10/10
Kendy 2012 febr. 07. - 22:56:01 10/10
(18/38)
Szerintem jó volt!
:)

Wesley Snipes Forever!
:)
aszom 2012 febr. 07. - 22:45:32
(17/38)
Hát akkor kedves film nézö reklám-felhasználó,elmondanám neked,hogy nem 1x.nem 2x.direk lemértem...
retek klubon,nem több-nem kevesebb,mint 12 kerek kemény percet ment a film,s reklám volt!
Le lehet mérni! No,persze vannak ilyen kiskapuk,hogy pl.ha az elözö adással adják egyhuzamban,akkor abbol
is megy 10-12 percet,s a filmböl is,igy már meg lehet szakitani,mert arra hivatkoznak,hogy nem a film
maga számit,hanem a müsor idö,igy hallottam.De ha tévedek,bocsi,nem vagyok szaki.De az tény és való,
hogy filmet lemértem,s eddig ment!!
sioux 2012 febr. 07. - 21:43:02 Előzmény aszom
(16/38)
15 percenként nem lehet a törvény szerint reklámokkal megszakítani, és nem is szokták. Viszont én örülök néha a reklámoknak, no nem azért mert nézem, hanem mert pisi- és egyéb aktuális tennivalók szünetnek használom. Most már azon szenvedek, ha az M1/M2-n vagy a Dunán egy kétórás filmet együltõben kell megnézni.
Keló Scofield 2012 febr. 07. - 18:59:21
(15/38)
Igen, és szerintem ez a leggusztustalanabb! A szereplõk és készítõk neveit egyszerûen levágják, és persze jön valami ostoba valóságshow beharangozója, pedig rengeteg alkotás vége fejezõdik be nagyszerû filmzenékkel is. Kivétel a Filmmúzeum, bár ott is van reklám, de végig adják a filmet.
olaly 2012 febr. 07. - 18:05:56
(14/38)
Azt is hozzá kell számolni hogy a végén a stáblistát is levágják, de a filmbe idejébe az is beleszámít kb 5 perc.
ma911 2012 febr. 07. - 17:10:12
(13/38)
úgy jön ki hogy megvágják a filmet!
aszom 2012 febr. 07. - 16:38:50
(12/38)
Valaki figyelje már meg,lécci,hogy jol irta-e ide vacak2:105 perc a film maga??? és müsoridö szerint megy 115 percig!
(reklámokkal,tampon-és hüvelyproblémákkal,hiradóval,fókusszal,aktivval,passzivval,,,stb,együtt)....
Na,most,itt valami átverés van! képtelenség hogy 10 perc reklám legyen össz.2 órás adás idö alatt!mert ez jön ki!
Csak azér irok erröl,mert engem kb.ottul idegesit a sok reklám! és bármilyen jo filmet tönkre tud vágni,ha 12 percenként megszakitják! Ti nem igy vagytok ezzel? szoval 2 óra alatt min.4 reklám van.ezek min.6-7 percesek.akor hogy jön ki ez a nettó 105 perc???!
10/10
Kendy 2012 febr. 07. - 12:40:37 10/10
(11/38)
Nem láttam még a filmet de kíváncsi vagyok rá nagyon!
:)
Csípem nagyon a Wesley Snipes-ot!
Tutti megnézem ma este!
:)

Ma 2 olyan film is lesz amit még nem láttam és érdekel!
:)
Ritka az ilyesmi.
9/10
AuSS 2011 febr. 16. - 20:20:48 9/10
(10/38)
Amúgy a történet tényleg elég "lerágott csont"
9/10
AuSS 2011 febr. 16. - 20:19:20 9/10 Előzmény docka
(9/38)
Ha jobban odafigyeltél volna már a közepetájt is megtudhattad volna.
Nem a filmet kéne lesz*rozni, hanem elõször a saját szellemi képességeiden kéne elgondolkodnod :)

