köszönöm a válaszod meg fogom nézni!
rozsa38 2006 dec. 12. - 16:27:51
(413/577)
A nõvér megkérdi flort,hogy megnyugodott-e,Flor azt mondja szeretné látni Lupet és Gabriellat.J.A. elvan keseredve mert Flor nem akarja látni,és azt mondja az orvosnak,hogy undorodik saját magátol mikor rá gondol,hogy mit tett.Ellene forditották és õ semmit sem tett,hogy megvédje.A sors egy csodálatos nõt adot neki,és õ hagyta elmenni,elengedte nem harcolt érte és nem védte meg õt,és csak saját magát hibáztathatja.Virginia megkérdi Violettat,hogy Gustavo nem hivta e.Virginia felhivja elöször Gustavot,majd az anyját,de egyiköjük sem veszi fel a telefont.Lupe és Gabriella bemennek Florhoz aki megkérdi,hogy J.A. tényleg itt van,és honnan tudta meg.Lupe bevalja hogy õ hivta fel azt hitte örülne neki.Gabriella azt mondja Flornak,hogy engedje meg J.A.-nak,hogy bejöjjön ne beszéljen vele csak engedje meg hogy lássa.Flor azt mondja azért akarja mert utoljára látná megfog halni.Gabriella és Lupe is azt mondja nem fog meghalni,és Gabriella azt mondja Tartozik egy vallomással,de most engedje meg hogy J.A. bejöjjön.Flor azt mondja ne jöjjön be mert még mindig szereti és nem tudná most elviselni a sok hazugságot.Gabriella azt mondja és ha öszintén gondolja most amit mond..foly.köv.
rozsa38 2006 dec. 12. - 16:07:13
(412/577)
J.A. azt mondja az orvosnak,hogy nemrég elvált Flortol,de ez nem tartozik ide,és azért még aggodhat érte,és megkérdi,hogy van Flor.Az orvos elmondja,hogy váltságos az állapota.Gustavo anyja azt mondja a fianak,hogy felejtse el Virginiat és ha hivná nem veszik fel a telefont.Rebeca elmondja Efrainnak,hogy Flort baleset érte és bárcsak meghalna.Efrain arra gondol,hogy ne kivánja az anyja Flor halálát,mert a végén ré száll az átok,és neki is megvan a maga vétke és arra gondol mikor megeröszakolta Iselat.J.A. azt mondja az orvosnak,hogy lánia kell Flort,mire az orvos azt mondja mindjárt bemegy és majd meglátja.Az orvos bemegy Florhoz és elmondja neki,hogy J.A. ittvan és látni szeretné,mire Flor azt mondja de õ nem akarja látni.Az orvos elmondja J.A.-nak,hogy Flor nem akarja látni.Rebeca azt mondja Auroranak,hogy jöjjön át Florhoz,mert van egy olyan érzése,hogy J.A. is itt van és szeretné rajta kapni.Gabriella és Lupe J.A.-rol és Florrol beszélget.Lupe azt mondja,hogy õ szeretné ha Flor beleszeretne Sergioba és hozzá menne mert õt jobban szereti,mint J.A.-ot,de elkell ismernie,hogy Flornak az lenne a leggjobb ha kibékülne J.A.-val és boldogan élnének..foly.köv.
rozsa38 2006 dec. 12. - 15:47:06
(411/577)
125 rész tartalma.Virginia elmondja J.A.-nak,hogy Flort baleset érte és most haldoklik.Flor rosszul lesz és visza emlékezik balesetre.Virginia elmondja,hogy tegnap Lupe telefonált és Violetta vette fel és elmondta neki,hogy Flort baleset érte,de az anyja megtiltotta hogy szoljon de nem birta tovább és elmondta.J.A. megkérdi,hogy mi üthetett az anyjába,felöle megis halhatna Flor,és annyira gyülöli hogy minden hirt eltitkol elõle,és azt mondja most azonnal bemegy Florhoz.J.A. kifelé találkozik az anyjával aki arra akarja rávenni,hogy kérjen bocsánatot Auroratol,de õ nem akar és ezt meg is mondja,az anyja megkérdi,hogy hova megy mire õ azt mondja dolgozni.Lupe és gabriella nagyon aggodik Florért,és Gabriella azt mondja ez a büntetése,mert elhagyta a gyerekeit.J.A. bemegy a korházba és a nõvértõl érdeklõdik,de õ az orvoshoz irányitja.Violetta azt mondja Virgianak és Zacariasnak,hogy Rebeca biztossan megfogja büntettni ha megtudja,hogy elmondta hogy Flor korházba van.Zacarias azt mondja ne féljen nem fogja bántani.Gustavo anyja azt mondja a fiának,hogy más feleség után kell néznie,mert Virginia és a családja nevetséges életjáradékbol élnek,amit egy gazdag rokon hagyot rájukfoly.köv.
