merkel 2014 máj. 28. - 12:48:02
(168/188)
Az HBO mindig is ilyen volt, folyamatosan ismételnek, aztán mindig jön egy-egy új film, általában hétvégén. Inkább az új filmek miatt érdemes nézni.
4/10
csikosi 2014 máj. 28. - 11:30:34 4/10
(167/188)
Hát a HBO-tól többet vártam, nem az állandó ismétléseket, átverés az egész elõfizetésre felszólító szennyes reklámjaik is.
PL: ez a film is volt már vagy háromszor, elég, nem??
Charlie Sheen 2014 ápr. 29. - 17:57:05
(166/188)
De ne csak az összeget nézd ,azok közül, amiket leírtam ,hanem a kurvajó stábot is, ami igazán garanciát adhatott volna egy jó filmre.... A pénz már nagyon régóta nem ad semmiféle nyugadalmat, arra, hogy ha ez 250 milliós volt ,akkor csak is jó lehet... Sõt...

Ott van egy TDK trilógia, ami veszettül sok pénz volt, pláne a 3. rész, ami úgyszintén 250 körül mozgott, és mégis jó lett ( nem tudom te szeretted-e egyáltalán), vagy akár egy Avengers, ami 220 volt mégis, azért hozta, amit várni lehetett, Harry Potter uccsó részei szintén 200 fölött mozogtak, és tényleg jók voltak. Még a Hobbit trilógia is ide sorolható, ami úgy egybe volt 300 milla. A többi többszázas film egy kalap szar. De tényleg. Nézd végig: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_most_expensive_films
Elvétve találni egykét becsületes jobb darabot. Szóval a sok pénz közel sem ad jó okot a várakozásra. Ezért is a jó cast/crew miatt vártam nagyot ettõl a filmtõl...

12 years a slave miben Tarantino? Hogy erõszakos hangvételû film volt? :D
3/10
NADALFAN 2014 ápr. 28. - 20:00:07 3/10 Előzmény Charlie Sheen
(165/188)
na ezt kár volt leírnod , mert még jobban ki tud akasztani , ouch 250 millió,aztán egy rakás sz@rt csináltak .
egyre jobban kerülõm ezeket a "hállivúúúdííí" mûremekeket. a Djangóhoz -nem igazán tudtam komolyan venni azt a filmet pont Tarantino stílusa miatt.szemben a 12 év rabszolgasággal ami viszont azért tetszett, pedig nyomokban Tarantinos volt. a pénzhez meg annyit -sprtra kivatítem- vehetsz csapatot olaj milliárdokból -PSG, M.CITY de a címeket ki kell érdemelni. azért mert egy filmre száz milliókat költenek nincs biztosíték hogy az jó is lesz.
ez is csak azt bizonyítja mennyi elherdált milliók mennek el az USA-ban is.
6/10
Suziy 2014 ápr. 25. - 21:22:04 6/10
(164/188)
http://www.youtube.com/watch?v=MAaCsXPO2KU

A Megváltó látta, hogy az embereket teljesen lefoglalja a nyereséghajhászás, és szem elõl tévesztik az örök valóságokat. Jézus vállalkozott e betegség gyógyítására. Meg akarta törni az elvakító, lélekbénító varázst. Felemelte hangját, és így kiáltott: "Mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az õ lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az õ lelkéért?" (Mt 16:26.) Krisztus a bukott emberiség elé tárja a szem elõl tévesztett nemesebb világot, hogy meglássák az örök valóságokat. Elviszi õket az Isten leírhatatlan dicsõségétõl fénylõ Végtelenség küszöbéig, és megmutatja nekik azt a kincset, amelyet ott megtalálhatnak.
Ez a kincs értékesebb, mint az arany és ezüst. A föld bányáinak gazdagsága nem mérhetõ össze vele.

"A mélység azt mondja: Nincsen az bennem;
A tenger azt mondja: énnálam sincsen.
Színaranyért meg nem szerezhetõ,
Ára ezüsttel meg nem fizethetõ.
Nem mérhetõ össze Ofir aranyával,
Nem drága oniksszal, sem zafírral.
Nem ér fel vele az arany és gyémánt,
Aranyedényekért be nem cserélhetõ.
Korall és kristály említeni sem való;
A bölcsesség ára drágább a GYÖNGYÖKNÉL"
(Jób 28:14-18).

"Ha bölcsességért kiáltasz, és az értelemért a te szódat felemeled, ha keresed azt, mint az ezüstöt, és mint a kincseket kutatod azt: akkor megérted az Úrnak félelmét, és az Istennek ismeretére jutsz" (Péld 2:3-5).

