Téma: A Nagy Duett

8/10
mulao 2011 jún. 05. - 23:49:02 8/10 Előzmény Adry87
(511/851)
A musical dalokat tartom valójában igazi mondanivalónak és igényességnek. Alapból nagyon magasan kell énekelni, másrészt nagyon szép dalok és duettek vannak. Sokan azt mondják Dolhaiék ripacsok, pedig sokkal komolyabb meló énekelni (esetleg táncolni) és még színjásznani is 2 órán kezesztûl. Igen, a Hooliganst rockbandának sorolják, de szerintem inkább zenekar, sokkal jobb dalaik vannak mint egy kemény rocbandának. Kezdünk offolni, de ha érdekel rivátban dumálhatunk még zenékrõl.
Adry87 2011 jún. 05. - 21:16:12
(510/851)
Szerintem sem az az igazi rockbanda a Hooligans, de így vannak besorolva, és szerintem nagyon jó dalokat csinálnak.Örülök hogy te is szereted a musical énekeseket, mert ezt a mûfajt sokan nem tudják értékelni, pedig szerintem nagyon szép, és nagyon jó hang kell hozzá.
8/10
mulao 2011 jún. 05. - 21:05:49 8/10
(509/851)
Leona Lewis nagy hangú és szimpatikus, õt én is bírtom. A musicalénekesek közül nekem is a Polyák-Szinetár-Bereczki-Dolhai a kedvenc. A Hooligenst én bírom, õk jó dalokat nyomnak, és nem érzem igazi vad rockbandának õket.
Adry87 2011 jún. 05. - 20:39:29
(508/851)
Akiket felsoroltál, azokat én is szeretem, de nekem Lady GaGa vagy Leona Lewis is bejön, a zenekarok közül pedig One Republic, Lifehouse(Õket Mo-on nem nagyon ismerik).Én Polyák Lillát, Bereczki Zolit,Szinetár Dórit és Dolhai Attilát nagyon szeretem a musicalénekesek közül. A rockzenekarok közül pedig csak a Hooliganst.
8/10
mulao 2011 jún. 05. - 16:40:45 8/10
(507/851)
Egyszer volt a tv-ben Zséda koncsert és bizonyította, hogy tud énekelni. Én azoknak a popénekeseknek szerettem a hangját és dalaikat, akiket felsoroltam. Persze, hogy ez nevezhetõ-e igényesnek van nem, azt nem tudom, ha nem, akkor én vagyok igénytelen. Mindenesetre Sp szintû popbálványokkal én nem hasonlítanék össze olyan énekest, mint pl Lajtai Kati.
negyedikbéla 2011 jún. 05. - 15:02:24
(506/851)
Zséda úgy ahogy van jó. Szépek a dalok, amiket elõad, jó a hangja, tud énekelni, van mozgáskultúrája és szép nõ, akinek van kisugárzása. (egy valóságos antikovácskati)
8/10
mulao 2011 jún. 05. - 14:40:24 8/10 Előzmény Adry87
(505/851)
Én is szeretem a musicalt, de igaziból a rádiók miatt hozzám a popzene jut el leginkább. De vannak igenis igényes elõadók is, igényes dalokkal. A rock pl nem az én mûfajom, nem is bírok végig hallgatni egy rock-dalt. Polyák Lillának volt nemrég az Itt és most c. dala, azt nagyon szerettem. Vagy Wolf Kati Szerelem, miért múlszát. Számomra az ilyen elõadók az igényesek, vagy régen Zséda, Szekeres Adrien, Csézy, Chrystal, Fiesta, NOX, Growehaouse stb. Lady Gaga és Sp nem tudnak kedvenceim lenni.
Adry87 2011 jún. 04. - 20:46:33
(504/851)
Én sem azt mondtam hogy az összes magyar rossz, én is szeretek párat.De hozzám közel áll az amerikai, a spanyol popzene, itthon inkább a muiscales vonalat, a rockot meg néhány popzenét hallgatok meg.Ilyen nyálas tinizenét nem, mivel én se vagyok már az, de ha az lennék akkor se tetszene.amikor én voltam tini, ennél sokkal jobb volt a felhozatal.