panni0305 2006 dec. 12. - 10:59:25
(410/577)
Köszönöm Annamária a liliomlány zenéjét , ha esetleg megvan más zene is a filmbõl akkor azt is elküldheted.Nagyon szeretem a zenéket amik a filmben vannak
Köszönöm
panni0305@vivamail.hu
lauri100 2006 dec. 12. - 10:05:07
(409/577)
Engem egyedül az zavar az ilyen szappanoperákban, hogy túlságosan hamar megoldódik minden. Például itt is! Tegnap még Flor haldoklott, pénteken meg már esküvõ?!
Persze ezt át lehet fedni valamennyi eltelt idõvel!
De ha ilyen gyorsan rendezõdik minden, akkor a nézõ nem érezheti igazán a szereplõkkel együtt a beteljesülést!!!!

Én sokszor voltam kíváncsi a FIN felirat elõtt arra, hogy miben nyílvánul meg ez a boldogság!!! (Pl. Titkok és szerelmek v. Paula és Paulina)
PL. a Vadmacskánál mondjuk megnéztem volna egy késõbbi családi képet, amin rajta van a többi gyerek!!!!!
panni0305 2006 dec. 11. - 22:11:29
(408/577)
Sziasztok!Én még sose írtam ide , de gondoltam leírom hogy ez a film nem egy rossz film, de volt már jobb sorozat is.A történet nem egy nagy sztori de legalább nem átlagos.És a két fõszereplõ szép páros.A zenéjét nekem is elküldhetné valaki:panni0305@vivamail.hu
xyzéé 2006 dec. 11. - 20:38:54
(407/577)
Sziasztok :)
Elõször is köszönöm Rózsának a napi tartalmakat, ha nem látom a filmet úgy örülök, hogy el tudom olvasni :)
Elsõsorban ezért regisztráltam, hogy ezt elmondhassam, másodsorban pedig azért, hogy megkérdezzem, mi lesz Efrainnal és Iselával?? Nagyon kíváncsi vagyok!
Üdv :) és további jó tv nézést :D
rozsa38 2006 dec. 11. - 20:29:32
(406/577)
Szia Moorka!A <a target="_blank" href="http://WWW.Google.com" title="WWW.Google.com">WWW.Google.com</a> oldalon a keresõbe üsd be,hogy inocentedeti és akkor ki add egy jo pár oldalt én is onnét töltögettem a képeket igaz nem mostanában onnét tudsz válogatni.Nagyon sok képem van a sorozatrol ha valakit érdekel valamelyik jelenet irjon és ha meg van berakom a forumba akár régebbi részrõl is.
rozsa38 2006 dec. 11. - 20:03:26
(405/577)
itt a vége
rozsa38 2006 dec. 11. - 20:01:42
(404/577)
ez is
rozsa38 2006 dec. 11. - 19:59:51
(403/577)
ez is
rozsa38 2006 dec. 11. - 19:58:07
(402/577)
ez is
rozsa38 2006 dec. 11. - 19:56:27
(401/577)
még ez is az esküvõ
rozsa38 2006 dec. 11. - 19:54:27
(400/577)
ez is
rozsa38 2006 dec. 11. - 19:52:25
(399/577)
ez is
rozsa38 2006 dec. 11. - 19:50:33
(398/577)
ez is