Ki nem hazudik, hamar hisz = aki maga mindig csak igazat mond, az
másról, sem hiszi azt, hogy hazudik
Charlie Sheen 2014 ápr. 25. - 19:58:17
(163/188)
Én azon vagyon kiakadva, hogy egyszerûen minden megvolt, hogy ez a film egy kurvajó film legyen. Érted ott volt 250 millió dollár kezdetnek, egy Jerry Burckheimer (napjaink legnagyobb filmproducere)egy Gore Verbinski, akinek a (szerintem baromi jó) Karib-tenger Kalózai trilógiát köszönhetjük, egy Terry Rossio és Ted Elliott, akik talán az egyik legjobb forgatókönyvírók manapság, mert valami iszonyú mennyire sok jó filmet köszönhetünk nekik, (http://www.imdb.com/name/nm0744429/?ref_=ttfc_fc_wr3)
valamint egy Johnny Dep,p akit nem kell magyarázni miért is érték. És erre így elcseszik. Én ezt tényleg nem értem. Napokban töltöttem le újra, de egy jelenetet nem találtam benne, ami úgy élvezhetõ lenne. :( Ez annyira szar érzés pláne egy ilyen Cast és Crew után.

A Django meg szerintem kifejezetten hozta a régi, nagy Western klasszikusok hangulatát, és rengeteg jelenetet át is emelt a mester. A másik meg, hogy a rendezõúr kedvenc filmje pl a Jó a Rossz és a Csúf, amit gondolom nem kell bemutatnom mekkora nagy Western alkotás. A képi világa pedig akármennyire tûnik digitálisnak, az egész 35-55 mm-es filmekbõl áll, csak utólag digitalizálták, magát a kópiát a vágáshoz, és az effectekhez. :)
3/10
NADALFAN 2014 ápr. 25. - 16:12:51 3/10 Előzmény Charlie Sheen
(162/188)
pont az volt a bajom vele hogy Tarantino rendezte. jó rendezõ, csípem is a filmjeit de a Western nem igazán neki való -legalább is az a képi világ, ami a Djangót jellemezte , nagyon nem jött be ,ahogy ez sem.de ez az én egyéni véleményem ,mert a többségnek tetszett .
Charlie Sheen 2014 ápr. 18. - 19:35:23
(161/188)
Django-val mi volt a baj? Tarantino bõven, akkora Western fan, hogy ügyeljen, arra, hogy valóban Wester hangulata legyen a filmnek. És szerintem meg is volt.
3/10
NADALFAN 2014 ápr. 18. - 19:22:59 3/10 Előzmény borkasztik
(160/188)
hát nem:)
de ugyanígy nem tetszett a Djangó sem , a Félszemû serif sem. a legnagyobb bajom ezekkel hogy a ami digitális technikát felhasználva mintegy scifiket csinálnak belõlük. nekem a western akkot tetszik ha klaszikus módon készítik. ezt nem nevezném westernnek.
borkasztik 2014 ápr. 01. - 21:52:18 Előzmény NADALFAN
(159/188)
Jó de ez nem is egy klasszikus western filmnek készült :)
3/10
NADALFAN 2014 márc. 31. - 15:21:28 3/10 Előzmény susurrus
(158/188)
teljesen egyetértek, mint klasszikus western hívõnek,ez maga az isten káromlás:)
ráadásul borzalmasan hosszú, a film 2. fele nézhetetlen.
órriási csalódás , kár volt az idõért.
3/10 de nem érdemel 1 csillagnál többet. a málna díj az dukálna neki, akinek ez szórakoztató film anak elég alacsony az érték szintje , sajnos elég sokan vannak, mert ilyen posványságot nem készítenének ha nem lenne rá igény.
offtopic
borkasztik 2014 márc. 30. - 20:55:57
(157/188)
Én is ugyan ezt mondom mindenkinek. Régebben is rengeteg olyan film volt, ami ugyan úgy tele voltak rakva olyan dolgokkal ami hihetetlen volt, mégis jobban elfogadták. De mostanában divattál vált, hogy fikázunk mindent csak úgy. Szerintem szórakoztató film volt.
1/10
susurrus 2014 jan. 16. - 12:20:59 1/10
(156/188)
Ez a film tipikus példája az izzadságszagú mohó stúdiófilmnek. Meglovagolva a Karib-filmek sikerét csináljunk Deppbõl egy Sparrow utánzatot (lám, mennyire sokoldalú színész õ, fapofával is tud játszani!), dobjunk össze látványos akció-elemeket, hintsünk el néhány (bûnrossz) humormorzsát, a forgatókönyv nem is olyan fontos, és a cél az 1 milliárd dolláros bevétel.
Rendesen pofára estek. Lehet, hogy nem az egyik legrosszabb film a világon, mégis megérdemelnek minden Málna-jelölést.
borkasztik 2014 jan. 16. - 12:02:05 Előzmény sillus
(155/188)
Nem tudom én jól szórakoztam rajta. Szerintem a Transformers 3 ba sokkal több CGI volt mint ebbe. Nem volt ez olyan rossz.
3/10
sillus 2014 jan. 10. - 00:10:49 3/10 Előzmény kisssmary
(154/188)
Mitõl látványos ez a film,áruljátok már el?Miért hiszik ott Amerikában,hogy annál jobb egy film,minél több lehetetlen,a valóságtól teljesen elrugaszkodott számítógépes trükköt tesznek bele?Az nem gond,ha egyszer kétszer teszik ezt,de itt?A végén már a fejemet fogtam ennyi CGI,kamu,mese láttán...Egyszerûen döbbenet.Húsz méteres zuhanások minden gond nélkül,vonaton vágtázó ló,szintén CGI,ragadozó nyulak(?????),repülõ,tûzálló ló(??????) és talán még egy zombi(??????) is volt a filmben.Káosz a köbön.Tipikus hollywood-i baromság.Nem csoda,hogy ekkorát bukott...
gabesz-33 2013 dec. 30. - 15:36:16
(153/188)
Az odáig rendben van, hogy a Karib-tenger valaha volt legstílusosabb kalózát vadnyugati bõrben fazonírozzák újra. Azzal sincs gond, hogy társat kap. Azzal viszont már igen, hogy a köré vont történetnek nincs sok értelme, ráadásul a végeredmény egyenesen dögunalmas...