8/10
mulao 2011 jún. 04. - 20:40:24 8/10
(503/851)
Sp-ék voltak egyedül fiatalok a mûsorban, tehát õk inkább fognak szólni a tini korosztálynak, mint egy Falusi Mariann, aki korából kifolyólag az idõsebbekeket fogjak meg. Én sem azt mondom, hogy teljesen hallgathatatlan az amerikai popzene, de már régóta nem hallok olyan hangokat és dallamos slágereket, mint 5-6 évvel ezelõtt. Azért mondtam, hogy színesek vagyunk, mert a duett párostól a szólóénekesen át, zenekarokig nálunk minden van, de amennyire én tudom egész Európa szinte csak szólóénekesbõl áll.
Adry87 2011 jún. 04. - 18:11:39 Előzmény mulao
(502/851)
Én nem vagyok középkorú, mégsem SP-éknek drukkoltam.Nekem inkább bejön az amerikai vagy spanyol pozene, mint ez a magyar.
8/10
mulao 2011 jún. 04. - 13:36:07 8/10
(501/851)
Azért szerintem nem kell azt hinni, hogy csak a magyar popzene lett igénytelen, Amerikában is már Lady Gaga meg Katty Perry uralja a popszakmát, hol vannak már az olyan hangok, mint Christina Aguliera vagy Nelly Furtado vagy Gwen Stefani vagy mi tudom én.? Akik mellesleg jókis slágereket is énekeltek. Viszont nézegettem egy videómixet a 2011-es, 2010-es magyar pop felhozatalból és hihetetlen színesek vagyunk, egész Európa megirigyelhetné. Az Eurovízió kapcsán néztem videókat más országok kiket, miket akarnak küldeni, hát semmi változatos nem volt benne. Ebben ütjük õket. Amúgy meg a Nagy Duett is a középkorú nézõknek kedvezett, mert mindenki a harmincas korosztályba tartozott (kivéve Trokán Nórit, aki 25 éves és Peller Mariannt, aki 27-28 éves). A tiniknek, vagy fiatalabb nézõknek csak SP-ék számíthattak kedvencnek.
Adry87 2011 jún. 04. - 10:29:33
(500/851)
Egyetértek, a mai tiniknek elég rossz az ízlésük, hogy ilyen igénytelen zenét szeretnek, ráadásul az Sp nem is úgy néz ki, mint egy igazi férfi, mint akik a 90-es években voltak.Egyre rosszabb a mai magyar popzene, fõleg SP és Fluor, és nem tudom mit lehet rajtuk szeretni.
10/10
kazsagx 2011 jún. 04. - 10:18:52 10/10
(499/851)
Úr Isten !!!
Ki irigy Sp-re ???
Hogy egyes emberek hol élnek ?
Mire legyek irigy ...? 1-2 év és már senki sem fog rá emlékezni! Annak a gyereknek semmi hangja nincs , a mozgása is.... Én is voltam tini ,de nekünk anno még a "normális" pasik tetszettek !!! Azért mosolygok egy két ember véleményén :)
8/10
mulao 2011 jún. 03. - 00:08:19 8/10 Előzmény Cordelia
(498/851)
Korábban ezt írtam, hogy Majka annyira rossz, hogy még a Klaudiát is lerontja. Én azért elég rendszeresen nézek évek óta olyan mûsorokat, amit Klaudia vezet és annyira nem rossz õ szerintem. Az meg egy másik dolog, hogy itthon még egy normális mûsorvezetõt se tudunk találni. Aki meg jó, pl a Peller Mariann anno értelmeseket kérdezett és tudott improvizálni is, de nem foglalkoztatták tovább.
Cordelia 2011 jún. 02. - 23:17:45
(497/851)
Ez a majka vagy mi a neve minden mondatot úgy kezd, hogy "no". És Klaudia Pugacsova átvette tõle!
