Téma: A méhész

1/10
RichieRich13 jan. 21. 18:23:11 1/10
(20/40)
Ostobáknak való gagyiság..Statham magasan legrosszabb filmje. És ez egy mozifilm 2024ben. Úgy néz ki az a koncepció, hogy minél kevesebb pénzből csináljunk 0 filmeket és próbáljuk meg eladni őket 1-2 nagy színésszel a közönségnek. Inkább nem is pontozom.
2/10
Cron jan. 21. 06:18:57 2/10
(19/40)
Sikerült utolérni Steven Seagal utóbbi 10 évének remekműveit, de azokat legalább nem adják moziban, csak fanatikusok futhatnak bele DVD-n. Mintha az összes párbeszédet és a forgatókönyvet valami beta tesztelés alatt lévő AI írta volna, NPC karaktereknek. Van benne 3-4 látványos akciójelenet, de cserébe minden egyébbel vallatni lehetne, annyira rossz. Értelmetlen dögunalom az egész.
10/10
Laci121212 jan. 20. 22:58:51 10/10
(18/40)
Ritka pillanat mikor jól eltalalnak egy filmet most sikerült!ajánlom mindenkinek
Sz. Péter jan. 20. 09:47:03
(17/40)
Én azt utálom mikor fekete hajú és kék szemű színészeket raknak a filmekbe.
Minek? Ok, vannak ilyenek de ki kíváncsi rájuk?
5/10
blood.1 jan. 20. 06:44:23 5/10
(16/40)
Ígéretesen indul, aztán ripacs marhaság lesz belőle. Lila bőrkabátos nő magassarkúban tankfegyverrel a benzinkúton, az IT-s pojácák és párbeszédeik... Az egész sokszor komikussá vált. Néha eszembe is jutott a Meg c. film egyes jeleneteknél.
Ádám2024 jan. 17. 20:15:41
(15/40)
Nagyon jó film, igaz csak mozisan láttam kicsit idegesitő a hangja van igy de igyis eléggé jó mint a többi filmje
offtopic
Kobaki jan. 17. 18:05:33 Előzmény fr33
(14/40)
Aki nem tudja, hogy a "következetektől mentes"-t magyarul következetlennek mondják, az ne minősítsen másokat. Okés?
SpencerBarnes_NEW jan. 16. 21:27:59
(13/40)
A mondanivalója aktuális, és jó, a film maga meg kikapcsolódás, kit érdekel mennyire életszerű, látványos ennyi. Ez olyan mint Marvel filmben keresni értelmet, meg tudományos oldalról nézni. Az FBI csaj bár "kötelező fekete" végre nem egy 40 kilós gebe lóarcú csajt raktak bele, hanem egy "husi" normál emberi karaktert. Szerintem hozza amit kell, COD-ot se azért játszunk mert annyira életszerű, hanem mert kikapcsolódásnak jó
3/10
MuchaOszkár jan. 16. 13:07:03 3/10
(12/40)
A történet izgalmas/értékes is lehetne, de egy általános, amerikai maszlagot látunk, ahol Jason Statham kicsit megemeli a film színvonalát... de mivel egy filmet nem tud megmenteni egyetlen egy színész, ezért unalmas volt, kiszámítható, néhol már viccesen túlzó. A történetnek nem volt kibontva a mélysége és
a komolysága... felszínen maradt. Ezért az ember a végén pillogtat, hogy: "Mivan? akkor most ez ennyi?" - Kicsit olyan, mintha valakinek lett volna egy jó ötlet a fejében, de azt senkinek sem sikerült átadni igazán jól... így született egy technikailag jól kivitelezett általános amerikai akciófilm, egy szupersztár színésszel, akivel el lehet adni a filmet. (de azért még annyit hozzá tennék, hogy a nagy Jason Statham rajongók sem erről a filmről fognak rá emlékezni, vagy nem ezzel a filmmel fognak példázódni...kevés rosszabb filmet lehet találni, amiben övé a főszerep)
4/10
dzsoker76 jan. 16. 08:04:58 4/10
(11/40)
Jobb lett volna,ha inkább csak Statham karaktere van előtérben,mert ő legalább tudja mit kell tenni egy ilyen filmben, teljesen felesleges volt az FBI nyomozás a beképzelt hülye tyúkkal az élén.
