tombenko 2013 szept. 07. - 20:59:16 Előzmény ötödik elem
(105/105)
Miért én menjek? Jöjjön hozzám az, aki úgy véli, tud ilyet.
offtopic
ötödik elem 2013 szept. 06. - 16:21:31 Előzmény tombenko
(104/105)
Menj el Nepálba vagy Tibetbe, ott láthatsz ennél meglepõbb dolgokat is. Nyugaton hiába keresed a Mestereket.
tombenko 2013 jan. 03. - 11:44:11 Előzmény Kenshitora
(103/105)
Szeretettel várom. Jól jönne egy Nobel-díj. :)
offtopic
Kenshitora 2013 jan. 02. - 13:04:11 Előzmény tombenko
(102/105)
Még találkozhatsz! :-)
tombenko 2013 jan. 01. - 17:24:20
(101/105)
Megnéztem, de nem nyûgözött le. Az egyetlen üzenet, amit találtam, hogy lehet szimulációban is létezni. De még mindig nem találkoztam olyannal, hogy valaki erõsen rágondolva felemelt volna egy követ. Még papírt sem.
offtopic
Kenshitora 2013 jan. 01. - 17:14:50 Előzmény tombenko
(100/105)
Javaslom nézd meg a Mátrix-filmeket (ha kell többször is). Persze nem azt mondom, hogy minden tökéletesen úgy van a mi világunkban is ahogy a filmben. Sokkal inkább az üzenete az ami érdekes.
tombenko 2012 dec. 31. - 16:53:03 Előzmény Kenshitora
(99/105)
Írod: gondolatokkal is tudsz befolyásolni testeket. Most meg azt mondod, nem azt mondtad. Hogy is van ez?
tombenko 2012 dec. 31. - 16:50:39 Előzmény Sz Peter
(98/105)
Én nem játszom, tényleg nem látok hiányzó láncszemet. Te viszont simán beférsz az értem vonalába. Ôk is csak beszélnek, konkrétumok nélkül.
offtopic
Sz Peter 2012 dec. 31. - 09:38:22
(97/105)
Ha ez neked nem elég pontos és még mindig nem érted, mi (hol van) az a hiányzó láncszem, akkor ez már a te egyéni szoc.problémád. Én befejeztem.
Továbbá fenntartom, hogy szerintem te direkt játszod a hülyét, és én ezt meg már unom. Szevasz!
offtopic
Kenshitora 2012 dec. 31. - 00:59:11
(96/105)
"(...) Olyan viszont még nem jelentkezett, hogy erõsen gondolok rá, és felemelkedik egy kavics. (...)"
Én nem a fizikai ráhatásra gondoltam. :-)
Láttad a Mátrix filmet?
- Ne próbáld elhajlítani a kanalat, mert az nem lehetséges! Helyette inkább ismerd fel az igazságot.
- Melyiket?
- Hogy nincs kanál. Majd meglátod nem a kanál hajlik, hanem te magad.
Pont ez a lényeg megnyílni és nyíltnak maradni. :-)
tombenko 2012 dec. 31. - 00:19:06
(95/105)
HADO-víz már megint... Yamamoto (vagy hogy a fenébe hívjál) már az ismertetésnél bevallotta, hogy célzatosan választotta ki az õt igazoló képeket, ergo meghamisította a mérést. Innentõl ez kútba esett. Amúgy tényleg lehet a gondolatokkal befolyásolni testeket, már van olyan gép, ami az agyi áramok vizsgálatával el tudja dönteni, hogy melyik irányra gondolt az alany. Tök vicces. Olyan viszont még nem jelentkezett, hogy erõsen gondolok rá, és felemelkedik egy kavics. A többi meg egyszerû pszichológia, nem kell többet belegondolni. Sokat vizsgált esemény, már tudjuk, hogy mi okozza, sõt, volt szerencsém tanulni is róla.
tombenko 2012 dec. 31. - 00:13:16 Előzmény Sz Peter
(94/105)
Akkor javaslom a wikipedia vonatkozó cikkének áttekintését kezdetnek. Pont, hogy van bizonyíték, rengeteg. Nem arra, hogy, a homo sapiens a homo erectusból vagy a homo neanderthalensisbõl fejlõdött ki, ugyanis ezekkel csak közös õsünk van, (szokás szerint,) hanem pont a közös õsre. Amúgy pedig kissé mintha nem értenéd: ki kérte, hogy tagadd le, hogy nincs? Én azt kértem, hogy jelezd, hol van folytonossági hiány. Végre sikerült valami halvány jelzést összehoznod rá a legutóbbi hozzászólással, de nem ártana még egy kicsit pontosítanod.
offtopic
Kenshitora 2012 dec. 30. - 14:14:40 Előzmény tombenko
(93/105)
A spirituális szintû megtapasztalás nem úgy mûködik, mint egy szövetminta a mikroszkóp alatt. Bele nézel a mikroszkópba és annyi. Hinni is kell benne - bár én ezt úgy szoktam mondani: nyitottnak kell lenni rá -, vagyis ha eleve úgy állsz hozzá, hogy ez hülyeség, akkor valószínûleg nem fogod megtapasztalni - ez olyan, mint amikor beléd magyarázzák, hogy ezt vagy azt úgy sem fogod tudni megtenni, aztán végül tényleg nem tudod megtenni, példa: "úgy sem fogsz gólt rúgni" ismételve százszor és a gól elmarad. Nem hülyeség, mert volt egy ilyen kísérlet is, hogy már a gondolatokkal is tudsz befolyásolni tárgyakat, de embereket is.
Egy fickó a laborjában lefagyasztott két pohár vizet. Az egyik pohár oldalára azt írta rá "szeretet", a másikra azt, hogy "gyûlölet". Másnap kivette mindkét poharat és a belõlük kivett mintákat megvizsgálta mikroszkóp alatt. Annak a mintának, amit a "szeretet" feliratú pohárból vett ki a vízmolekulái szép kristályalakba rendezõdtek, amit a "gyûlölet" feliratú pohárból vett ki azok mind kesze-kusza formákba rendezõdtek a vízmolekulái.
Ne higgy nekem - meg a tudós fickónak se -, de legalább nézz utána, csináld meg a kísérletet. :-)
offtopic
Kenshitora 2012 dec. 30. - 13:52:55
(92/105)
Biztos, hogy nem vagyok gép, mert többször megmûtöttek már, és akkor ez tuti kitudódott volna. :-))