Elég jó film volt, de tényleg amolyan egyszernézõs.
9/10
7/10
Spot 2009 aug. 17. - 21:46:30 7/10
(8/38)
Egyszer érdemes megnézni, nem bántam meg, de többet biztos nem fogom.
2/10
NovakX5 2009 febr. 04. - 18:11:23 2/10 Előzmény webberke
(7/38)
Szerintem éppenhogy egy tipikus, amerikai film. A sztori már kezd nagyon unalmas lenni, és végig kiszámítható volt, hogy mi fog következni. Már nem azért, mert úgy lett megcsinálva a film, hogy kilogikázza az ember, hanem mert olyan szinten lerágott csont a történet, hogy az nemigaz.
A zenék nekem egyáltalán nem tetszettek. Vagy nagyon "menõ" akart lenni az izgalmas részeken (ami nem sikerült), vagy pedig feleslegesen vágtak be egy viszonylag érzelmesebb zenét (ahol semmi keresnivalója nem volt).
A gyorsítások/merevítések pedig hogy miért voltak? Semmit nem tettek hozzá a filmhez, inkább pont hogy néhol idegesítõek voltak.
Hogy még egyszer meg nem nézem, az hót ziher. Nálam 2/10.
8/10
Scott47 2008 jún. 14. - 22:53:25 8/10
(6/38)
Szerintem jó film. OK valóban nem "kirobbanó" akció thriller.
Tényleg érdekes, hogy nem derül ki miért akarják megölni a fõhõst és kevés az akciójelenet is aránylag. Nekem ez valahogy úgy tûnt valóságosabbá, az igazi élethez közelebbivé hozza. Elvégre nem deríthet ki mindig mindent a fõhõs, sokkal hihetõbb, hogy egyszerûen csak életben akar maradni és ha az sikerül, akkor nem lohol a miértek nyomában, csak szimplán örül hogy él.
Alternat 2007 dec. 09. - 13:02:09
(5/38)
Szegény Wesley Snipes ezt jól elkúrálta. Ilyen gyenge filmet elvállalni, na mindegy, az õ dolga. Komolyan mondom, hogy a kislány játszott a legjobban az egész filmben.

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy a késõbbiekben annak az esélye, hogy ezt a filmet megnézzem mégegyszer, erõsen konvergál a nulla felé.
docka 2007 nov. 02. - 22:30:01
(4/38)
Ekkora szar filmet régen láttam. Még az sem derült ki, hogy miért akarták megölni szegény fõszereplõt. Felháborítóan fos.
Zotyipotyi 2007 aug. 26. - 22:58:52 Előzmény webberke
(3/38)
Engem is az irtó kevés akció jelenet lepett meg. Meg az, hogy ennek ellenére nem untam a filmet. És hogy akkor mi fogott meg a filmben? Nem tudom. Wesley Snipes-ot csipázom, és nem is játszott rosszul, de semmi extrát se mutatott. A legérdekesebb szereplõ nyilvánvalóan a "betörhetetlen" kislány volt - "Egy hazudósnak nem lehet hazudni!". Talán õ lehet a kulcs!:)
webberke 2007 aug. 20. - 18:14:05
(2/38)
Az a helyzet, hogy nekem tetszett a film. Jó zenék voltak benne, szép, kidolgozott képek. Nem vagyok egy amerikai film imádó, sõt, kerülök én is mindent ami sablonos, ehhez is így álltam hozzá (hogy majd durmolok rá egyet délután) , és mégis. Egész kevés akció jelenet van benne, a többi rész az eszesnek mondható és a kislány által vezetett érzelmi szál is megfogó -megható. Személy szerint ajánlom!
DRusza 2007 aug. 09. - 13:12:26
(1/38)
"kirobbanó akcióthrillerre" Khm, életem egyik leggyengébb akciófilmje volt eddig, igaz, hogy szinte mindig jó megérzéssel elkerülöm a B kategóriás szörnyûségeket. Sajnos Snipes 2002-ben letért a minõségi filmek útjáról, érthetetlen, hogy beállt Chuck Norris és Steven Seagal mögé a sorba. A vitahatatlan óta nem volt értékelhetõ filmje egy sem. Néha becsúszott addig is néha egy-egy kevésbé szinvonalas munka, de aztán mindig jött egy jó is. Sokáig igényes filmjei is voltak, az Egyéjszakás kaland például remek volt, A rajongó, Az 57-es utas stb. Tavaly csinált három pocsék filmet zsinorban, ez pedig a negyedik. Nagy kár érte.