9/10
szabi_hun2 jan. 15. 20:06:08 9/10
(10/40)
Ugye megvannak azok a klasszikus akciófilmek, amik önmaguk paródiái lettek az abszurd jeleneteik és vicces egysorosaik miatt?
Ugyanezt képzeljük el új köntösben, modern környezetben, na ilyen A méhész is. Egy groteszk, vérben és kegyetlenségben hiányt nem szenvedő film, ami mégis sokszor mosolyt csal az ember arcára a humora miatt. Ez a fajta morbid humor, az elmebeteg karakterek, és Statham fapofája együtt igen szórakoztató élményt nyújt.
Nem fog tetszeni mindenkinek, de akinek igen, az nem csalódik majd.
ocsi028 jan. 15. 18:38:30 Előzmény fr33
(9/40)
Mi az hogy buta Statham rajongók??? Ez igy a legbutabb emberre vall aki ennyire altalanosit...
9/10
New-man jan. 14. 13:47:44 9/10
(8/40)
Az FBI-os nő nagyon gyenge, a főszereplő viszont szuper volt, mint mindig... Valóság hűség az igen kevés, mégis egy jó akciófilm lett összességében.
Batman42 jan. 13. 07:47:44
(7/40)
Szuper jó film volt, pedig én nagy kritikus vagyok, idáig a legjobb filmje! 9 pontot én is megadom neki.Tökéletesen jó történettel, zseniális akciójelenetekkel. Hogy egy kis kritika is legyen: Az Fbi ugye le volt fizetve nagyrészt, viszont a néger csaj tudta, hogy ezek az irodák mit csinálnak, és nem azt erőltette, hog yaz anyja gyilkosai által működtetett irodákat akarta volna felszámólni, nem történt ellenük nyomozás, hanem Stathant akarta csak megállítani a végéig, ezt úgy elrontották szerintem. Kicsit túltolták az akció jeleneteket is, nagyon életszerűtlen volt, de csak egy bizonyos része a jeleneteknek. Amúgy zseniálisan össze hozott film, jól alakít benne Megan Le a másik méhész a benzinkútnál, aki a való életben szintén harcművész Stathanhez hasonlóan. Határozottan még ezekkel a hibáakkal is 9 pontot megérdemli nálam a film!!!
9/10
itsme1 jan. 13. 07:14:18 9/10
(6/40)
A "buta statham rajongók" nevében kérdezem: aki egy ilyen filmre beült a moziba, mire számított? Oszkár esélyes, mélyen szántó gondolatokra, netán Shakespeare-t megszégyenítő mondatfüzérekre, vagy túlcsorduló érzelmek alakítására?
Én arra, hogy egy flegma kopasz bosszút áll a rossz fiúkon, és szétüt mindenkit, aki útjában áll. Ezt pedig hiánytalanul megkaptam.
3/10
fr33 jan. 12. 15:57:04 3/10
(5/40)
Azt adja amit a buta statham rajongók szeretnek: nem kell hozzá ész. Ötlettelen, következetektől mentes, ellentmondásos szörnyűség, vicckönyvnek beillő dialógusokkal tarkítva :D
Ha erre van igény akkor nagy a baj. 10/3
10/10
Z13 jan. 11. 23:24:58 10/10
(4/40)
Azt adja a film ami elvárható egy Statham filmtől, sok akció vicces beszólások. Kis politikai kikacsintás.
10/10
Márkk jan. 11. 22:29:53 10/10
(3/40)
Ez a film azoknak való akiknek tetszettek a John Wick filmek. Végig lekötött érdekes volt.Tetszett a történet jól ki volt alakitva. Sokaknak nem lesz 10/10 mert ez a verekedés nem reális, hogy egy hadsereget egyedül lever, de aki szereti az ilyen fajta filmeket, az imádni fogja
10/10
nokedli80 jan. 11. 20:39:43 10/10
(2/40)
Nagyon aktuális a témája a filmnek!
kybuck jan. 11. 03:44:22
(1/40)
Az a jó Stathamben, hogy mindig meg tud újulni... ja, nem! 🙂