http://mozitipp.blog.hu/2013/12/30/a_maganyos_lovas_the_lone_ranger_752
10/10
kisssmary 2013 dec. 29. - 17:02:19 10/10
(152/188)
Nagyon látványos film, és én jól szórakoztam rajta.
6/10
Rahar 2013 dec. 29. - 00:28:46 6/10
(151/188)
Nem egy Sergio Leone-féle klasszikus western film, ami önmagában nem is lenne probléma. Még az egyedi karakterek is tetszenek, bár én is könnyen észrevettem a fõszereplõ és Jack Sparrow közötti jelentõs hasonlóságot. Viszont a cselekményvezetés néhol igencsak mesés. A western alkotások a kegyetlen, zord emberi viszonyokat igyekeztek bemutatni, kivéve a hollywoodi gagyikat, amelyben a makulátlan jó és a vejéig romlott gonosz szerepel. Mivel eme alkotás is ott készült, ezért ebben is ilyen végletes dolgok vannak. Az akciójelenetek, különösen a vonatos rész annyira valótlan, hogy egyszerûen zavart. Ha ez egy fantasy film lenne nem lenne probléma, de ez körülbelül számomra olyan, mintha egy egyszerû krimiben tudnának repülni a nyomozók. Ettõl függetlenül egyszer jó volt megtekinteni, de ennyi elég is volt belõle.
1/10
r0t0 2013 dec. 27. - 15:16:10 1/10
(150/188)
Sajnálom azokat, akik ezt a filmet istenítették itt a fórumban. õszintén.
Az elsõ 20 perc után jogosan merülhet fel a kérdés a nézõben: "EZ. MEG. MI. A. SZ#R. Hova kerültem."
A legjobban azokat az apukákat sajnálom, akik bevitték a mozira a gyerekeiket. Merthogy Johnny Depp és Disney. Meg hogy vígjáték.... A film reklámszövege lehetett volna:
Emberek, sõt egész indián törzsek mészárlása? Belezés? Szívkitépés? Western filmek szánnivaló nyomorék paródiája? Nézze meg ezt a filmet, itt mint megtalálja!
Ötlettelen, értelmetlen, koncepciótlan, beteg agyú (pl. vérnyulak? egyenesen a monty pythontól???), gusztustalan és nagyon, NAGYON SZÜRREÁLIS filmre sikerült ez. A utóbbival nem lett volna bajom, de így együtt emészthetetlen és érthetetlen. Maximum napi 10 perces részleteként ajánlom, úgy még a gegek is mûködhetnek és talán a gyomrot sem fekszi meg.
Csekély értelmû medvebocs 2013 dec. 22. - 22:53:26
(149/188)
A Karib tenger kalózai a vadnyugaton

4 kapocs volt a kalózok és a vadnyugat között
- Gore Verbinski
- Hans Zimmer
- Jerry Bruckheimer
- és Johnny Depp

Ami azt illeti szerintem a karib stílust nem sikerült átvinni ide A magányos lovasba. SPOLIER Disney filmnek túl erõszakos volt (ld: vér, prostik). És persze ez a szívkitépés volt az ami nálam kicsapta a biztosítékot, nem értem hogy, Gore Verbinski miért nem lássa be hogy, ez a szívkitépõs dolog már a Karib tenger kalózaiban nem mûködött nem hogy itt. De ha már tud ilyet a gonosz miért csak 1x veti be, azt hittem kiderül hogyan képes erre, de nem. És a nyúlak? SPOLIER VÉGE Johnny Depp kimaszkírozása hiába tettszett, nem hozott vele semmi újat! Mint ha Jack Sparrow lenne indián beszéddel, semmi újdonság! Jerry Bruckheimer, sorra buknak a filmjei (ez persze engem is zavar), már nem õ lesz a Karib tenger kalózai 5 producere.

http://filmtrailer.hu/filmhirek/a-karib-tenger-kalozai-5-nel-nem-lesz-mindenhato-jerry-bruckheimer/

Egyedül Hans Zimmer van topon, zenét most jól eltalálta. Tontot pedig egy jó színész játssza a címszereplõ pedig eltörpül mellette így volt A sötét lovaggal is, meg a Django elszabadullal is (az is western). Ennek ellenére jó film. Azért voltak jó poénok és érdemes megnézni.