8/10
mulao 2011 jún. 02. - 20:47:26 8/10
(496/851)
Köszi, én is abból gondoltam, hogy Majka mondta illetve a szavazás. De most is lehet szavazni, vagy csak kb két héttel ezelõtt? Szerintem a Majka a gyenge mûsorvezetõ, Klaudia se sokkal jobb, de végig Majka bakizott, ahhoz képest Klau sokkal jobb. A meztelen nõs dolgot jól lereagálta. :)))
CsizmásPandúr 2011 jún. 02. - 18:40:04 Előzmény mulao
(495/851)
Lesz második része a Nagy Duettnek! Mondta is Majka, hogy lehet szavazni a Facebookon, hogy kik legyenek a "szereplõk".

------
Egyébként a tv2-nek nem ártana már egy újabb mûsorvezetõt felhajtani Klaudia helyette, mert amikor improvizál,tehát a saját agyára van hagyatkozva, olyan szinten buta, hogy félelmetes! Még jó, hogy a Jóban Rosszban sorozatban betanult szöveget mond :)
8/10
mulao 2011 jún. 01. - 18:34:06 8/10
(494/851)
Kíváncs voltam, az 3 utolsó páros közül a zsûzi pontjai alapján (ha összeadom az összeset) akkor õk kit soroltak 1.-nek, 2.-nak és 3.-nak. 3.-nsk SP-ék jöttek ki 241 ponttal. 2.-nak Trokán Nóriék 308 ponttal. És 1.-nek Bereczkiék 310 ponttal. Elgondolkodtató, pedig Mariannék és Nóriék egyenlõek voltak, mert 3-szor kapott mindkét páros 30 pontotot.
8/10
mulao 2011 jún. 01. - 14:36:59 8/10
(493/851)
Azt úgy értettem, hogy Zoliéknak nehezebb volt a dolguk, mert õk mindig koreográfiákat öltek bele a produkcióba, úgy, hogy egyikük se énekelt hamisan. Pedig tudjuk, hogy könnyen az ének rovására mehet a tánc. Én úgygondolom, hogy Zoliéknál volt többször, hogy jobb volt tõlük a dal, mint az eredeti elõadótól. Nóriéknál már az fájt, hogy az Aladdin betétdalt nem magyarul énekelték, pedig van magyar szövege, ami még ráadásul szebb is mint az eredeti angol. És szerintem nyugodtan meglelehet hallgatni, hogy milyen eredetiben a Janza-Miller párostól és az eredeti angolverzió. Nóriék is jó hangon énekelték, de nagyon messze van az eredetitõl. Igaziból szerintem Nóriék unalmasabb produkciókat mutattak, folyton egy lassú, vagy szerelmes-romantikus számot énekeltek. Mindkét páros megérdemelte, hogy döntõs legyen (mert szerintem énektéren egyértelmûen õk négyen voltak a legjobbak), de a nyerést szerintem Pellerék, mert pl Mariann valóban amatõr volt énektéren és mégis sokat fejlõdött.

Persze nem tudok(unk) változtatni a dolgon. Engem azért ragadott magával ennyire ez a mûsor, mert már régen nem volt a TV2 vgy RTL-nek olyan egyedi ötletet szórakoztató mûsor néven, amit ennyire élveztem volna. Úgyhogy remélem jövõre is lesz, csak nekem nem mindegy kiket válogatnak be. :)
könnycseppek 2011 jún. 01. - 09:35:32 Előzmény mulao
(492/851)
Azt azért nem tudom, hogy ki mennyi munkát tett bele (;-)), de nekem a P-B duó összességében tetszett jobban, mert látványosabb produkciókat mutattak úgy, hogy az ének is rendben volt. Nóráéknál valahogy nem jöttek azok a produkciók, amelyek nekem bejöttek volna (pl. szeretem George Michael-t és azt kell mondjam, NEM TETSZETT, ahogy õk énekelték a számát, és ez nem elfogultság, mert anno a Megaakármennyiben a Király-Rúzsa párostól nagyon tetszett az 'As'), Caramell is talán izgult, vagymi, mert ennél azért õ jobb. No mindegy, a döntõben viszont mindegyik dalban nagyot alakítottak, ha csak ezt néznénk... nekem akkor is Mariannék a nyerõk;-P:-D
És ez abszolút szubjektív, mert akkor sem tudnám csak a döntõ alapján eldönteni, és így maradna az összkép: egyszerûen többször tetszettek, mint Nóráék.;-)