Téma: A mentalista

10/10
nuussi 2012 ápr. 11. - 12:24:40 10/10 Előzmény nuussi
(1127/1507)
Szegény Grace, mindig õ kapja a pszichopata pasikat.
10/10
nuussi 2012 ápr. 10. - 22:42:27 10/10
(1126/1507)
Köszi. :) Na rá nem is gondoltam, és azt még megtudod mondani, hy hanyadik részben derül ki?
wrossi 2012 ápr. 10. - 21:41:40
(1125/1507)
Megnézném mikor ez a "robotzsaru" golyóálló mellényt ölt.
bondacsoki 2012 ápr. 10. - 15:17:01 Előzmény nuussi
(1124/1507)
Ki gyújtotta fel a hapsit a cellában?


SPOILER!SPOILER!SPOILER!
Grace võlegénye volt.A nevére már sajnos nem emlékszek.(Már a 4. évad 20.részénél járok.)
SPOILER VÉGE!

Remélem segítettem.
10/10
nuussi 2012 ápr. 09. - 23:52:14 10/10 Előzmény nuussi
(1123/1507)
Ezt senki nem tudja?
5/10
idõjós1010 2012 ápr. 09. - 00:20:26 5/10
(1122/1507)
:-D
10/10
nuussi 2012 ápr. 08. - 22:55:15 10/10 Előzmény idõjós1010
(1121/1507)
just a little bit
10/10
nuussi 2012 ápr. 08. - 22:53:42 10/10
(1120/1507)
Kiderült már, hogy ki gyújtotta fel a rendõrgyilkos csávót a cellában?
10/10
oldbone 2012 ápr. 06. - 20:50:18 10/10
(1119/1507)
Nocsak, már hányadszor kezdik újra?
Ahha 2012 ápr. 02. - 18:39:40 Előzmény batagy
(1118/1507)
Közbejön majd valami:) Csájé lövi le majd a saját võlegényét
10/10
nuussi 2012 márc. 27. - 23:01:37 10/10
(1117/1507)
Kiderült már, hogy ki gyújtotta fel a rendõrgyilkos csávót a cellában? Ha igen valaki megírná nekem?
batagy 2012 márc. 27. - 22:28:30
(1116/1507)
Hát ezt most Rigsby beszívta. Grace elfogadta a gyûrût. Azért remélem valami mégis közbejön majd...
Ahha 2012 márc. 16. - 20:27:17 Előzmény Kaliff
(1115/1507)
PJ szerintem azért nem RJ, mert akkor miért lövöldözne ill gyilkolna a 3. évad uccsó részében? adrenalin jiány miatt? :)
Ahha 2012 márc. 16. - 20:24:56 Előzmény dzsondzs
(1114/1507)
7 évadra szerzõdtették le a gyártót. Remélem ez mindenkinek jó hír:)
5/10
idõjós1010 2012 márc. 13. - 22:23:32 5/10
(1113/1507)
Egy 40 perces sorozatba két reklám picit sok.
5/10
idõjós1010 2012 márc. 13. - 21:53:35 5/10
(1112/1507)
No jó, ez a mai rész elég korrekt. Most rávettem magam (hosszú idõ után) hogy megnézzek egyet ismét.
5/10
idõjós1010 2012 márc. 13. - 11:38:33 5/10
(1111/1507)
Nekem meg a pali jutott róla eszembe.
1/10
csikosi 2012 márc. 13. - 11:26:34 1/10 Előzmény idõjós1010
(1110/1507)
én nem a palira gondoltam, hanem a filmre
5/10
idõjós1010 2012 márc. 12. - 14:15:35 5/10 Előzmény dzsondzs
(1109/1507)
Monknak lement mind a 4 évada.
5/10
idõjós1010 2012 márc. 12. - 14:01:12 5/10 Előzmény idõjós1010
(1108/1507)
Monknak lement mind a 4 évada.