Még mindig nem érted, látom! :-) Vagy nem értesz a vérveszteséghez.
A vértestek majdnem felét, de több mint 1/3-át elveszítettem. Olyan fehér voltam, mint egy hulla - most nem viccelek.
Na, mindegy hagyjuk! :-)
offtopic
Sz Peter 2012 dec. 30. - 10:10:40
(91/105)
Hihetetlen vagy.
Ha valami HIÁNYZIK(!), tehát nincs a létezésére bizonyíték, azt nem kell letagadni!!! :)
Tényleg nem értelmezted a linkelt videót, leírom, hátha így világos lesz:
A mai tézisek szerint:
Létezett a homo erectus, majd a homo neanderthalensis.
Késõbb jelent meg a homo sapiens ami egyesek szerint az említett fajokból fejlõdött ki. Csakhogy erre nincs semmi bizonyíték!
Én nem állítom, hogy nem így volt, csak egyszerûen, még nincs bizonyítva mert hiányoznak az átmenetek, azaz a hiányzó láncszem(ek). Ennyi.
tombenko 2012 dec. 29. - 22:58:20 Előzmény Kenshitora
(90/105)
Mibôl gondolod, hogy nem jártam már rég utána? Amúgy pedig nem nézek senkit hülyének, amíg be nem bizonyítja, hogy az.
tombenko 2012 dec. 29. - 22:53:01 Előzmény Sz Peter
(89/105)
Nem. Te vagy az. Azt állítod, hogy van hiányzó láncszem. Amikor kérlek, hogy mondjál erre példát, akkor meg letagadod a létét. Szerintem ennek fuss neki még egyszer.
offtopic
jani-wan 2012 dec. 29. - 22:11:23
(88/105)
Egyetértek.
ezeket a dolgokat nem érdemes ide belekeverni, és nem kell megmagyarázni sem.
Vannak ilyen terminátor típusú emberek és kész.
Ennyi.

Épp ma láttam a tévében az embert aki 22 percig volt a víz alatt egy levegõvel.
Van aki megfulladt volna (mindenki más)

Barátom achilles szakadással hazabiciklizett.
a belvárosból a XV. kerbe.
Van aki meg sem tudott volna mozdulni.
Ennyi.

Nagybátyám vidéken lekéste az utolsó buszt és hazagyalogolt.
15 kilométer sûrû hóesésben, mínusz 10 fokban éjszaka.
Van aki ott fagyott volna halálra.
Ennyi.

Gyerekkoromban zuhantam 15 métert, majd begyalogoltam az SZTK-ba. Az orvosok pánikoltak kicsit, bevittek a kórházba mentõvel, benntartottak megfigyelésre, másnap hazamentem.
Ennyi.
Van aki simán csak meghalt volna.
Amit biztosan tusok hogy én nem halmoztam fel elõtte semmit sem szellemi síkon. :)
offtopic
Kenshitora 2012 dec. 29. - 17:45:51
(87/105)
Ezeket meg hogy érted?

Nem vagyok terminátor. Rendes hús-vér ember vagyok.
offtopic
Kenshitora 2012 dec. 29. - 13:10:01
(86/105)
Ha csak - csak - azok után kívánod megítélni a dolgokat, amiket látsz, akkor nem kellene - és ez most sokkal inkább Tombenkora vonatkozik - úgy beszélni a másikkal, mintha abszolút nem tudna semmirõl semmit. Elutasít dolgokat, amiknek utána kellene járnia, de...ó...a tagadás mennyivel egyszerûbb. :-)
Neked is mondom: ezeket a lelki dolgokat nekem nem kell bizonygatni pro vagy kontra, mert én már igazoltam saját magamnak, hogy létezik.
Van erre egy személyes történetem is - de nem ez az egyetlen!:
Most novemberben súlyos vérveszteségem miatt - 6 egység sûrített vért kaptam! Az RENGETEG!!! - kórházba kellett mennem és aztán meg is mûtöttek. Az orvosok nem gyõzték mondogatni nekem, hogy ilyen súlyos vérveszteség mellett az ember nem szokott a saját lábán bemenni a kórházba. Meg van a zárójelentésbe is - csak, ha kételkedni támadt kedved - le van írva. Ezek szerint - az orvosok szerint - nekem még csak lábra sem kellett volna tudnom állnom. Mégis a saját lábamon mentem be a kórházba.
Ezt mégis mivel magyarázod?

Nem kell rá válaszolnod. :-)
Megmondom én, hogyan tudtam ezt véghez vinni: hihetetlen energiát halmoztam fel a szellemi síkon, hogy legalább ezt az állapotot fent tudjam tartani. Nem csoda, nem mágia. Hanem akarat erõ.